לקוחות מספרים

‏אורפז לי אורה‏

"שחקן נשמה"

--

אני רוצה להודות לך שי ולציין את שביעות רצוני הגבוהה מהתהליך שעברתי עימך ומההתנהלות שלך בתוכו ולצידי. אני רוצה להוסיף את המקום שלך שלא מוותר, מה שבהחלט מצביע על מי שאתה כמאמן בדיוק כמו שחקן נשמה וזה אתה בדיוק; האכפתיות שלך, היחס האישי שלך למתאמן, המקום שלך שלא בודק במדויק את השעון מתי אמורה להסתיים השיחה , ההארות והערות שלך במהלך האימון, ההתייחסות האישית במיילים...

אתה אדם מאוד מסור, דייקן ונאמן, בקיא, מקשיב ותומך לאורך כל התהליך.

אני מאוד אהבתי לעבוד איתך.

תודה על הכל!

 

—אורפז לי אורה, יזמות נדל"ן

"ידעת על אילו כפתורים ללחוץ, כדי שאתניע ואפרוץ את הגבולות של עצמי"

 

אז מה מעולה בזה שנפרדים?

הפעם, התשובה היא: כלום!

הפרידות מאוד קשה לי! ונכון שלכאורה לא נפרדים, אבל נפרדים. אנחנו מסיימים את המסגרת ואת האימון בתבנית ובמסגרת של השנה האחרונה.

אני יותר משמחה שהתאמנתי מולך. זאת היתה פריצת גבולות של עצמי בפני עצמה.  עד שעשיתי את המהלך התבשלתי עם עצמי. ידעתי שזה הדבר הנכון עבורי. עד שהחלטתי לבסוף, לעשות את הצעד.

קודם כל, אתה בנאדם  ענק.  עם  לב ענק  ונשמה  ענקית.  ניכר בך שאתה עושה את עבודתך מתוך יושרה פנימית, מתוך אמונה ואהבה אמיתית.  התחושה היתה שמאוד אכפת לך, שההישגים שלי מאוד חשובים לך, שההצלחה שלי תחשב כהצלחה שלך. ויותר מזה, ראיתי שזה כך עם כל המתאמנים האחרים שלך, שזה מדהים בפני עצמו.

אתה עובד עם אנרגיות גבוהות, תמיד ידעת לקרוא ולדייק אותי, אתה עובד בצורה מאורגנת באופן הזה שהייתי מחויבת לעצור רגע לפני השיחה שלנו ולהכין סיכום הישגים.

אף פעם לא הסתכלת על השעון, גם אם היתה חריגה של זמן שיחה שלם, סיימת איתי את מה שרצית, ללא פשרות או ויתורים.

הערך המוסף הכי משמעותי מבחינתי מהתהליך המשותף שלנו, הוא ההוקרה העצמית. אני זוכרת את המילים שהשמעת באוזניי ואת אלו שכתבת במסרונים.

אגב, המסרונים הללו הם לחלוטין לא מובנים מאליהם ואני מאוד מאוד מעריכה אותך עליהם. זה עוד דבר המבטא את ה ״מעבר״ אצלך.

דירבנת אותי מאוד, ידעת על אילו כפתורים אצלי ללחוץ, כדי שאני אתניע את עצמי למה שעוד לא הייתי בטוחה שאני רוצה או מסוגלת

בזכותך אני עומדת לממש יעד אישי חודשיים לפני הזמן

בזכותך אני יותר ממבינה כעת שאין סיכוי שלא אשיג את היעד העסקי שלי. זה ברור לי. 

גם ברור לי שיש לי עוד עבודה רבה..

אני יודעת ומבינה שאתה לא יכול לפעול בניגוד ל״אני מאמין״ שלך, ליושרה הפנימית שלך ומה שבוער מתוכך גם יוצא החוצה. 

זהו..  אז.. 

אני מודה לך מאוד על כל זאת ועוד.. בוודאי עוד החסרתי מילים ומחשבות שעוד הייתי רוצה לומר לך. אתה איש יקר אני אוהבת ומעריכה ומוקירה אותך מכל ליבי.

המון נשיקות

—חני פרידקובסקי – Istyle, סטיילינג אישי

תמונה ריקה"יותר רגועה ומאושרת"

 

בחיים הרבה פעמים אנו נאלצים לעשות דברים שלא כל כך בא לנו, או לא כיף לעשות (בזוגיות, עבודה, חברים וכו'). גם אני עושה את זה, אבל תמיד הרגשתי לא טוב עם זה, כעסתי על עצמי, על אנשים אחרים, הרגשתי מנוצלת ולא מרוצה. ובאימון הבנתי דבר אחד שמאוד הקל עלי, כי התחלתי לראות דברים אחרת. למדתי על "אמילי"- מה יוצא לי מי זה. כל פעולה שאני עושה, יכולה לקרב אותי או לקדם אותי בהשגת מטרות שלי, ובסופו של דבר להועיל לי. ואת זה אני צריכה כל הזמן לזכור. המחשבה הזאת, שאני עושה דבר שטוב לי, משהו שמשרת את האינטרס שלי, מאוד הקלה עלי בזוגיות, בעבודה ובכלל ואני יותר רגועה ומאושרת.

המטרות הראשונות שהצבתי לעצמי היו מאוד שונות ממה שבסופו של דבר הייתה המטרה האימונית שלי. בהתחלה רציתי בעיקר לעבוד על: לרדת במשקל, ולדעת לדחות סיפוקים. אך בסופו של דבר הבנתי שמה שהכי חשוב לי היה לעבוד על זוגיות- ואני מרגישה שיפור משמעותי בתחום זה, היחסים עם בעלי טובים יותר, רוגע, הבנה איך ההתנהגות שלי משפיעה (דרך אנשים אחרים) על המטרות שלי בין אם לטובה ובין אם לרעה.

אני כל הזמן אמרתי שלעימות בין שני צדדים אחראים שני הצדדים, יחד עם זאת, תמיד הייתי בטוחה שאני מתנהגת בסדר, בעלי הוא זה שלא בסדר ועליו להבין את זה ולשנות התנהגות. בהתאם לכך, גם אני אשתנה. ממך לעומת זאת הבנתי והומחש לי בברור, איזה מסר בעלי קיבל מהתנהגות שלי ומה הוא מרגיש. ובכלל לא חשבתי על זה ככה ובטח ובטח לא רציתי שכך הוא יראה את הדברים.

בהתחלה, כשבאתי לאימון לא רציתי לדבר על הבעיות שהיו לי בזוגיות. היו לי דברים אחרים חשובים שרציתי לשפר בי והאמת גם לא חשבתי שבמסגרת האימון (הרי לא באתי למטפל זוגי) אוכל לשנות משהו ביחסים עם בעלי. אבל כל הריבים, חוסר שיתוף פעולה, חוסר הבנה שהיו ביני לבינו כל כך השפיעו על כל תחומים אחרים בחיי, שפשוט לא יכולתי להתקדם בהם לפני שאני משיגה זוגיות טובה יותר. ובעזרתך, ובלי שאני אשים לב, ולהפתעתי המוחלטת, הבנתי איפה אני יכולה לשנות וגם להשתנות מבלי שאני ארגיש שאני מתקפלת בפני בעלי או רק מרצה אותו, אלא מהבנה מהם הצרכים שלי. אני רגועה יותר, לא כועסת על בעלי, אנחנו מבינים טוב יותר אחד את השני ואני פנויה נפשית להתקדם בתחומים אחרים בחיי.

תודה רבה

                 

—אילנה ל.

‏‎Ran Ben Ari‎‏"אני יכול לחלק את חיי לעד שהכרתי אותך ואחרי שהכרתי אותך"

 

שי

אני יכול לחלק את חיי לעד שהכרתי אותך ואחרי שהכרתי אותך.

אתה הפכת את התהליך למשהו מאד משמעותי בשבילי ואם אומרים שכל ילד צריך שמבוגר אחד יאמין בו, אז אני אומר שכל אדם צריך שי אחד שיתמוך, יאמין, יסביר, ידרבן וראה לו את הדרך.

אין לי מספיק מילים להודות לך ומה שבטוח שדרכנו לא נפרדות כאן.

תודה שי!!

 

—רן בן-ארי – מסעדן ובעלים של "icaffe"

‏‎Aner Arussi‎‏"מישהו שבאמת איכפת לו"

 

שי,

אני חושב שהדבר המשמעותי ביותר במסגרת התהליך הוא לדעת שיש מישהו שבאמת איכפת לו ברמה האישית.

אדם שניתן לפנות אליו ולקבל עזרה.                                                                                                                                

מבחינתי בעבודה איתך הרשתי לעצמי בפעם הראשונה באמת להקשיב – להיות בהאזנה ולקחת את העזרה המושטת לי.

 

—ענר ארוסי

טלאור סלע"יש על מי לסמוך! " 

 

שי היקר

בחרתי לעבור ולהתאמן אצלך מאחר ושמך הלך לפניך ומאחר וחשתי שאינני מתקדמת לשביעות רצוני במטרות שבחרתי לי, במיוחד במטרה האישית שהיא הגשמת זוגיות. חשבתי שנקודת מבט של גבר יכולה לעזור אולי יותר מנקודת מבט של אישה.( אני תמיד בוחרת באישה לעבוד איתה.)

נתתי בך אמון ככזה שיכול להאיר את עיני ממבטו של גבר – לא טעיתי.  אתה חד, מקצועי, לא מוותר לי, גלוי, ישיר ושואל שאלות מאירות דרך. נתת לי כיוון חדש לחשיבה ולהסתכלות על הדברים, הפחת בי תקווה גדולה, חיזקת אותי בדרכי ולא חסכת ממני את הנקודות העיוורות שראית אותן ואני לא.

גרמת לי לצאת לדרך בכוחות מחודשים יודעת שיש לי על מי לסמוך אם תהיינה שאלות , ואכן היו כאלה.  מיהרת להגיב ואהבתי את זריזות התגובה , זה אישר לי את העובדה שיש מי שצועד איתי בדרך יד ביד, החמאת לי כשהיה מקום לכך שיבחת ועודדת והרגשתי שאתה אומר לי את האמת ללא כחל וסרק.

זה כמובן העמיד אותי לפעמים בפינה ואף גרם לי להזיל דמעות , יחד עם זאת אני חשה אושר גדול על הזכות שניתנה לי להיות מאומנת שלך שמרגישה ביטחון , יש לי כיוון ותמיכה בלתי מתפשרת. על כך אני מודה לך מאד מאד.

אמנם מטרותי עדיין לא הושגו במלואן, אך יש שיפור עצום במצב הרוח שלי וידיעה ברורה שאני אשיג אותן כי רכשתי כלים , ניתן לי כיוון ויד תומכת, חזקה ואמון.

בנושא האישי הרגשתי שמיציתי והגעתי אל המטרה – בריאות טובה ושמירה עליה. קבלתי דרבון להציב מטרה חדשה, בחרתי לכתוב ולהוציא לאור את הספר שלי – וכבר אני בעיצומו של תהליך הכתיבה וההוצאה לאור!!!

מבחינת מטרת הזוגיות קבלתי דחיפה להיות ברורה עם הרמזור שלי, לדעת אותו וללכת לאורו , לשאול את עצמי – האם החלטתי?  כל הזמן איך עוד ? מה עוד לא עשיתי? והאם אני עושה כל מה שאני יכולה כדי להשיג את מטרתי זו. התשובה שנתתי לעצמי – שיש עוד מה לעשות ומיד יצאתי לדרך....בטוחה בהצלחתי בעקבות כך.

לגבי מטרתי העסקית להגדיל את רווחי ממכירות ציורים דיסק ומטופלים, יש שיפור והתקדמות, יחד עם זאת החלטתי להציב את מטרת הזוגיות בפרונט על חשבון האטת הקצב בנושאים האחרים ואני חושבת שזאת תובנה מאד חשובה שקבלתי בזכות האימון איתך.

אני מרגישה הערכה רבה אליך כמאמן, אני חושבת שאתה מאד מיוחד, מחויב, רציני עם חוש הומור , רואה לרחוק ולפני פנים, רגיש וחומל – מדויק ואבהי כשצריך. יכולותיך כמאמן ראויות לשבח אני מרגישה בטוחה בהדרכתך – תבורך!

ממליצה עליך בחום

תודה עמוקה!!!!!

—טלאור סלע – ציירת, מדריכה ומנחה בשיטת "דרך האמן"

"החזרת לי את הביטחון והאמונה בעצמי"

 

שי

היה מאד נחמד וחשוב להכיר אותך!

קיבלתי ולקחתי ממך המון דברים מאד חשובים בשבילי!

החזרת לי את הביטחון והאמונה בעצמי וכיום בזכותך אני מעריכה ומאמינה בעצמי, ויש לי ציפיות גבוהות מעצמי עתה.

אני מקווה שנמשיך להיות בקשר ואני יוכל לספר על ההצלחות וההישגים שלי!!

בהערכה רבה

 

—סבטלנה גרויסמן

תמונה ריקה גבר"הערך הגדול זה אתה"

 

שי

בזכות העבודה אתך הייתי ממוקד, גם כשהצבתי יעד שבתור התחלה היה נראה לי מנותק מהמציאות, ידעת לכוון אותי, ובכלל כיוונת ומקדת אותי בכל התהליך. ידעת לשאול תמיד את השאלות המכוונות ובכלל זו באמת זכות להכיר אותך ועוד לעבור את התהליך אתך.

בתהליך השגתי קודם כל עשייה, ממקום של דיי לתת לדברים להוביל אותי לאן שהם רוצים, למקום של הצבת יעדים והסגתם.

הערך הגדול זה אתה, יש בך את היכולת לראות את הדברים, מה מעכב, למה נעצרים ,מה מונע מלהמשיך ולנוע, לגרום לי להתחייב על דברים והכי חשוב הערך הגדול הוא להאמין בעצמנו ולהוקיר את מה שאנו עושים.

שי היקר, תמיד יש לך מה לסייע, אדם שמתפתח וגדל תמיד צריך מישהו שיכוון, ימקד, וייתן עצה טובה.

תמשיך להיות האדם המיוחד שאתה

 

—ניר לביא – יזם ובעל עסק

לוגו צמד"מההשקעות התשתיתיות המושכלות ביותר שביצענו"

 

לראשונה אצל שי נחשפנו לשיטת ה Triple-W למיקוד עסקי.

השיטה חזקה ומבטיחה והתוצאות שלה הפתיעו אותי בעצמתן.

​יכולתילציין שכל ​המנטורים הם אותו הדבר. אבל הם לא! ואפשר להתווכח גם על זה​- ​ עד התוצאות.

בתקופה קצרה, בבליץ מונחה של שי, השתלטנו על טריטוריות נוספות.

נתח השוק צמח, סגרנו הסכמים עם לקוחות אסטרטגיים קריטיים וחדרנו לנישות חדשות.

כתוצאה, המכירות זינקו בעשרות אחוזים לרמות שהיו מעבר לציפיות האופטימיות.

חידדנו את יכולות הזיהוי והמיקוד בלקוחות משמעותיים ויצאנו לדרך ברורה

​ומוכחת, ועם תחושת שליטה ובטחון.

​ללא ספק זו אחת מההשקעות התשתיתיות המושכלות ביותר שביצענו.

תודה!

—מיקי עזרא, מנהל פעילות חלפים – "צ.מ.ד."

‏‎Ofer Cohen‎‏"תמיכה וסיוע ממקום של אמונה באדם העומד מולך וביכולותיו"

 

שי,

תמיד היית קשוב ונכון לסייע. ידעת להביא ערך בכל צורת תקשורת (מיילים, טלפונים ופגישות).

התרומה הגדולה שלך עבורי היתה בראש וראשונה ההנעה לפעולה.  המעבר מחשיבה – להכנת תוכנית- ולביצוע התוכנית.   חשיבה יצירתית, מציאת אלטרנטיבות גם כשלא נראה שיש כאלה. תמיכה וסיוע ממקום של אמונה באדם העומד מולך וביכולותיו.

בזכות התהליך עימך אני היום מאמין בעצמי, לא מוותר והעיקר להמשיך לעשות ולהתקדם.  להקפיד על התוכנית,  ללכת לפיה ולא לחשוש לשנות תוך כדי.  כך שגם אם לא יצאו לפועל דברים, ולא אגיע להישגים בנושא כלשהו- אמצא את הדרך האחרת להגיע ליעד.

תודה רבה

עזרת לי המון !!!

 

—עפר כהן – מנהל בכיר

"למדתי ממך שהשמיים הם הגבול"

 

שי יקר,

מהתהליך יצאתי עם הבנה טובה יותר של תהליך הצבת היעדים ,פרוק יעדים לאבני דרך ,בחינה הראליות שלהם ועד לבניית תכנית העבודה.

בתחום העסקי אני חושב שההישג הכי גדול שלי היא היכולת שלי, בדומה לתינוק שעושה את צעדיו הראשונים ומתחיל ללכת ,אני חושב שלמדתי ממך שהשמיים הם הגבול ,ושהיום הדבר היחידי שעומד ביני ובין ההצלחה שלי הוא ,החלומות שלי ,יכולת המיקוד שלי ,והיכולת להתמיד ועל כך אני חושב שהתרומה שלך היא הרבה ביותר ,כי הצלחת לסנן ולהכיל בתבונה את כל הBS  והצלחת לתכלס ולהפוך דברים לפאן המעשי יותר.

נהנתי מאוד מהשליטה בחומר ובנושאים ,החזרת האמון שלי בעצמי בכל הנוגע להצבת יעדים ועמידה בהם . למדתי ועדיין לומד להתמיד במטרות . יכולת לפקס  המטרות , החשיבות הרבה שקיימת בחברותא ובהפריה ההדדית .

אומר זאת בכנות שאתה מהווה לי מקור לדוגמא וחיקוי ועל כך תודה רבה מאוד!!!

מהדברים החשובים שלקחתי מהתהליך עימך הוא היכולת לחלום ,להאמין בעצמי, להאמין שאפשר להגשים ,להאמין באנשים ,הנתינה לזולת והיכולת שלי להנהיג אנשים שעד כה הייתי עושה בה שימוש רק במצבי קיצון ונמנע מלעשות בה שימוש בשגרה.   

השנה יש לי יותר כלים והצלחות להגשים ולממש את יעדי בשנה הבאה .

הייתי מאוד שמח להמשיך ולהיות עימך בקשר ,אני רואה בך מודל לחיקוי.

חיבוק גדול ממני איש יקר, הצלחת להכנס לי ללב ועל כך אני שמח מאוד ומודה לך מאוד .

 

—עופר וקנין – יועץ בטיחות

יונתן אינגלנדר-8"היום אני מכיר ביכולות שלי - הזדקפתי!   יש לי שלווה, אושר ואהבה"

 

שי ,

לקח זמן עד שירד לי אסימון!! כל הזמן חיפשתי את התשוקות משהו שייתן לי אנרגיה לדחוף שינוי/מהלך/ משהו.. לא מצאתי.

קיבלתי כלים ותובנות וגדלתי מבפנים ועדיין יש בפני דרך ארוכה.  הסיבה שלא מצאתי את התשוקות נובעת מזה שהתשוקה שלי הייתה "לקבל הכרה".  החיפוש הזה אחרי "הכרה" כלל גם הערכה עצמית שדרשה התייחסות.  החיפוש הזה גם הביא אותי להגדיר יעדים שנועדו להשיג הכרה, אבל אחרי השגת יעד אין תחושת שובע כי אין הכרה.

אז ראשית היום אני מכיר ביכולות שלי. עובדה הזדקפתי. אני הולך זקוף וללא שום מאמץ מודע.

אני מבין מה ניהל אותי ולמה תמיד הגדירו אותי "טיפוס מרצה"...

אני לא הולך לשנות את העקרונות שלי במה שקשור לעזרה לאנשים, אבל אני הולך לשנות הרבה דברים.

אני מפסיק לחפש הכרה.  

יש לי שלווה, אושר ואהבה.

אני מבין שכל חיי, 56 שנים ניסיתי להשיג יעדים שלא מצדיקים.  ודי... אבל שכחתי מה באמת אני צריך. כעת, המשימה הבאה שלי היא לחפש מה באמת עושה לי את זה.

אשתמש בכל הדברים שלמדתי ממך ובחידוד וזיקוק הדברים שהיה צריך כדי להגיע לכאן.

אז תודה על הכל

 

 

—יונתן אנגלנדר

‏‎Merav Nir‎‏"מאמן תומך ודוחף"

 

שי היקר מאד,

זכיתי לקבל את תמיכתך הצמודה, זכיתי להכיר חבר, איש יקר ובעיקר מאמן תומך ודוחף.

תודה על כל מה שהשקעת בי, על האמון, התמיכה, האמונה והסבלנות עד להשגת יעדיי.

באהבה והוקרה רבה

 

—מרב ניר – מנהלת מקצועית – סביבה וקיימות‏ "‏המועצה לישראל יפה"

תמונה ריקה"וואו אם היינו נפגשים כמה שנים קודם היכן הייתי עכשיו"

 

שי, אני זוכרת את תחילת דרכי והסקפטיות שהייתה בי לגבי תהליך האימון. יחד עם זאת אמרתי לעצמי מה יש לי להפסיד, ואיך אתה אומר: "את הלא יש לך בכיס, מקסימום זה יצליח". וכמה שצדקת בכך.

באימון השגתי בעיקר הסתכלות מעמיקה על דרך ההתנהגות שלי, הבנתי שאני מתחמקת בדברים ובכך מונעת מעצמי להתקדם או לשפר דברים בחיי. באימון הבנתי שאני בחיי מתנהגת כ"פרשנית" צופה מהצד ופועלת רק כשנוח לי, לעומת זאת כשהתנהגתי כ"שחקנית" בעקבות משימות שונות הרגשתי את ההבדל הרגשתי את תחושת ההצלחה והיכולת לפעול למען דברים שונים.

כמו כן השגתי את הידיעה שאת ה"לא" יש לי עכשיו, ולא יקרה כלום אם אני אשאל ואברר דברים שחששתי או העדפתי להימנע לעשות.

הבנתי שאם אני מציבה לעצמי מטרה קטנה או גדולה ככל שתהיה אני צריכה לפעול על מנת להשיגה  על ידי הצבת משימות ברורות וציון נקודות זמן לעמוד בהם.

בנוסף למדתי שגם אם לא השגתי את המטרה, יש ללמוד מהעניין לראות מה לא הלך בסדר, לתקן ולבחון האם ישנם עוד דרכים שבהם לא פעלתי על מנת להשיג את המטרה.

למדתי מהו בסיס העוצמה שלי, שיעזור לי לפעול ולהגשים את מטרותיי. וזה מדהים כשזה עובד.

למדתי לשים "סימן שאלה" על הידע שלי ולא כשמופיע בברור "סימן קריאה", להקטין את איזור אי הידיעה שלי ולהחליט איך אני רוצה לפעול עם הידע שלי.

היתה לי מטרה עיקרית באימון והיא הירידה במשקל, ואני בהחלט נמצאת בתהליך ברור וחד משמעי של השגת המטרה. זה נראה ברור ומעבר לסיבוב.

יחד עם זאת זכיתי בעוד מטרות חשובות אחרות, וחלקן אך חשובות יותר, ביניהן: 

-          אמונה בעצמי: אני היום הרבה יותר מאמינה בעצמי שאני מסוגלת ויכולה לשנות דברים ולפעול להשיג את המטרות שלי.  

-          פתרתי לחלוטין את מערכת היחסים המתוסבכת וקלוקלת עם אבא והיום אנחנו בעולם אחר ובמערכת יחסים מצוינת.

-          עצמאות: ללא ספק אני כיום עצמאית, וזו הרגשה נפלאה של חופש ושליטה.

-          מציאת בן זוג ופרטנר לחיים: אפילו בתחום זה, אשר ידעתי אכזבות ואי הצלחות לרוב, אני פועלת ומרגישה הרבה יותר שלמה עם עצמי וכי הדרך מאד ברורה ואפשרית, להשיג את המטרה.

-          אפילו הצלחתי להעלות את אחוז המשרה שלי בעבודה לזה שתכננתי וקיוויתי.

אני יכולה לסכם שהשגתי הרבה ולמדתי המון. ולחשוב היכן הייתי טרם האימון. וואו אם היינו נפגשים כמה שנים קודם היכן הייתי עכשיו 🙂.   אך הנה אני פה כעת וזה מה שחשוב.

עזרו לי מאד יכולת ההקשבה שלך, הפידבקים החיוביים והעידוד התמידי שקיבלתי ממך לאורך כל האימון, דבר שבעצם תמיד חיפשתי בחיים.  עצם הידיעה שיש מישהו שתומך בי ומעודד אותי לאורך כל הדרך סייעה לי מאוד בהגשמת והשגת מטרותיי אלו, שמעבר למצופה ולחשוב שכל זאת בתקופה כה קצרה.

שי היקר, אתה מאמן מצוין. ואני אמליץ ומאחלת לכל אחד ואחת לעבור חוויה זהה לפחות לזו שאני חוויתי איתך בתהליך האימון. 

תודה גדולה שי

 

 

—רויטל דפנה

‏‎Michal Stainmetz‎‏"תודה שזכיתי להכירך"

 

שי יקר.

אין לי מילים להביע את תודתי והערכתי.

המון המון תודה על האמון, הפרגון והתמיכה לאורך כל הדרך.

מאמינה בך ובטוחה עם הלב המדהים והאכפתיות שלך שתצליח ובגדול.

חיבוק מלא הערכה!!

מוקירת תודה ומעריכה מאד

ותודה שזכיתי להכירך

הרבה הצלחה!

 

—מיכל שטינמץ

הקוסם עומר לביא "נמשיך לשכור את שירותו כי המוצר שלו הוכיח את עצמו"

 

היום אני רוצה לספר לכם על העסק שלי שנקרא: "הקוסם עמר לביא", העסק קיים מעל 15 שנה, מעסיק מס' עובדים שעובדים מסביב לשעון על מנת לתת שרות נפלא ללקוחות של "הקוסם עמר לביא", הפעילות שלנו מתרכזת סביב מופעים רבים לילדים ונוער, בקניונים, אירועי חברה, בתי ספר, ימי הולדת, פרויקטים של משרד החינוך, סדנאות קסמים ובית ספר לקוסמים, וכל זאת במטרה אחת, לתת ללקוח חווית אירוע מלאה בקסם. מאחורי העסק שלי מושקע המון חשיבה,יצירתיות, ורצון להביא את הלא יאומן לבמה.

לפני זמן לא רב צירפנו לצוות החשיבה בחור נדיר בשם שי ליסבון שעוסק בליווי עסקים בשיטת triple w , בזכותו הגענו בעסק שלנו לתוצאות מרחיקות לכת.  

לפעמים צריך לקבל את העזרה ולזכור אנחנו בעסק לא יכולים לעשות את הכל, שי הוא בעל מקצוע לא רגיל, כשבדקנו את הקורות חיים של שי, ראינו שהאיש הגיע עם נסיון ניהולי מוכח בחברות גדולות מאוד. 

לכן אני ממליץ לכל איש, בעל עסק, שווה לקבל יעוץ כזה, כי החיים קצרים ואם תנהלו אותם נכון, אתם גם תלמדו להנות מהם יותר ובדרך להגשים את כל המטרות שהצבתם לעצמכם.

בכל אופן אנו בעסק הקוסם עמר לביא נמשיך לשכור את שירותו כי המוצר שלו הוכיח את עצמו.

שי, אתה באמת איש נדיר ובהזדמנות זאת אני רוצה להגיד תודה. אם יש משהו שלמדתי ממך:"בכל תבוסה יש את השיעור שמלמד אותך איך לנצח בפעם הבאה" ועם התובנה הזאת אני כבר ניצחתי.

—עומר לביא, קוסם אמן

Shai Blixt"דינמיקה של שינוי חיובי"

 

למדתי, הבנתי והפנמתי דברים רבים אודותיי והתחלתי דינמיקה של שינוי חיובי.  הבנתי שעלי לפעול בצורה יותר מאורגנת ולקבוע מטרות מדידות. כאשר התחייבתי לפעול מצאתי אומץ ונחישות לפעולה.

מהדברים החשובים אשר אימצתי בתהליך האימון הוא המושג של הצבת מטרות ויעדים קצובים בזמן והעיקרון של לאפשר אי הצלחות על מנת להגיע למצוינות.

לפני התהליך האמוני הייתי עיוור לדברים שהנציחו בינוניות, תפיסה עצמית לא יציבה ובכלל חוסר שביעות רצון ממהלך חיי. היום אני מודע להרבה דברים שלא ידעתי שאני לא יודע לגבי עצמי ובזכות כלים, גישה והשראה שנתת לי, אני כיום מסוגל להציב לעצמי מטרות שיובילו אותי ליעדי.

תודה שי

 

—שי בליץ

"אני מאפשרת לעצמי להגיע לאיפה שאני רוצה להיות"

 

שי היקר

לפני שהתחלתי את האימון איתך, מרבית הידיעה שלי לגבי קואצ'ינג היתה מתכניות הטלוויזיה ושם זה גם נשאר, כלומר אף פעם לא הבאתי את עצמי למחשבה איך העולם הזה מתחבר אלי והאם יכול להועיל לי בצורה כזו או אחרת.

לפגישה הראשונה הגעתי בלי ציפיות מיוחדות ועקב הפניה אליך עם המלצות חמות.  פגישה זו עוררה בי תובנה שיש הרבה רצונות, מחשבות ועניינים בחיי שהם במצב של תרדמת ולא זוכים להתייחסות הראויה, אם מפאת חוסר זמן בין שיגרת החיים ואם כי פשוט יותר נוח להזניח את העניין ולא להתמודד באמת...

תקופה של בערך 3 חודשים התבשלתי עם המחשבה הזו ולבסוף החלטתי להתחיל את תהליך האימון.

לשמחתי קיבלתי החלטה נכונה.

הדבר המרכזי שקיבלתי מהתהליך עימך שי, הוא התובנה שצריך לקום ולעשות. שיש בי את הכוח לנהל את חיי כמו שאני רוצה שיהיו, שצריך לשים את הדברים על השולחן ולראות איך עושים סדר בעניינים, מחליטים כי הגיע הזמן לשינוי ושאני מאפשרת לעצמי להגיע לאיפה שאני רוצה להיות.

לפני האימון הייתי טובה מאוד בלתת עצות לאחרים אבל ככל שזה נגע אלי הייתי די פסיבית לגבי עניינים שההתמודדות איתם היתה קצת לא נעימה והיה צורך ל'התלכלכך' ולהסיר את הקליפה.

היום אני מרגישה שהגישה שלי השתנתה מאוד, אני לוקחת דברים בצורה אחרת, בוחרת איפה לדחוף ואיפה להניח ולא מפחדת לקום ולעשות, ולקחת חלק פעיל בחיי.

אני בהחלט משוכנעת שתהליך שכזה חיוני לכל אחד ואחת והכלים שאתה מקבל משפרים את איכות החיים והגישה לחיים.

וכל זה לא היה מתאפשר בלעדיך  - שי  

תודה גדולה! 🙂

 

—קרן הרפז

"תחושת שחרור מדהימה"

 

שי ליסבון

היעד העיקרי שקבעתי לעצמי הייתה הסרת מערכת יחסים עכורה, מעכבת ובולמת מחיי כתנאי להתפתחות אישית והצבת יעדים אישיים אחרים.  לאחר שנים של תקיעות, אני יכולה לומר כי היעד הזה הושג במלואו.    תחושת שחרור מדהימה!

יעד נוסף היה הגדלת ההכנסות עד לסוף השנה ב-50%.  נכון להיום כבר השגתי גידול משמעותי של 30% בהכנסותיי. 

אווירת האימון מתחילתה אופיינה בתחושה נינוחה ומאפשרת, רציתי בך כמאמן וקיבלתי את מבוקשי לשמחתי הרבה, גם בפרספקטיבה לאחור.

הגישה שלך נתנה לי את הפלטפורמה להביא את עצמי בכל אחד מהמטרות והיעדים באופן מאד פתוח וחופשי , עזרת לי למקד את הדברים, עזרת לחדד את המטרות, להדגיש את האחריות האישית ומכאן הפעולות שעשיתי היו אכן מאד ממוקדות שהשיגו את המטרות.

עם זאת אני מרגישה שהצטיידתי והרחבתי את ארגז הכלים המהווה צידה לדרך עצמאית לטיפול והשגת היעדים אותם הצבתי לשלב הבא של החיים שלי.

לך שי יש הרבה זכויות להישגים אלה. אני רוצה להודות לך מקרב לב על המתנה הגדולה שקיבלתי ממך שהביאה אותי למקום בו אני נמצאת היום.

בברכה,

 

—דליה שגב פרץ – סמנכ"ל חטיבת הסיעוד, "דנאל"

תמונה ריקה"אני לא מסוגלת לחשוב היכן הייתי היום ללא התהליך שעברתי עימך"

 

שי היקר!

כשהתחלתי את התהליך לא ידעתי כלל מה זה קאוצ'ינג.  הייתי סקפטית ובכל זאת חשבתי לעצמי למה לא לנסות.  זה אחד הדברים הכי טובים שעשיתי עבור עצמי בכל שנות חייא ולא רק שאני לא מתחרטת על כך, אני לא מסוגלת לחשוב היכן הייתי היום ללא התהליך שעברתי עימך.

אתה מאמן מדהים ולמדתי ממך המון!  האמנת בי כל הזמן גם כשאני הייתי בהתחלה בשפל שלי כשלא האמנתי בעצמי ובזכות זה למדתי להיפתח לאנשים, לדבר על מה שמפריע לי, להבין שאני לא כישלון ולדעת שאני מסוגלת לעשות הכול ושאני לא שונה מאף אחד- למדתי לאהוב ולהעריך את עצמי ובזכות זה יש לי זוגיות מדהימה.   

הייתי אישה עצבנית שלא ניתן לדבר איתה, עצלנית ודיכאונית ובזכותך השתנתי.  היום אפשר לדבר איתי, אני סומכת יותר על אנשים, אני נפתחת לאנשים והבונוס הענק בזכות כל זה הוא שמצאתי את אהבת חיי שאיתו אני מתחתנת ושאותו אני אוהבת וזה הכל קרה בזכותך ובזכות יכולת ההכלה, ההקשבה והעצות שלך שי.

התקדמתי שלב אחר שלב וברגע שלמדתי להעריך ולאהוב את עצמי, מצאתי זוגיות מדהימה ואמיתית, אהבת אמת עם גבר מקסים  ולמדתי שהכול אפשרי!  ושאם רוצים משהו, יש לעשות הכול על מנת להשיג אותו, לא לפחד מכשלונות, ללמוד מטעויות והעיקר לא לעצור...

אני עדיין לא מאמינה שזה הסוף בחצי שנה השתנתי המון. אני היום במקום שונה לחלוטין, אני יודעת שאני מסוגלת לעשות הכול ולקבל הכול  ולמדתי לאהוב ולהעריך את עצמי.  כעת אני עסוקה בתכנון החתונה שלי. איזה כייף 🙂

אז תודה תודה ושוב תודה לך שי יקר

 

—ליאת הלאלי

תמונה ריקה גבר"מלטש היהלומים"

--

לשי מלטש היהלומים,

"כל מה שנברא בששת ימי בראשית צריכין עשייה" (בראשית רבה).

איך ספק שזכית בנו – יהלומים לעניין ואנחנו זכינו בך! יהלום ענק!

לא אשכח את כל שעברתי, חוויתי, השגתי והגשמתי בתקופה זו בזכותך שי.

חוויה עצומה, מרגשת, מעצימה ניתנה אינסופית ולב ענק!!

בי"ם יש לך ולכל משפחתך בית פתוח ואוהב

 

—אוריאל רוזנהיים – בעלים ומנכ"ל, "מקום אדריכלים"

"התקופה הכי טובה שלי השנה

 

אני כותבת את המכתב הזה כדי לסכם תקופה יפה שלי עימך שי, אפשר לומר את התקופה הכי טובה שלי השנה.

הגעתי אליך לאחר פרידה שלי ושל חבר שלי, היינו ביחד תקופה ארוכה של 3 שנים! ואת כל הזמן הזה העברנו לבד רק אני והוא בלי סובבים לנו...וכשנפרדנו נשארתי לחלוטין לבד...

שי, אתה עזרת לי לבנות חיי חברה מחדש , להתחיל את החיים שלי מכלום, הייתי בן אדם מאוד לא חברתי, לא מקשיב ובהחלט לא מזמין לדבר איתו.

אתה נברת איתי ברגשות, באופי ובעיקר למדת אותי דרכים להשתנות וכמובן להביא את השינוי הזה מעצמי, והכי טוב בכל הסיפור הזה, שלא ויתרת וגרמת לי לרשום את כל התהליך וככה באמת הבנתי מה אני לא עושה כמו שצריך, ומה צריך לעשות כדי לשנות בעצמי את הדברים שמונעים ממני להתקדם הלאה.

לכל התובנות שהגעתי, הדרכת אותי להגיע אך לא אמרת לי מהן למרות שידעת (יא מעצבן 🙂 ).  כיום אני מבינה שרצית שאני אעשה "עבודת מחקר" על עצמי ושכל מה שאתה כבר ידעת וידאת  שאני אגלה לבד כדי שאני באמת אוכל וארצה להביא לשינוי.

גרמת לי להיות שלמה עם עצמי ובכל דבר שעבדנו עליו קודם כל זה היה להיות שלמה עם ההחלטות שלי ושוב בעיקר להיות שלמה עם עצמי.  אני לא הלכתי לאימון קואצ'ינג כדי לשנות דעות של אנשים אחרים, של מה אנשים חושבים עליי, אלא אני באה כדי לשנות את עצמי בשבילי, כדי שאני אהיה שלמה עם עצמי!

בזכותך השגתי המטרות וביניהן הכי חשובה היה לי זו חיי חברה טובים והבנה מה אני רוצה לעשות ומה אני רוצה ללמוד.  לא הכל קרה עדיין, וזה בסדר כיון שזה תהליך ולא קסם זה. עבודה מתמדת שאף פעם לא תסתיים כי גם שאשיג המטרות אשאף ליותר ולהתקדם הלאה, הכי גבוה שרק אפשר. קיבלתי ממך כלים רבים להתמודד עם הכל, איך להציג יעדים ומטרות ואיך להגיע אליהם.

היום אני יכולה לומר בגאווה שהשתנתי, אני מאוהבת ובזוגיות נפלאה, אני יודעת מה אני רוצה ללמוד ולעסוק בו בעתיד, יש לי חברות מדהימות שאני אוהבת ולא מוותרת עליהן!  

היום אני ממליצה בחום לעבור תהליך אימון. ואם מישהו יקרא דבריי אלו אני אוסיף- לכו על זה ובגדול. אל תהיו עם רגל אחת בחוץ וחשוב מאוד לבוא עם גישה פתוחה וראש פתוח , תשקיעו כמה שיותר ובעיקר תשכילו כי ממך שי יש הרבה מה ללמוד, יש לך הרבה מה לתת וכלים ותובנות אין ספור עם חוכמה רבה ומוסר השכל.

אז עוד מילה קטנה ועם הרבה אהבה.

תודה!

—ימית שלמה

"הדרך איתך אפשרה לי לראות המטרה ולא חשוב מה היה, ידעתי שזה יוביל להצלחה!"

 

שי היקר,

"כוח הקסם שמרומם את המעטים יימצא בעשייה, ביישום ובהתמדה שלהם, בעידודה של רוח אמיצה והחלטית" (מארק טווין) 

העבודה עמך הרחיבה אופקים חדשים ויצירתיים.  השגתי כלים חדשים לניהול תהליך והשגת מטרות.

המטרות שלי בתהליך היו: בעסקי - הגדלת מחזור המכירות ב 10%, באישי - מיקוד ועמידה בזמנים ובזוגי - העצמה ותקשורת טובה.

המטרות שלי הושגו בהחלט, המחזור העסקי עלה אף ב- 12% (והאופק מאד אופטימי).

המטרה האישית שלי הייתה מיקוד ועמידה בזמנים, והדרך והעבודה עמך עזרו לי מאד ליישם את המיקוד והעמידה בזמנים. קיבלתי תובנות רבות בהקשר הזה של מיקוד שבהחלט היה חסר לי. אני עדיין מחזקת את המקום הזה אבל בהחלט מרגישה שינויי משמעותי.

בחלק הזוגי היה לי אתגר להכניס את בעלי לתהליך מבלי שיהיה בו פיזית. לעיתים התמודדתי עם חוסר שיתוף פעולה או הבנה (כי כמו שאתה יודע אנחנו יחד בעסק הייתי צריכה להכניס בו את ההוויה של מה שהרגשתי שיכול להיות אם...). פעמים רבות נתקלתי בסקפטיות אבל הדרך איתך אפשרה לי לראות את המטרה ולא חשוב מה היה, ידעתי שזה יוביל להצלחה!

בסופו של דבר, היום, אני קוטפת את הפירות, בעלי גם עבר שינוי והיום הוא מבין את הדברים כמו שציפיתי שיבין, אף הצלחתי לרתום אותו להגיע ליעד גבוה משלו. 

התובנות מהתהליך עימך רבות ועמוקות ובהרבה מישורים, למשל: להיות יותר ברורה לעצמי, להתוות דרך לכל תהליך, לנהל סדר יום, למדתי להסתכל על התמונה הכללית ממבט על ואז קל יותר לנווט גם בחיים העסקיים וגם במישור האישי. היו אומנם הרבה קשיים ולבטים ולא תמיד הכל זרם אבל הדרך היוותה עוגן שדרכו ניתן לעשות בבטחה את השינויים ולהתקדם למטרה.

עוד תובנה חשובה היא כאשר יש דילמה... לנסות מקסימום זה יצליח, חשיבה ממבט על ועמידה בזמנים.

למדתי להכיר מהי כוחה של שאלה. לעיתים די בשאלה אחת שנשאלת בצורה נכונה ברגע מכריע, כדי לשנות מהלך חיים אחת ולתמיד. אתה ידעת לעשות את זה, ידעת לשאול את השאלות הנכונות שהאירו לי דרך אחרת. תודה!

שי, אני יכולה להגיד לך שהעבודה עמך הייתה חווייתית היכולת שלך להתחבר לסיטואציה שהמתאמן (אני) מספרת לך ואתה נכנס להוויה של הסיטואציה. זה מרגיש את החיבור ונותן הרגשה טובה.

אהבתי את יכולת הראיה שלך לדברים לא שגרתיים, את הכלים והדעות את הרעיונות והחיזוקים. תודה על הדרך, תודה על הסבלנות ותודה בעצם על הכל. 

בברכה ובהמון הצלחה גם לך

 

—סוזי מרסיאנו – בעלים ומנהלת סופרמרקט "חצות וחצי"

"יש לי היום ראייה רחבה יותר וממוקדת יותר בו זמנית"

 

שי היקר

ניתבת אותי בתבונה.  יש לי היום ראייה רחבה יותר וממוקדת יותר בו זמנית של כל התהליכים הנדרשים כדי לקדם אותי לקראת השגת היעדים. ואלו שעדיין לא הושגו במלואם, אני יודע שאשיג אותם, גם אם אפול או אתעכב בדרך.

הרחבתי את הדעת, הבנתי החשיבות בלחזור ולשנן דברים, גם שהם היו בסיסיים אך חשובים ואת החשיבות של הצבת יעדים ועמידה בהם.
תמכת בי כאשר הייתי תקוע, עזרת לי בראיית מבט כוללת בהתרוממות מעל סבך העצים כדי לראות את היער (כלומר המטרה). ועוד כמו עצות נקודתיות בכל מהלך התהליך.

תודה מעומק הלב

 

—מאיר שרייבר

‏רחל מולא-נצר‏"אדם שמגיע מהרצון לתת ולהשפיע"

 

שי היקר

אתה אמנם לא היית המאמן שלי בפועל, ואני יודעת שזה אולי חריג לעשות את שעושה וכותבת לך כעת, אך אני רוצה מאד להודות לך עבור התהליך שבעלי עבר עימך, מלבד לכך אני חייה בסביבה שחוותה תהליכים עימך וזה מדהים לראות היכן הם היו בתחילת תהליך והיכן הם היום. לא יכולתי להתעלם מכך ובחרתי להגיב ולומר לך זאת כי אתה הרבה יותר מראוי לכך.

אז גם שלא אמנת אותי אישית נברת תמיד ודאגת באכפתיות יוצאת דופן- לתת לי מענה על שאלות, להגיב על דבריי והתנהגותי לעודד ולחזק תמיד.

מבחינתי עשית מעבר למצופה ממך וזה מעיד על מי שאתה- על אדם שמגיע מהרצון לתת ולהשפיע, מבלי להתנות ומבלי להגביל.

אני רואה זאת גם ביחסך לבעלי! ואני מוקירה אותך על כך!

אני מאחלת לך להמשיך ולהשפיע על חיי אנשים באופן הכל כך מעצים שאתה יודע לעשות!

אני מאחלת לך להמשיך ולגדול, ליצור עוד ועוד דרכי נתינה והשפעה והצמחת אנשים. אין ספק- אתה נמצא במקום בו אתה אמור להימצא! ואנו, כולנו, בני מזל שכך זה!

אוהבת ומעריכה אותך מאד,

 

—רחל מולא נצר – עיצוב ופיתוח

תמונה ריקה גבר"להגשים חלומות למעשים"

 

לשי ידידי

לפני שנה לא ידעתי על קיומך, לא חלפה דקה

וכבר חדרת לחיי והשפעת על מהלכיי.

גרמת לי לחשוב אחרת ולראות דברים לרחוק בעין בוחנת.

התעקשת על בנית פירמידה והתעקשת שאני אעצים את הפירמה

לחצת שאלך לפרסם את עצמי גם שלא היה לי ברגע ראשון למי.

לפני שנה לא ידעתי עליך דבר

אך במבט לאחור, חבל שלא היית שם בעבר.

לימדת אותי להגדיר מטרות ולסמן את מי הן מעניינות.

היום אני פועל אחרת, מציב יעדים ופועל להגשים חלומות למעשים.

לפני כשנה לא ידעתי על קיומך אך אין ספק הטבעת בי את חותמך.

בברכת

תודה רבה

 

—רון א. – מנהל בכיר בתעשייה הבטחונית

גרבר ברק כרטיסים-8"שנה מיוחדת של פריצת גבולות"

 

 

לשי שלנו היקר

עברנו יחד כברת דרך בשנה מופלאה, שנה מיוחדת של פריצות גבולות- אשר נראית כך בזכותך!.

בזכות האישיות שלך, התמיכה האהבה וגם ההתעקשות, וחוסר הויתור לנו.

היית לנו אוזן קשבת, הכל במקצועיות חיוך ואהבה

המשך להטביע את נוכחותך ומקצועיותך ולהביא ערך רב לאנשים.

תודות גדולות!

וחיבוק גדול

 

—מיכל וחנן ברק – בעלים "גרבר-ברק כרטיסים בע"מ"

אלכס לויק"שלם עם עצמי ובטוח במה שאני עושה"

 

שי היקר,

האמת הייתי מאוד סקפטי טרם הגעתי אליך ובאתי לפגישה הראשונה סתם כדי לשמוע מה זה קואצ'ינג, עם מה אוכלים אותו... לא היו לי שום מטרות. ואני בטוח שאתה זוכר שיצאתי כמעט עם דמעות בעיניים וגיליתי שזה עולם מאוד מאוד גדול ואפשר ללמוד הרבה דברים, בעיקר על עצמי,  דברים שלא ידעתי.

לקחתי ממך ומהתהליך עימך הרבה דברים חשובים שקידמו אותי ביותר.  

למדתי לאהוב את עצמי ולעשות דברים למען עצמי.  הבנתי שאפשר להשיג מטרות בלי לפגוע באחרים ולהנות מזה. גיליתי הרבה דברים חדשים על עצמי שלא הייתי מודע להם ואיך אני נראה מהצד.

למדתי לראות את העולם מזווית אחרת, הכוונה לצאת מהקופסא ולראות מחוצה לה. כדי להשיג המטרה הייתי צריך קודם להיות שלם עם עצמי ובטוח במה שאני עושה.

למדתי מה צריך לעשות כדי להשיג את המטרה ועכשיו "אעתיק" הצלחתי זאת גם למטרות אחרות שלי.  🙂

הבנתי שכדי להשיג מטרה צריך להיות שלם עם עצמי ולהיות בטוח במה שאני עושה. לא לפחד, לעשות הכל עם שכל ולהעיז.  אחד הדברים המעניינים היו שבתהליך השגת המטרות, אנחנו גם נהנים וגם מקבלים את שרצינו. יש שאיפה למצוינות. כי כל הזמן רוצים להיות יותר טובים ולקבל משהו יותר איכותי.

למדתי לראות את העולם מחוץ לקופסא, הכרתי את עצמי מחדש. למדתי להשיג דברים שאני צריך ולא לפגוע באף אחד. למען האמת התחלתי להתייחס גם אחרת ליחסים שלי בזוגיות ולהנהיג אותם להצלחה.(גם ברגעים של כעס).

שי יקר, אתה איש מדהים. ולפני הכל בן אדם, אך לא סתם בן אדם אלא אישיות מיוחדת.  אתה נותן את כל כולך ורואים עד כמה המתאמן והצלחתו חשובים לך. 

אני נהנתי מכל רגע. היתה כימיה טובה ואוירה מדהימה. שיקפת ונתת לי לחשוב ולעבוד רבות עם עצמי שזה בעיניי חשוב ועבורי מעולה. אנחנו (המתאמנים) צריכים גם לחפור בתוכינו ולהבין מי זה אני ושלא יגידו לנו מי אנחנו.

אני כותב הנ"ל כשידיי רועדות ועם דמעות בעיניים. אני כולי נרגש ולא יודע איך להסביר הכל.

תודות על הכל. למדתי המון. ויצאתי עם ארגז כלים מלא ועם צידה רבה לדרך ואני שלם, שקט, שלו ורגוע מהלא נודע רק בזכותך שי.

אין עליך. 1000 תודות!!!

 

—אלכס לויק

שמואל מאיס

"פנס שמאיר במקומות חשוכים"

 

שי היקר,

לאחר שנים בעסקים וניהול מאות עובדים, נדמה שהניסיון מנצח.

שמה שכבר עשית מספיק עוצמתי בשביל לנוע קדימה.

ואז נפגשנו, והראית לי שאם פותחים פתח קטן פנימה, לתוך הלב אפשר לגלות מחוזות נידחים שלא ממש קיבלו תשומת לב שנים.

הגברת המודעות לסדרי החשיבות בחיים, מציאת האושר הפנימי ולא רק החיצוני. התגוננות מפני ירידת אנרגיה והצבת יעדים ראויים בזמן הנכון.   בלעדייך זה לא היה קורה.

היום אני שלם עם ההחלטות שלי, מבצע בחינת איזון מתמדת בהשקעה בין העולמות שלי ומוכן לכל אתגר חדש.

שי, אתה כמו ים. עמוק, שקט, הרוב לא גלוי, מכיל המון, מקשיב המון, ואתה בעיקר כאן בשביל להכיל את המאומן שלך. יש בדרך שלך משהו טריקי. שקט שקט אבל בפנים.... (טוב זה כבר על הכינרת).

אני מבין שהיית הפנס שהאיר במקומות חשוכים. היית שם בשבילי.  תודה חבר.

דרכנו לא מסתיימת בכך זה ברור.

היקום יהיה עד למה שנשיג יחדיו

בהערכה רבה

 

—שמואל מאיס, מנכ"ל מאי-קום, CEO

"ראש ולב בסינרגיה מופלאה"

 

שי היקר מאוד

אמנת אותי באכפתיות רבה לא פחות ולמעשה הרבה יותר ממה שצפוי ממאמן.

ראיתי גם כיצד השפעת וקידמת רבות מאומנים אחרים שלך אותם הכרתי והרעתי להצלחתך בליבי.

ונא לא לשכוח - כעת אחי מופקד בידיך הטובות, והוא, כמובן, מרוצה מאוד מאוד!

ממליצה עליך בחום כמאמן עם ראש ולב בסינרגיה מופלאה.

אנא שמור על קשר!

המשך להיות חלק מחיי!

באהבה ובהערכה עמוקה

יעל שמש

—ד"ר יעל שמש – חוקרת ומרצה לתנ"ך מאוניברסיטת בר אילן

doron-libshteinמאמן בחסד עליון

 

שי יקירי

תודה ששיתפת אותי בדרך שלך למעלה,

אתה מאמן בחסד עליון.

מי יתן ותתן את ברכתך להמונים.

היה השראה.

—DORON LIBSHTEIN – Iinternational Mentor. Chairman & Founder at Mentorschannel LTD

תמונה ריקה גבר"מאסטר במה שאתה"

 

שי היקר

פעם הראשונה שאני עובר תוכנית אימון. לא האמנתי כ"כ שניתן לשנות. האימון בכללותו עזר לי מאוד. השיחות איתך היו לעונג כאשר ההישג הגדול מבחינתי זה היכולת להבין שאם אשתף ואפתח הרווח יהיה כולו שלי-ואכן כך קרה.

השיתוף מחייב, לא אחת העליתי בפניך קושי מסויים שלמעשה רציתי שמישהו יחייב אותי להחליט ולא להמשיך בהתלבטות. היו שיחות שהתחילו רגועות אך רק בסיומן הרגשתי והבנתי שקיבלתי המון.  הצלחת להפתיע אותי יותר ויותר-שאפו גדול.

עוד לקחתי והבנתי בעקבות התהליך עימך, את החשיבות של:

·         כתיבת תמונה מנצחת.  חז"ל אמרו שהסוד לזיכרון-בכתיבה.

 • התמדה ודבקות במטרה- "יגעת ומצאת תאמין".
 • כשאומרים לי לא-לא לקחת אישית אלא להבין איפה לא הצלחתי להעביר את המסר, לשפר ולהציג שוב.
 • מיקוד-מיקוד-מיקוד, להיות מאסטר במה שאתה.
 • אתה גרמת לי להציב יעדים שלא האמנתי שאגיע אליהם אך הצלחתי.

שי היקר, היה לי עונג לעבוד איתך ומולך.  בנועם דיבורך הצלחת לגרום לי להיפתח ולשתף בדברים שחוויתי.  היום ברור לי שמורה דרך מיומן יכול לעזור לכל אחד.

אני בטוח שנמשיך לעבוד ביחד.

תודה מכל הלב.

 

—רו"ח שמואל שרון

"אתה עושה עבודת קודש.  זו התקופה הכי מעשירה שהייתה לי"   

 

שי התותח

אחד הדברים החשובים שהשגתי מתהליך האימון הוא להאמין ביכולות שלי ולדעת כיצד לפתח אותם.

היום, סוף סוף אני יודע לזהות היכן אני לוקה וכיצד לתקן/לשפר זאת ולקחת זאת הלאה.

כיום אני "מוכן להתלכלך" ולהילחם על הדברים שיוכלו לעזור לי ולקדם אותי. "מוכן להיות מסור" ואני מבין ששום דבר לא הולך ברגל הכל במלאכת חשיבה ובעבודה קשה ובתכנון מראש.

הבנתי שבשביל להתקדם אי אפשר לחיות את הרגע אלא לראות התמונה המלאה, וכדי להשיג משהו צריך ליצור אבני דרך שיקדמו אותי למטרה.

לבסוף אני מבין שכיום אני שלם יותר עם עצמי ואני יודע איך לעזור לעצמי להתקדם ולהמשיך הלאה. מעכשיו הכל בידיים שלי ואין תירוצים ומשחקים.

התובנה הגדולה ביותר שלי היא שאני בן אדם שאפתן שדורש מעצמי להגיע הכי גבוה. לפני האימון באמת לא הקדשתי יותר מדי חשיבות לדברים האלה כי פחדתי להעיז ולשמוע לקול הפנימי כי אני לא הייתי מספיק טוב וכי זה היה נראה לי מופרך מדי. במקום לשאוף למצויינות שאפתי למושלמות ובגלל זה לא הוקרתי את עצמי אף פעם ולא התקדמתי.

היום אני חושב רק איך להתקדם הלאה , הפחד הגדול ביותר שלי הפך לידיד הטוב ביותר,  שזה כל הזמן להתקדם וכל הזמן להשקיע.   אם חשבתי בעבר שאם אני אחיה במסגרת אני אהיה מקובע לה ואז אהיה חנוק , היום אני חושב שזה שלא נתתי לעצמי להתפתח ולהתקדם זה מה שבעצם חנק אותי.   כשכך ובעקבות האימון, לא ירדתי מהסוס ולא וויתרתי וזה אחד מהדברים החשובים שאני לוקח הלאה ולומד ממנו שלא יקרה בעתיד. 

הבנתי בדרך הקשה שבכדי להשיג דברים צריך לראות את התמונה הכוללת ולהתארגן כמו שצריך.

התהליך שלי אמנם יחסית היה תהליך ארוך מהמצופה, ולא תמיד עבר בצורה הכי נוחה והיו מעידות בדרך .  שורה תחתונה, למרות הכל, אתה ישבת עליי ולא וויתרתי גם שזה היה מייאש.  זו תכונה שהביאה אותי לאיפה שאני היום שזה באמת במקום אחר לגמרי.

מבחינתי רק הפגישות בינינו הסתיימו, אך בזכות תהליך זה עימך, עליתי על הדרך הנכונה עבורי ומכאן אני ממשיך לבדי, מאמין בעצמי ויודע שאני יוכל להמשיך בדרך הזו, וכל עוד הכיוון הוא קדימה אין לי למה להתמהמה או להיתקע מאחור .

לסיכום אומר כי מדובר בתקופה הכי מעשירה שהייתה לי. אני באתי בתור בן אדם עם יכולות ושיודע לשפוט את עצמו , אבל לא השתמשתי בכלים האלה בכדי לקדם את עצמי אלא, ההיפך הוא הנכון הכלים האלה רק שיבשו אותי והורידו לי את הביטחון העצמי , כיום בזכותך למדתי להוקיר את עצמי ולהשתמש בכלים האלה לפתח את עצמי.

בנוסף על כך, הייתי אדם שחי את הסביבה ומנסה לרצות אותה ותמיד לא חושב על טובתו האישית ומה יוצא לו מי זה (אמילי) , הדבר הזה מאוד הרס לי בחיים כי אי אפשר רק את הסביבה לרצות וזה גם לא נכון .    היום אני קודם כל חושב על עצמי ורואה אח"כ את ההתקדמות שלי כלפי הסביבה .

אני רוצה לומר שאין עליך שי כבן אדם וכמאמן.  אני לא האמנתי שאני אעבור כזה שינוי ואהיה במקום שאני נמצא היום.  העבודה שאתה עושה היא עבודת קודש והדבר המבאס היחיד בכל העניין זה שעדיין אין מספיק תודעה בציבור ואנשים לא מבינים את עיקרון הקואצ'ינג שזה לא רק אנשים מתוסכלים אצל אלון גל , אלא הרבה יותר מזה.

יש לך יכולת לדחוף ולא לוותר לאנשים ואכפתיות אינסופית, שזו תכונה מאד ייחודית וזכיתי לחוות זאת איתך..

זו הייתה חוויה אדירה עבורי.  שינית בי המוןאין מילים מספיק כדי לבטא את מה שעובר עליי.  

שתהיה לך שנה טובה, תמשיך בעבודתך כמאמן זו שליחות מאין כמוה.

תודה על הכל, שי יקר, ונשמור על קשר.

                 

—שלומי קטן

נורית שחף-6"תהליך מדהים של התפתחות, התפכחות והתקדמות בכל מישורי חיי"

 

שי היקר,

אי אפשר לסיים פרק זה בחיי בלי כמה מילים שלא תוכלנה לתאר פסיק מהחוויה.

שנה שלמה עברנו יח, שנה שבה למדתי לבטוח בךף לסמוך עליך שלא תיתן לי הנחות, לקבל ממך את התגובות האמיתיות ביותר, לדעת שבכל מצב ובכל מקרה אתה תקבל בלי לנזוף, תרומם בלי לזייף, תשבח כשצריך ותנבור בלי לתת לי להתחמק עד שאתן את התשובה המתבקשת עבורי...

שי, אין במילים לתאר באמת את השנה הזו שליוית אותי בתהליך מדהים של התפתחות, התפתכחות והתקדמות בכל מישוריי חיי.

תודה לך על הכל, על מי שאתה ועל מי שהיית ועודך עבורי!

חיבוק גדול!    

—נורית שחף – מנהל גן ילדים

‏משה פרידמן‏"דרך מופלאה"

 

כריש מול סרדינים

שי היקר

תודה על דרך מופלאה יחדיו.

יש בך "המון" ואתה חולק ונותן באהבה ובשמחה.

תמשיך לחיות ולהעניק בעוצמה !

כי להיות כריש זה מחייב 🙂

באהבה והערכה

 

—משה פרידמן – מנכ"ל ובעלים‏ מועדון משקיעים-"‏מועדון המיליונרים"

תמונה ריקה"קוסם"

 

שי יקר

יש לך יכולת לראות לטווח ארוך, אומץ לקחת החלטות גדולות עבור עצמי והערכה עצמית על מה שכבר קרה ואינו מובן מאליו.

לקחתי מהתהליך בינינו את החשיבות של מטרות, מטרות מטרות.   להציב מטרה לכל אירוע, מערכות יחסים ולכל אינטראקציה.  לשאול תמיד מדוע זה קורה,  למה אני רוצה את זה,  למה אני עושה זאת או למה אני רוצה לעשות זאת.   בנוסף לבדוק את התשתית, את עומק המעשה, ולא רק את הניראות שלו.

אני רוצה להוקיר תודה לך קוסם שסמכת עליי, ראית אותי, ידעת להגיד את מילה הנכונה בזמן המתאים, לשלוף שפן קטן כדי להצחיק או מטפחת מכובע כדי לנגב דמעה.

תודה

 

—כנרת ר.

תמונה ריקה גבר

"אתה ע-נ-ק !!!"

 

לאימון הגעתי כשהמטרה שהצבתי תחילה הייתה למצוא עבודה. רציתי למצוא עבודה בתחום הפרסום, לא הייתי בררן. אמרתי שאולי עדיף קודם כל להיכנס לתחום, להתחבר, להכיר את הנפשות הפועלות ואחר כך להתקדם ולהתמקד בתחום שרציתי לעבוד בו – קופירייטינג. מעבר למטרה מרכזית זו, היו לי מספר מטרות משנה. לשפר את הרצינות שלי לתהליכים מסוימים, לשמור על הזוגיות שלי, להיות שלם עם כל צעד שאני עושה, להשקיע בקשרים ובמשפחה ועוד.

התהליך היה תהליך שונה, לא משהו שהכרתי לפני כן. התחלתי אותו בחששות מסוימים אבל לאט לאט נפתחתי יותר ולמדתי להבין את התהליך שאני עובר. השתנו אצלי הרבה דברים לאורך התהליך ואני היום מבין שהצורה בה פעלתי בעבר לא הייתה נכונה.

מה שעבד עבורי באימון היה שלאורך האימון ראיתי שאם אני מנסה, מתמיד ולא מתפשר אז בסופו של דבר, גם המטרות הכי קטנות שהצבתי לעצמי מתממשות. בנוסף, לאחר שסיימתי את האימון לקחתי את כל מה שלמדתי מהתהליך והתחלתי ליישם אותו על מטרות שונות, אפילו אם לא מדובר במטרות גדולות.  לקחתי מהאימון את העובדה שעכשיו מתחילים לעבוד ואין מקום לוויתורים. ברגע שבחרתי מטרה עלי לעשות הכל בשביל להשיג אותה. איך לבחור יעדים שאני רוצה להשיג. מה צריך להתקיים בכל יעד. כל מטרה אפשר להשיג, השאלה כמה מתאמצים, כמה משקיעים בשביל להשיג את המטרה. אם לא מוותרים לאורך הדרך, אז מגשימים את המטרות.

בסופו של אימון השגתי מספר דברים. קודם כל מצאתי עבודה בתחום שרציתי – פרסום.

יותר מזה, מצאתי עבודה ספציפית בתפקיד שרציתי-קופירייטינג. אז אפשר לומר שהאימון הסתיים בהצלחה. מעבר למטרה זו, היו מטרות משנה וביניהן התקדמות בתחום האישי עם חברה שלי.   אני עתיד להתחתן בחודש יוני הקרוב והמטרה שלי לתקופה הקרובה היא לטפל בכל הדברים שדורשים טיפול לקראת האירוע.

בנוסף, האימון שינה לי את דרך החשיבה, את ההתמודדות עם תהליכים ואת הגישה שעליי לאמץ לפני כל תהליך ומטרה שאני רוצה להשיג.

למדתי לקחת את החיים בצורה שונה. מנקודת מבט שכל דבר הוא תהליך, ולכל תהליך יש מטרה. אי אפשר להשיג מטרה בלי להשקיע ולעשות.לכן אני בטוח שאין מטרה שהצבתי לעצמי בתחילת הדרך ואני לא יכול להגיד שהשגתי אותה.

יש לי חשיבה שונה. חשיבה שהיא בסיס לכל מטרה שאציב בעתיד. לקחתי מכל האימון הזה את הדברים שמתאימים לי ואותם אעשה בכדי להשיג כל מטרה וכל יעד שארצה.

הכלל הכי חשוב שאימצתי הוא שבשורה התחתונה הכול תלוי בי. כמה שארצה וכמה שאשקיע ישפיע על היכולת שלי להשיג את המטרה.

האימון איתך, שי, עבר בצורה טובה מאוד. הצלחת להוציא ממני דברים שלא חשבתי שאצליח. היכולת שלך לכוון ולהוביל את השיחה לנקודה הרצויה תרמה הרבה לאימון. כמו כן, גם הפעמים שעומתתי על טעויותיי שינו לי קו חשיבה בסופו של דבר.

תהליך העבודה איתך היה מדהים. ראיתי בך לא רק מאמן שצריך לדבר איתו נטו על התהליך אלא גם בן אדם שאפשר לפרוס בפניו בעיות נוספות ללא קשר לאימון.

זה היה חלק חשוב מאוד שעזר לי להתמודד עם דברים בחיים.

אתה ע-נ-ק !!!

תודה!!!

 

—עידן

תמונה ריקה"תהליך ששינה את חיי"

 

שי היקר

התהליך שעברתי בשנה האחרונה  היה מופלא, שינה את חיי וכשאני מסתכלת על עצמי בטלסקופ אני עושה איתי שיחת היכרות !!!.

אכתוב לך בקצרה מה השגתי מהתהליך בכלל וכמובן כל שאכתוב התחדד והתמקד בזכות העבודה עימך בפרט.

תובנות, ועוד תובנות ועוד תובנות....

הבנתי שהמחשבות שלי יוצרות מציאות

הבנתי שאני כותבת את תסריט חיי- ורק אני.

הבנתי שהפחד מכישלון שיתק אותי שנים רבות ,התרופה היא פעולה והתחלתי לפעול

הבנתי שעדיפה התקדמות על מושלמות הבנתי שכשאומרים לי לא -אני שומעת איך כן

הבנתי שאושר = התקדמות

הבנתי שהחיים הם כאן ועכשו ואני רוצה לממש אותם, לחיות אותם.

שי, אתה מאמן מצוין,   אני שמחה שהיקום ציוות אותנו,   המשך כך.

תודה מעומק הלב על ההקשבה, על הליווי, על התמיכה, על המיקוד ועל הפרגון !!

עזרת לי לחדד ולשים פוקוס על היעדים שלי בתחומי חיי ,להגדיר את הפעולות שעלי לעשות כדי להשיגם.

לא איפשרת לי להתחמק ב"תרצת נפוצה" ,אפילו שיכולתי להביא אישורים -בתוקף !!

מאז השיחות איתך- כשאני רוצה משהו, מאמינה בו..על כל לא -אני חושבת "איך כן"...

אם יעשו לי בדיקת דם  ה"איך כן "  יופיע בתוצאות...

הפנמתי בזכותך-הנעה לפעולה!!!

אני מאוד נרגשת מכוווווול זה.

אז שוב תודה ענקית מכל הלב.

ברור שאני ממליצה עליך לחבריי.

באהבה 

ובהערכה רבה

ולהשתמע

—אתי גבאי, עו"ד

"ערך אמיתי"

 

שי היקר!

תודה על מה שאתה.

על המחויבות שלך לאנשים,

על הרצון להביא ערך אמיתי.

על הנכונות שלך להיות שם בשביל אנשים,

להשפיע,

לכוון ולהפוך את העולם שלנו לטוב יותר!

מעריך אותך כאדם,

ומכבד את הדרך שלך איתנו

בהוקרה!

 

—ערן שטרן – "קוד המנצח" ומנכ"ל חברת יוצא מהכלל

"להשיג יותר"

 

שי

יש בך כל כך הרבה להעניק, רצון אמיתי לעזור. יש לך גם חוכמה רבה והיו נושאים נקודתיים רבים שמאד עזרת לי.   אני יודע שאני צריך מסגרת חזקה כדי שבהתחלה אצליח להכניס לאוטומט פעולות שונות ודפוסי חשיבה.   אני אזכור ממך תמיד את ההבדל בין דפוס להרגל, ומה דרוש לשנות דפוס.

אני תמיד אזכור אותך ואת ליבך הגדול. אני תמיד אזכור את האמונה הגדולה שלך בי וכך שתמיד דחפת אותי להשיג יותר.

 

—יונתן האורסטוק

תמונה ריקה גבר"עמידה במטרות והשגת יעדים"

 

שי,

בזכות תהליך האימון עימך בעיקר הרחבתי את האופקים שלי ושיפרתי משמעותית היחס לניהול, ביצוע ורישום מסודר של משימות ועמידה בהם .

למדתי ממך שאם מתמקדים במטרה כדי להפכה למציאות ועושים זאת נכון ובשיטה שעבדנו, זו תוגשם (כמו "הסוד"). רצוי ונכון להסתייע בליווי אישי למימוש המטרות וכן למדתי להקשיב לאינטואיציות שלי.

אני מאד מעריך אות כמאמן ומהתהליך החיובי שעברתי עימך. היה מעניין ומקדם מאוד ואני מעריך מאד את הזמן שהקדשתה, המסרים והכלים שנתנתה.

שי תודה רבה על הזמן שהקדשת בהסברים ובהנחיות לעמידה במטרות ולהשגת היעדים.

אני מקווה שנשמור על קשר

שוב תודה!

צביקה דרזנר

—צביקה דרזנר – מנכ"ל שותף בחברה להנדסת תברואה

תמונה ריקה גבר"לחשוב בגדול הרבה מעבר לספקטרום"

 

שי היקר,

תודה רבה על הליווי בשנה האחרונה 
הגעתי אליך תוך כדי שאני מלווה במאמן אחר שלא הצליח להוציא  ממני את מה שרציתי ולא ידע לכוון אותי למקום שנכון לי.
לעומת זאת כשהגעתי אליך מהר מאד היתה בינינו כימיה, הבנת אותי ובכל מפגש הרגשתי שאני יוצא עם עוד תובנה רק משיקוף הדברים. 
מאז שעברתי התהליך עימך אני מרגיש את הסחף והפריחה בחיי.  אתה מבצע ניתוח מצב מדהים, אתה יודע לשאול את השאלות ולשקף את המצב בצורה שהדהימה אותי וכל פעם עזרה לי לראות דברים שטרם חשבתי עליהם או שלא הצלחתי לראותם.

אני מאד נהניתי מכל שיחה שהייתה לנו. אני הרגשתי איך ברגע שישבתי, תכננתי וכתבתי את הדברים, שהם פשוט קורים אחד אחרי השני וכל הישג שהשגתי היה כמו מגדל ועזר להישג השני (אחד קידם את השני).

קיבלתי המון ידע שעזר לי בהרבה תהליכים כגון: ניהול תהליכים, דיוק בפרטים, קבלת החלטות ושאיפה קדימה, לחשוב בגדול הרבה מעבר לספקטרום שהיה לי.

כמובן שבהסתכלות אחורה היום אני רואה את הדברים בצורה שונה באופן מהותי מלפני תחילת התהליך. אני מתכנן מראש ומתעדף המטרות ומקפיד ליצור בהירות אשר נותנת עוצמה (יש לנו לוח מחיק בחדר העבודה שעליו אנחנו כותבים את היעדים ומה אנו צריכים לעשות ואיך אני ממצה ומכין לעצמי לו"ז יומי לפי צבעים ותכנון חודשי).

ועוד, מאז שסימנו את האימון עשיתי קפיצת דרך עצומה כמי שבקושי סיים 10 ק"מ סיימתי חצי מרתון בתל אביב . אנחנו בשלב הקמת העסק השני ואני רואה את ניצני הזרעים שנבעו מהאימון ומהעצמה שזכייתי לה כתוצאה מהאימון איתך

שי, נהניתי מכל רגע שעבדתי איתך.

תודה על הכל

—אוריאל

‏אלון אולמן - Alon Ulman‏אתה מלך ! "

 

שי יקר,

אתה מלך !

תודה על הזכות לעשות איתך את הקסם הזה שנקרא "נבחרת 3"

אני אוהב אותך ומאמין בך !

אל תפחד לזרוח, אתה נשמה, תחיה בעוצמה,

שלך,

אלון אולמן

 

נ.ב. רק אנחנו יכולים להוציא את עצמנו לחופשי. העז להיות נהדר!  תודה 🙂

—אלון אולמן – "קוד המנצח"

‏‎Serge Glowiczower‎‏"אדם מיוחד ושמעורב יותר מאנשים רגילים"

 

שי ליסבון, מלבד היותו המאמן האישי שלי, הוא היה עבורי כמו חבראדם מקסים ואמיתי ביותר וחכם מאוד.

הייתי בנבחרת והיו מספר מאמנים אשר כל אחד דבר כמה מילים על עצמו.  בשבילי כששמעתי את שי מדבר כמה מילים-דקה- הבנתי מיד שמדובר באדם מיוחד- ושמעורב יותר מאנשים רגילים. 

הוא דיבר מהלב- ואכן הרגשתי כך במהלך כל התהליך שעברנו יחד - היה אכפת לו- בעיניין של האימון - זה לא פסיכולוג - אלא חשוב להיות עם אדם שבאמת תומך- ורואים שאכפת לו מהתוצאות- וזה מה שאני רציתי במאמן - זה כמו חבר אמיתי- ויכלתי להתייעץ איתו גם בטלפון. 

מישהו שארגיש שעובר איתי את התהליך של ההתפתחות והתקדמות- ובסופו של דבר- זה מה שקובע כשרוצים לראות תוצאות- אצלי זה עזר - והרגשתי שהתקדמתי- ובשום מחיר לא הייתי מוכן לוותר על המפגשים עם שי 

נזכרתי בקטע מתוך הסרט Jerry Mguire  שמשקף את מה שאני חושב וחש כלפיך כמאמן 🙂  http://www.youtube.com/watch?v=wcrxiDWyeVI

תודה רבה על כל התמיכה

—Serge Glowiczower – CEO ISRAEL, Leverage Boutique Investments

תמונה ריקה"ה"אור" האמיתי"

 

לשי היקר

אתה יודע שאין לי באמת מילים להודות לך.

בכל הנבחרת הזו ה"אור" האמיתי היית אתה.

ההקשבה, העזרה, הרעיונות, "הדחיפות", הכל עבר דרכך והיית שותף מלא בשנה הזו.

באמת מן הנדירים שראיתי ואני שוב אומרת המון תודה על הכל!

ואני אשמח, יותר מאשמח, להישאר בקשר!

תודה, תודה, תודה

 

באהבה, כשייצא הספר הסקיצה בין הראשונות אצלך!!! 

—עינב מיירנץ שחר

גלית גולדנברג אורן"הגשמת חלומות ופריצות דרך משמעותיות"

--

שי היקר

התקופה המופלאה מגיעה לסיומה אך מבחינת הדרך זוהי רק ההתחלה

היית עבורי השנה עוגן.

תמיד ידעת להגיד את המילה הנכונה לתת את התמיכה והפרגון.

את זוית הראיה השונה המיוחדת והמקדמת.

אתה איש מדהים ואני מאחלת לך המון בהצלחה להביא עוד אנשים להגשמת החלומות ולפריצות דרך משמעותיות בחייהם.

המון המון באהבה והערכה

—גלית גולדנברג אורן,"מוח-משחקים וחשיבה מחוץ לקופסא"

ירון דהאן-8"לקלף המון קליפות שלא ידעתי שכרוכות סביבי"

 

שי,

חייב לומר משהו ככה מהלב, לכל מי שירצה לשמוע.

לפני שנתיים התחלנו לעבוד יחד. עזרת לי לקלף המון קליפות שלא ידעתי שכרוכות סביבי ויש לך חלק נכבד בשינוי שעברתי ואני עובר כל יום.

יש לך את היכולת לעזור לכל אדם לשאול את השאלות הנכונות ולמצוא את התשובות מבלי להתערב יותר מידי ומבלי לגלות.

אתה מתנה לעולם ולכל מי שסביבך.

אני מקדיש לך את שיר הבכורה שיצא לעולם, ויש לך חלק חשוב בתהליך שהוביל להולדתו. 

https://www.youtube.com/watch?v=60v38aNX4lQ&feature=youtu.be

—ירון דהאן, יזם נדל"ן מוביל

גיא אלקיים"שינית את חיי"

 

שי התותח

אחרי תהליך בן שנה שהענקת כל כך הרבה תשומת לב, חמלה, הקשבה, הכלה ואהבה, אני אומר תודה מכל הלב!

ניתנה לי הזכות להכיר אדם מדהים כמוך.

קיבלתי ממך המון וללא ספק שינית את חיי.

תמיד יש לך את המילה והמסר הנכון להגיד כשצריך.

אז תודה רבה ואהבה ענקית

 

—גיא אלקיים – מעליות צמרת

בני מזוז-7

"הגעה להישגים רבים ולהצלחות המיוחלות"

 

תהליך האימון איתך שי חיזק אצלי תודעות רבות על איך לחשוב אחרת ונכון מול האנשים שלי ובכלל מול חברים משפחה וכו'.  למשל בשיחות שלנו על בעיות או תהליכים שהיו ,המלצת לי על דרכי פעולה שגרמו לי לפעול בביטחון וליצר את השינוי.  התהליך נתן לי טיפים רבים לגבי התנהלות נכונה ומאורגנת יותר ,התהליך אפשר לי להעביר מסרים ברורים יותר לאנשים איתם אני עובד והם שירשרו זאת הלאה. עוד שיניתי חשיבה במספר תחומים והגברתי את המודעות לכך.

הבנתי איפה לא פעלתי נכון עד היום ומה עלי לשנות מידית ואו לטווח רחוק יותר. והבנתי שעם התנהלות נכונה ומושכלת אפשר להגיע להישגים רבים ולהצלחות מיוחלות .

שי ,אתה מאמן מעולה  ,יודע להקשיב ולהעביר את דעתך בצורה ברורה כך שבסיום השיחה יצאתי תמיד בתחושה שרכשתי עוד כמה כלים להמשך החיים שלי .

העבודה אתך הייתה  כייפית ,ומרתקת , למרות הלחץ היום יומי שלי חיכיתי לשיחות האלה שללא שום ספק תרמו לי רבות לביצוע שיפורים ושינויים בכל התחומים. אתה איש נעים עם נוכחות ,ברור עם הקשבה באיכות גבוהה מאוד ואני שמח שתהיה לעוד רבים הזכות לעבוד אתך ולהתפתח.

יישר כוח על הכל.

 

—בני מזוז – מנכ"ל CEO, בעלים של חברת TGM

תמונה ריקה"בשלושה חודשים עשיתי מהפכה בחיים הרדומים שלי"

--

שי. באימון הספקתי לעבוד על מספר מטרות ואת כולן השגתי!  חזרתי לנהוג, קניתי דירה, זוגיות וזמן לחברים.

נוסף לכל הנ"ל ובהמלצתך, אני ממשיכה בתהליך וכבר כעת החלטתי להרחיב הידיעה ולהמשיך ללימודים נוספים בנובמבר ולצאת עם כל המשפחה לחופשה חלומית בת 5 ימים.

לקחתי הרבה כלים ותובנות שימשו אותי עוד רבות הלאה:  אין בן אדם מושלם מותר לטעות ולכן מותר לעשות. תובנה גדולה שלקחתי שאם לא מצליחים, לא קרה כלום, בתנאי שחשוב להבין מה לא עבד, לתקן ולהמשיך וכך מתקדמים. תובנה חשובה נוספת שתמיד צריך לשים סימן שאלה על הידע שלי ולהיות פתוחה לרעיונות ודעות של אחרים.   מודל מעורבות ("פרשן שחקן") השפיע עליי רבות! ברגע שהחלטתי להיות שחקנית עניינים התחילו לזוז ודברים החלו לקרות.

שי, אני שמחה שיצא לי לפגוש אותך ושמחתי מאד שעברתי תהליך אימון זה איתך. בהתחלה היה קושי מסוים והרגשה שאין צורך בזה,  אבל משהו בך! ובתת מודע המשיך להחזיק אותי ואז באיזשהו שלב הבנתי שזה עובד.  הצבתי כבר מטרות חדשות ויש לי תוכנית ברורה איך לפעול ומה לעשות.

בהרבה פעמים ומקומות בחיים אנחנו מרגישים שמשהו תקוע בחיים ואין התקדמות.  אנשים מפחדים לפעול כדי לא להרגיש כישלון, מה יגידו אחרים, איך אני אראה.

כיום אני יכולה להמליץ בחום רב ולומר בלב שלם - במצבים האלה אימון מאוד עוזר וכי מי שחושש, אל תהססו לנסות.  אני כבר יודעת מה זה עשה לי.   זכיתי !

בשלושה חודשים אחרונים עשיתי מהפכה בחיים הרדומים שלי - בעזרתך!!

אז המשך להיות מה ומי שאתה

תודה שי

 

—אירנה א.

‏‎Ayelet Winocour‎‏"סביבה מנצחת ותומכת"

--

שי ליסבון - המאמן התומך והמדהים שלי

כל שיחה איתך שי נתנה לי כוחות ותובנות חדשות, שמרת על האנרגיה והגחלת שלי בכל התהליך, עזרת לי "להניע לפעולות", לתכנן כפי שלא עשיתי מעודי, עדיין הדרך עוד ארוכה עבורי אך השתפרתי רבות ביחס לעצמי.  הישג משמעותי עבורי כרגע הוא התודעה שהתרחבה.  אני רוצה עוד ועוד, אני יודעת שאני אמשיך לפרוץ קדימה והתמיכה שלך בי במהלך כל התקופה שווה  זהב!!  אני אדם הזקוק לאנרגיה יומיומית מתחדשת, אני חייבת "להעלות את עצמי" בכל המובנים, על בסיס קבוע. השיחות תרמו לי רבות וקיבלתי ערך גבוה בכל פעם שהתבטא במעשים שלקחתי על עצמי.  תובנה נוספת שלקחתי הי כי אסור לי להרפות ! ואני רוצה להיות באופן קבוע בסביבה מנצחת ותומכת.

אני מוקירה תודה על כל השיחות איתך, להן חיכיתי בכליון עיניים, כל פעם אסימון אחר ירד, כל שיחה כתובה בפנקס שלי ומדי פעם אני עוברת עליהן כדי "להתחדד". ילדים, עבודה,יחסים וכולי, בכל נושא ידעת לגעת ולתת תובנות ולהוביל לפתרונות.

שוב  תודה!!

זה היה עבורי תהליך מופלא

—איילת וינוקור – מנהלת לקוחות שוק עסקי, יקבי תבור

 "קפיצה גדולה"

 

התהליך עימך פתח אותי לראיה נכונה של סביבת חיי על כל הצדדים שלה: משפחה, עבודה, אישי...

יצאתי מהתהליך חזק, מחלחל, מלמד, פתוח.

המעבר שלי ממאמן אחר אליך היה קפיצה גדולה באיכות האימון. בנוסף אתה אדם איכותי, יש בך סבלנות והבנת הצד השני. ותמיד הרגשתי שאתה בר שיחה ואחראי לתהליך שאני צריך לעבור.

אני מבקש גם כאן לצרף תודה להיכרות,לתהליך ולפרגון הבלתי נלאה שנתת לי כאדם ככותב ובכלל.

זה לא מובן מאליו.

 

—חיים קסטלניץ זלמן

"זה עובד"

 

שי

במהלך השיחות איתך מצאתי אדם שיודע לזהות זיבולי שכל מאמת צרופה, אדם שיודע לשים דברים על השולחן מול העיניים, אדם שחושב דרך המטרה ולא דרך הפעולות. אגב, רבים מהדברים הללו לקחתי לעצמי, במיוחד החשיבה דרך המטרה, שממנה נגזרות כל הפעולות. השיחות גרמו לי לדבר על השינויים המתרחשים בחיי, נתנו לי ביטחון רב בדרך שבחרתי לקחת והתוצאות מספרות את אותו הסיפור. וכמובן, התוודעתי להכיר אדם אדיר.

למדתי לחשוב קודם כל לפי המטרה, שחשוב לקבל תמיכה במה שאתה עושה ממקור חיצוני כדי להצליח, הפכתי לבעל יכולת להעניק משוב חד הרבה יותר לעצמי והבנתי שחשוב לדבר על הדברים שקורים ולכתוב אותם.  ככה אתה מסביר לעצמך מה קורה בחייך.

אני מדפיס לי דף שעליו יהיו כתובים היעדים ותולה אותם לצד המיטה, ככה שרואה אותם תמיד כשאני קם וכשאני הולך לישון.  זה עובד מצוין (וגם אצל זוגתי). במילים אחרות ידידי היקר, זה עובד!
שי, אתה מאמן מוכשר מאוד שמביא המון ערך. חלק מהתובנות שהנחתת עלי עזרו להוביל לשינוי מיידי ואני מאמין שאם הצלחת להשפיע חיובית עלי, הפוטנציאל שלך להשפיע על אחרים הוא עצום.  

אוהב אותך מאוד

—Idan Waller – Cofounder & CEO at Hilutz Academy / Founder & CEO at Hametargem

"גדלתי והדרך סלולה לפני לכל מקום שארצה"

--

שי

הגעתי לנבחרת מתוך רצון עז פעם ראשונה בחיי לשים את עצמי בפוקוס כשאני מתנתקת מכל טרדות היום עבודה ,בית ,משפחה ,ארגון שאני עומדת בראשו, חברים ועוד.

הרגשתי, שאני נכנסת למעבדה שנקראת מעבדה להרחבת התודעה. שם אני מנסה לבדוק ולחקור איך אורנה רוצה להיות מול מעגלי החיים שלה. אכן חודשים מאתגרים שחלקם היו שמחים חלקם קשים וחלקם עצובים מאוד.

התהליך והעבודה היו מאוד מאתגרים ועוצמתיים, אין לי ספק שאני בן אדם אחר היום. אני מרגישה שגדלתי ושהדרך סלולה לפני לכל מקום שארצה. ההרגשה והתוצאות שקיבלתי הם ללא ספק מהאימון שלך שי!

היית מאמן נפלא קשוב ,מתעניין, אכפתי ובעיקר לא מוותר.

תודה רבה מקרב לב

באהבה,

 אורנה ובר

—אורנה ובר – קליניקה לאסתטיקה מתקדמת

תמונה ריקה"אשתמש בכך כל חיי"

 

שי יקר!

רציתי לומר תודה וכי אני  מאוד מעריכה את כל מה שעשית בשבילי...

רכשתי המון ידע מהמפגשים שלנו ואשתמש בכך כל חיי.

תודה רבה!

—אנה אודלר, מנהלת בכירה בבנק

"בזכותך קבעתי יעדים ומימשתי אותם"

 

שי – המאמן המופלא שלי

קודם כל – תודה !!!!! לא חשבתי שאני טיפוס "מתאמן". גיליתי שכן. גיליתי שכשאני סומכת על המאמן אני הולכת אחריו גם אם אני לא תמיד מבינה או רואה מראש את התוצאות. עוררת אצלי אמון די בהתחלה, סמכתי עליך והלכתי איתך.

התפעלתי כל פעם מחדש:

היו שיחות שבהן הגעתי עם ביקורת עצמית: ידעת לפרק אותה, לפרגן לי, לשפר לי את ההרגשה ומשם לדחוף אותי קדימה להמשך עשייה.

היו שיחות שבהן הגעתי לא ממש מוכנה: לא ידעתי מה אני רוצה /צריכה הלאה ואתה ידעת מה לשאול ונגעת ממש בנקודות החשובות ומשם המשכתי.

בזכותך קבעתי יעדים ומימשתי אותם, בזכותך הבנתי שוב ושוב ועדיין שאני יכולה עוד .

בזכותך התאמנתי. כל השנים ידעתי שאני מתחמקת מזה, שזה לא "בשבילי", שאין לי כוח לעבודה הזו. עכשיו אני יודעת שאני יכולה להתאמן, מבינה מה זה דורש: התמסרות למאמן, מוכנות להתאמן והתמדה. יותר מתמידה ונחושה ממה שחשבתי שאני.   ראיתי איך קביעת יעדים ועבודה להגשמתם מניעה אותי קדימה. ואני מבינה את החשיבות של לא לעשות דברים לבד.

המוכנות שלי להתאמן איתך הובילה אותי לקביעת יעדים ועמידה בהם. רצתי יותר הרבה יותר מהר ממה שהייתי עושה בלעדיך.   

שמחה מאד שבחרתי בך להיות המאמן שלי ומודה מאד שהיית איתי ועבורי בתהליך J

אוהבת ומחבקת

 

—בלהה מנדילוביץ', מנהלת שיווק

"גרמת לי להמריא קדימה"

 

שי היקר,

לשמחתי הרבה זכיתי בך כמאמן והשגתי הישגים רבים בזכותך.

אפשר לסכם בכך שהשגתי היעד האישי שלי במהירות בלתי נתפסת. הישג אישי גדול ומשמעותי לי.   ואת היעד העסקי הגדול מכולם, כאשר בתקופה זו קידמתי בצורה משמעותית את הסדנה שלי, שכללתי אותה וסגרתי סדנאות רבות עם גופים גדולים.    מרגש ובהחלט התחלה מצוינת.

התובנות שלי כשאני בודקת עצמי לאחור הן : עמידה בלוח זמנים, לא לוותר ולקדם כל הזמן, לבחון ולנתח את המצב וכמובן עשייה, עשייה ועשייה.

הדרך בה השתדלת למצות הזמן על הצד הטוב ביותר. ולהכניס לתוך הזמן עוד גם דברים נוספים.

תמכת ולא ויתרת וגרמת לי להמריא קדימה. אסימונים נפלו בלי סוף – ועדיין, יעדים שרציתי הושגו עוד טרם זמנם – מה שגרם לי להבין ולהרגיש שבעצם אין גבול. הכל כאן, הכל בר השגה.

אתה אדם ומאמן בעל נתינה עצומה, שמחה, עוצמה, הכוונה , דרך חיובית  יש בך שמחת חיים בלתי רגילה ומדבקת.

אני מודה לך על התקופה המאתגרת הזו בהמון תודה.

חיבוק גדול ממני

 

—מיכל ברק – סדנאות לפיתוח ומודעות לשפע ועושר

אייל אלון

"תודה שנולדת"  

 

שי ליסבון יקירי .

בתחילת הדרך עוד בהגדרת היעדים תמיד אמרת לי- ״אייל אתה עושה הנחות לעצמך״ 

ואני תמיד חשבתי איך לעזאזל אני אמור לרשום על הנייר יעד כזה גבוה מבחינתי הרי אין סיכוי בכלל שאגיע ליעד הזה. מה שלא הבנתי שהייתי ברמת תודעה מאוד נמוכה וידעתי להגדיר לעצמי יעדים שאני יכול להשיגם, מעבר לאלה היה נראה לי מפחיד ולא אמיתי .

עם מרוצת הזמן התחלתי להבין ולראות את הדרך נסללת הגם אם לעיתים היו לי נפילות ואתה זה שעמדת שם והסברת לי שזה נקרא ״להכשל קדימה ״

לא אשכח כי לקראת סוף 2011 עת יציאתו של חוק טראכטנברג עליתי על סוגייה מאוד מעניינת בעניין המיסים ובאותו הזמן היתה לי שיחה איתך , אני בכלל תיכננתי להעלות את הסוגייה בפני פורום רו׳ח, אתה הפצרתי בי כי אני רואה ״קטן״ ומבחינתך דבר כזה צריך להיות מפורסם בתקשורת בכלל. כמובן שאמרתי לעצמי ״...טוב טוב נראה כבר יותר מאוחר , איך בכלל אני אמור לעשות זאת ...״ מיד קלטת שאני שוב עושה הנחות לעצמי והגדרתי לי במדוייק- ״עוד היום אני רוצה את זה בתקשורת !!״  להערכתי לאחר 50 דק׳ זה פורסם בדה-מרקר. להלן הכתבה : http://www.themarker.com/markets/1.1586586

כמובן שלאחר מכן באו המון כתבות נוספות כי תמיד אמרת ״.. עכשיו נותר רק לשכפל ההצלחה״- ניתן לראותן באתר  Www.eyal-alon.com 

 למותר לציין כי אלו היו רק חלקים קטנים מהיעד העיקרי והוא להימנות כחבר הנהלה בלשכה. היום אני יכול להודות כי ככל שהתקרבתי ליעד, הדבר נעשה ברור יותר וכבר בדרך עשיתי כיוונונים מדוייקים יותר שלבסוף נבחרתי להיות יו׳ר ועדת מיסוי בלשכה הארצית. במקביל  הצבתי יעד ברור להיות אחרי 2 עסקאות רכישת נדל׳ן , בדצמבר 2012 השלמתי כבר עסקה 3 !! 

 שי - כל זה לא היה בר ביצוע ולא הייתי בשלב ההוא מסוגל לחשוב על זה בשל רמת המודעות ליכולות שלי. אתה זה שהיית שם והעצמת את הקול הפנימי שלי- גרמת לקול הפנימי האומר ״אתה מסוגל יותר״ לצאת החוצה בצעקה ולא בלחישה !! 

 כיום אני בעלים של משרד לייעוץ מס וייצוג נישומים ("א.א.חשבונאים יועצי מס") ומייצג כ - 300 בתי עסק ברשויות המס.

כמו כן, הנני בעלים של חברת "א.א.חשבות וניהול בע׳מ" העוסקת בשירותי חשבות לחברות, ליווי בנקאי ועוד.

מלבד זאת הנני משמש כיו׳ר ועדת מיסוי בלשכת יועצי המס הנהלה ראשית. 

בענייני הנדל״ן, אני בעלים של 3 דירות כאשר כולן כעת בתהליך בנייה, אחת מהן בשלב מימוש מכירה וכבר יש יעד חדש בנדל״ן והוא רכישת זכויות בנייה לבניין בשלמותו כייזם.

 למותר לציין כי מרבית הדברים נעשות בשנת 2012 שנת האימונים האינטנסיביים עם שי ליסבון וחלקם גלשו גם לתחילת שנה זו. 

ולסיום היעד הבלתי נתפס שאני "זרקתי לאויר" בתשוקה ואתה הכרחת אותי לרשום! - אני יו"ר מיסוי וסגן נשיא לשכת יועצי המס בישראל 🙂   

ואצטט לעד את מילותייך -  "אין לא עד שזה כן".

תודה על הדרך, על התובנות, על העוצמה והסבלנות - פשוט תודה שנולדת !! 

 

—אייל אלון – א.א.חשבות וניהול בע׳מ | א.א.חשבונאים יועצי מס | סגן נשיא וי"ר מיסוי לשכת יועצי המס

תמונה"אין סיכוי שהייתי במצב זה אילולא התהליך עימך"

 

שי יקר.

עברנו יחד חצי שנה ביחד וההישגים מתקופה זו מדהימים.  הפסקתי לסחוב ולקבל עליי את כל הבעיות של האחרים והתחלתי לחשוב על עצמי.  למדתי המון על עצמי, להאמין בעצמי ולהניע עצמי מהתקיעות לעשייה תוך אמונה בעצמי שאני מסוגלת (חדש לי לחלוטין), שאני יכולה לעשות דברים, להיות אני עצמי ולא בובה על חוטים שעושה מה שאומרים לה.

לראשונה הלכתי עם ובעקבות הרגשות שלי, בין עם בעבודה, בחיפוש אחר הבן זוג לחיים ולא לוותר לעצמי ולהרים ידיים ...

בתחילת האימון מטרתי היתה רק להרגיש טוב עם עצמי ולקבל את עצמי כמו שאני.  המעניין שהשגתי גם השגתי יעד זה, אך עם ההצלחה בא התיאבון והמשכנו ליעד חדש ומרגש, למצוא בן זוג לחיים. 

עם מישהו היה אומר לי לפני חצי שנה כי בעוד חצי שנה אני אהיה איפה שאני היום הייתי צוחקת.

כיום אני מרגישה הרבה יותר חזקה ועם דעות משל עצמי.

בזכותך הבנתי שאני יכולה לשמוח על עוד אנשים שהם לא המשפחה שלי, החזרת לי את האמון באחרים וידעתי שאצלך יש לי תמיד אוזן קשבת ואצל מי לפרוק את ליבי.

האימון איפשר לי להכיר את עצמי יותר טוב . אני פועלת ומצליחה לעשות דברים שבחיים לא חשבתי שאעשה, כמו להתקדם בעבודה, להיפתח וללמוד ולהכיר אנשים. 

המון אנשים שמסביבי מרגישים את השינוי שחל בי, אני מקבלת המון מחמאות וזה עושה לי טוב.

דברים חדשים כמו להאמין בעצמי שאני יכולה לעשות דברים למען עצמי והסובבים אותי.

אין לי מילים לתאר כמה שאתה מקסים, קשוב, מכיל, תומך ומבין, נערת אותי מתי שהייתי צריכה

ליטפת אותי בזמן ידעת להיות שם תמיד, בזמן הנכון וברגע המתאים שהייתי צריכה אותך.

תודה מכל הלב...

 

(שנה ו...אחרי)

שי יקר, תוצאה נוספת שנגזרה מתהליך האימון הוא שהיום אני נשואה באושר ואני אמא. מי היה מאמין. זה בלתי נתפס! ולי ברור חד משמעית, שאין סיכוי שהייתי במצב זה אילולא התהליך עימך ועל כך אין מילים שאוכל לומר כדי להודות לך ולהוקיר אותך אישית.

תודה ענקית!!
קלרה  

—קלרה כהן

נבחרת 3 - קוד המנצח"שנה נפלאה ועוצמתית"

 

 

שי היקר

תודה לך על שנה נפלאה ועוצמתית של צמיחה והגשמה של כולנו.

אוהבים ומוקירים

—נבחרת 3 – קוד המנצח

"שינית לי את החיים"

 

שי היקר

ברצוני להודות ולהוקיר אותך.  אני זוכרת את המפגש הראשון שלנו ביחד בווינגייט שם אתה ראית את האני הגדול שלי ואת המצוקה הגדולה שלי. אני מודה לך ותמיד אודה לך על כך שניגשת אלי ושמת לי מראה מול הפנים, הראית לי את המציאות.

שי למדתי ממך איך לעמוד על שלי, להפסיק לפחד, לקחת את השליטה לידיים שלי. אינני עוד ילדה קטנה ומפוחדת שפוחדת מהצל של עצמה, שפוחדת מהעולם סביבה. ברגישות שאינה מתפשרת הכרחת אותי לבחור בין החיים למוות. בין הקורבנות ללקיחת אחריות. לקחת אחריות ולשאול איך אני עוברת את החומה ולא האם אני בכלל יכולה לעבור את החומה.

נתת לי הזדמנות לעשות תיקון דרכך חיבקת, עטפת והכי חשוב לא וויתרת לי דחפת עודדת ולא נתת לי ליפול. אתגרים רבים נכונים לי עוד בדרך והשאלה היום היא לא האם אני יעמוד בהם השאלה הנכונה היא מה אני צריכה לעשות כדי לעמוד בהם. בראש מורם ובשמחה אני נכונה לעמוד בכל אתגר רק תביא. 🙂

אני שוב מודה, מעריכה ומשבחת. אתה מאמן תותח ובאמת שינית לי את החיים.

תודה

אוהבת,

שירלי 

—שירלי צביבך – בעלים ומנכ"לית cookids

‏נוגה וידר‏"טרנספורמציות מדהימות"

 

שי היקר!

אתה איש מקצוע איכותי שנוגע בכל-כך הרבה אנשים ועסקים.

לקחת את הליווי והאימון למחוזות מדהימים ואין ספק שאתה אחד המאמנים המקצועיים שיצא לי לפגוש.

ראיתי בעיניים שלי טרנספורמציות מדהימות שיצרת בחיים של הרבה מהלקוחות שלי.

מגיע לך שאפו על האכפתיות, הרגישות וההשקעה שלך לעזור לאנשים להוציא מעצמם את המקסימום שהם אפילו לא ידעו שיש בהם.

מאחלת שעוד אנשים רבים יהנו מהשירותים שלך

הרבה הערכה כבוד ואהבה אליך

 

—נוגה וידר – מומחית למיתוג ולשיווק יצירתי

‏קרין דקס‏"גדלתי והתעצמתי  והיית שם בשבילי תמיד"

 

מילות תודה לך שי ליסבון

אני לא מאמינה שזהו, הנה זה הסתיים .... הפכת להיות מישהו מאד משמעותי, מהאנשים הכי חשובים לי בחיי.  כשהגעתי אליך לא ידעתי במה הפגישות איתך שונות מהפסיכולוגית אליה הלכתי תקופה ארוכה. הביטחון העצמי שלי שאף לאפס והדימוי העצמי שלי היה ברצפה. אתה החזרת לי את היכולת לאהוב את עצמי , להסתכל על עצמי בראי ולאהוב את מי שאני, נתת לי כוחות ושדרת לי שאני יכולה להשיג הכל אם רק ארצה מספיק. החיבוק שקבלתי ממך בסוף כל פגישה שווה המון. היכולת שלך לראות מעבר, לצחוק ולבכות איתי. משבוע לשבוע ראית כמה גדלתי והתעצמתי והיית שם בשבילי תמיד זמין, נגיש, פנוי ומוכן לסייע ולתת מעצמך.  הכימיה איתך הייתה שם מההתחלה. אני כעת נפרדת ממך אחרי 5 חודשים ויוצאת להשיג את החירות שלי, (חודש ניסן) ואת העצמאות שלי בחזרה (מעבדות לחרות). אני כעת חופשייה ומשוחררת יותר בזכותך ומאפשרת לדברים טובים להיכנס לחיי. אני חזקה יותר מתמיד ואפילו מצאתי זוגיות אמיתית 🙂 המלווה בתחושה וודאית כי אני שם באמת!

שי היקר, אני מוקירה מאוד את עבודתך ומקצועיותך ובטוחה כי אני יוצאת לדרך חדשה מרגשת ומבטיחה – וזאת בזכותך!

שלך בהוקרה רבה

 

—קרין דקס – מנהלת גן ילדים

אלון שמש"כל דבר קשה הופך להיות קל"

 

שי יקר

התהליך עימך נתן לי דחיפה לבצע פעולות שלא עשיתי לפני כן מטעמי עצלות וגם עזר לי להגדיר לעצמי במפורש את הפעולות האלה.

המטרות שלי הושגו הרבה מעבר למצופה כאשר היעד העסקי שולש ועודכן לפי 4.  כעת אני ואחי מגדירים תכנית ברורה ומטרות גם בתחילת כל חודש וגם לטווח היותר רחוק.

עוד בעקבות התהליך החלטתי להעביר את הידע והערכים שספגתי גם לסביבה הקרובה שלי.

מהדברים החשובים לי אשר אימצתי מתהליך האימון היו ההרגל להתרכז ולהיות קשוב יותר בשיחות עם אנשים ולתת לכל אחד את ההרגשה כאילו הוא האדם החשוב בעולם. גם הגעתי להבנה על כוחו של הרגל ושכל דבר קשה הופך להיות קל אחרי שהוא הופך להרגל. גם הבנתי שאין דבר כזה חוסר זמן אלא יש זמן לכל דבר ותמיד אפשר לפתוח יומן ולהקציב את הזמן בשבילו. ושאם רוצים שמשהו יקרה, דבר ראשון צריך להגיד אותו בקול רם ולכמה שיותר אנשים. זה יוצר מחויבות ובצורה אוטומטית התהליך מתחיל.

לסיכום, חשוב לי להגיד המון תודה רבה על תהליך האימון. הרגשתי שתמיד אני מקבל אוזן קשבת ולמרות שיש לך עוד עשרות מאומנים במקביל, תמיד זכרת על מה דיברנו בפעם הקודמת וקיבלתי יחס אישי לגמרי. עוד משהו שאני מעריך זה שלא ויתרת על ההצלחה וההתקדמות שלי ויכולתי להרגיש כל הזמן איך אתה דוחף אותי למעלה. התודעה שלי התרחבה וקיבלתי בשיחות שלנו ארגז כלים שעוזר לי לחשוב בצורה צלולה על סדר העדיפויות שלי ועל הפעולות הקטנות והגדולות שיקדמו אותי לעבר המטרות שלי בחיים. אז תודה על הדחיפה קדימה ועל ההצלחות שיהיו לי בחיים.

—אלון שמש – מנכ"ל משותף, "סרגל G"

נורית פרגל-2"לא נותן למתאמן לשקר לעצמו, לא נותן לו לברוח ולא מוותר"

 

 

שמחה שבחרתי בך. זו הייתה בחירה מדויקת

אתה מתעניין ובאמת אכפת לך ממי שיושב מולך.

האינטרקציה אתך מאד ישירה וכנה.

אתה רוצה להבין מי נמצא מולך ואתה פותח אפשרויות, מכוון, מדייק, מעודד ונותן מוטיבציה - לפי הצורך ובמידה המתאימה.

אתה לא נותן למתאמן לשקר לעצמו, לא נותן לברוח ולא מוותר.

מאד ברור הרצון שלך לראות את המתאמן גודל, מתגבר ומצליח.

ואם המתאמן לא רואה איך זה קורה אתה תכוון לו פנס ותראה לו מה אפשר לקחת מהסיטואציה, ו- איך "כן".

אתה מאד נדיב עם היד שלך ועם הכלים שאתה נותן.

יש לך שילוב של עצמה פנימית, אכפתיות, רגישות וטוב לב.

ורואים את המחויבות שלך למתאמן ולתהליך מהרגע ש"חותמים על החוזה" לעבור את התהליך יחד.

תודה גדולה!

—נורית פרגל, בעלים ומנכ"לית "מרכז נורית פרגל"

גילת חסין"לא איש כמוך ירפה"    

 

שי היקר,

התחלנו את דרך האימון המשותפת כאשר אני מצד אחד, נואשת ליצור שינוי בכמה תחומים בחיי, ומצד שני לא מודעת לעיתים, למרחק בין המקום בו אני נמצאת לבין המקום אליו אני רוצה להגיע, ואולי טוב שכך.

אולי ראיה נכוחה ומדויקת של מקומי- היתה מרפה את ידי עוד יותר.

שיחות אימון, דפי "מגדלור" בהם יש לפרט יעדים ופעולות שנעשו, או שלא.   לעיתים-מספק, לעיתים מביך, לעיתים ממש מטרד.   ואתה שי- לפעמים היה נדמה לי שאתה נחוש יותר ממני להשיג את מטרותיי.

כל פעם שהתקדמתי עוד צעד, מהרת לשאול- מתי זמן הביצוע ולקבע את ההחלטה לתאריך מחייב.

עד שלב מסוים- התנהלתי לבושתי כאילו אני עושה לך טובה.   מצד אחד- הדחף להוציא את הספר היה ברור ואמיתי ומצד שני- החיי, על טרדות היום-יום הלא פשוטות נמשכו כרגיל וקולות תבוסתניים רבים איימו להחניק את הנבט הצעיר, בעודו באיבו.

לא איש כמוך ירפה- עוד זריקת עידוד, עוד דוגמאות מהחיים, עוד תמיכה ועידוד, וחצינו עוד גשר, עוד פסגה. עד לסיום.  עד ליציאתו של הספר לאוויר העולם ועד הרגע הזה.

לאורך כל הדרך הדגמת מהי נחישות, מהי דבקות במטרה, מהו פרגון גם למאמצים ולא רק לתוצאה.  עד שבין אם התכוונת לכך, בין אם לא- הקול הזה שלך- הופנם בתוכי.

למדתי להוקיר את עצמי, אפילו על דברים קטנים, למרות שכל כך לא הורגלתי בכך.

למדתי להעטות לעיתים עוד שכבה של אור כדי להגן על עצמי ולהמשיך הלאה.

קיבלתי לגיטימציה להיות מי שאני, עם הייחודיות שלי. להוציא לפועל כמה שיותר מהאני הגדולה ולא לתת לאחרים לדכא אותה.

2.ניסוחים ותבניות ברורות לרעיונות שהיו אצלי בגדר אינטואיציה עמומה. כגון-מערכת ההפעלה, היכולת לשנות מחשבה כדי לראות שינוי בתוצאה ואולי הכי חשוב- קריאת התגר על האמונות המקובלות שהצלחה היא עניין של גנים או מזל ובעיקר- שהיא תמיד תהיה אצל אחרים!

בתחומים רבים- אני יכולה להצביע על שינויים גדולים שחלו אצלי ואצל משפחתי,בתחומים אחרים- יש עוד דרך, אך אני יוצאת לדרך מצוידת בארגז הכלים המתאים ומספק את הסביבה המתאימה להשתמש בהם!

שי, יש לך חלק עצום בלידתו של הספר הזה וכל הישגיי המדהימים, ואני יודעת שכך אתה נוהג עם אנשים רבים אותם אתה מאמן.

     איזו זכות!

        איזו השראה!

               שתמשיך כך, בבריאות, בשמחה, בהצלחה!

                      המון תודה

—גילת חסין, מטפלת בעזרת בעלי חיים

אלי ספיר"דחיפה קדימה ופתיחת אפשרויות חדשות"

 

השיחות עם שי היו מאד מאד חשובות עבורי.  כל שיחה חייבה אותי להתכונן, להכין את המטרות שלי, לבדוק את ההישגים ולחשוב כל הזמן איך להשתפר.

מהתהליך עם שי שיפרתי משמעותית היכולות שלי והאמונה שיש לי היכולות להצליח. הגדרת היעדים שלי בחיים ומציאת הדרכים להגיע אליהם. דחיפה קדימה ופתיחת אפשרויות חדשות.

הבנתי שאני אוהב את מה שאני עושה ושאני טוב במה שעושה. אני גדל בצורה משמעותית ואני מסוגל להרבה מאוד.  העידוד של שי לאורך הדרך מאוד עזר לי  וכן האוזן הקשבת, האכפתיות והאמפטיה שקיבלתי משי נתנה לי גב לאורך כל הדרך.

תודה רבה שי- מנוע טורבו ענק

—אלי ספיר – טכניקות מגע ונשימה

חני פרידקובסקי-8"להשיג את מה שהלב באמת רוצה"

 

שי ליסבון –

האיש והאגדה- לב ענק! מקצוען אמיתי!

מהאנשים שמגיעים לעבוד ולא לעבודה, עם כל הכח, עם הלב והנשמה והרגליים והידיים וכל כולך! 

אף פעם לא מסתכל על השעון, מעורר השראה, מדרבן להשיג את מה שהלב באמת רוצה. 

אותי הצלחת לקרוא מיד.  דייקת אותי בכל שיחה.  כיוונת, עודדת, אהבת, ועדיין.

ואני אוהבת אותך.

תודה רבה רבה, על הכל!

 

 

—חני פרידקובסקי

תמונה ריקה גבר"בלעדיך לא הייתי היכן שאני כעת"

 

הגעתי לאימון בלי מטרה מוגדרת מראש והתקשתי להתמקד במטרה ספציפית. סיקרן אותי מה האימון יכול לתרום לי.

קיבלתי כלים וזווית ראיה חדשות לגבי התנהלותי והתנהגותי בחיי היום יום.  נהנתי לשוחח איתך ולשמוע את מה שיש לך לומר, ואתה ידעת להעביר את האימון בצורה מעניינת ומאתגרת והרגשתי שאני יכול לספר הכול מבלי לחשוש להרשים וליפות דברים.

הבנתי שהכל תלוי רק במעשים שלי (מודל שחקן פרשן), כדי להיות מצטיין צריך לדעת להכשל ולהתחיל מחדש על מנת לתקן- מי שלא מנסה ומסתכן אולי מושלם כי אינו טועה אבל הוא גם לא מתקדם. והחלטה אינה החלטה אם אני לא דובק בה, ברגע שאני מחליט אני אמור לקבוע פעולות מחייבות ולהבטיח ביצוען.  

בזכות התהליך עימך החלטתי והבנתי שבכדי להתקדם עלי להפוך לגוש 1 עם זוגתי ורק בצורה כזאת, עם שיתוף פעולה ותיאום ציפיות נוכל להקים משפחה מתפקדת ונהנית מהחיים, וכאמור הצעתי לה נישואים (שחררת לי פקק ענק)

בנוסף רכשתי רכב כפי שחלמתי ומה שלא האמנתי שאפשרי – אני בצעדים ברורים לרכישת דירה משלנו.

מלבד לכך תודה גדולה שי, בלעדיך לא הייתי היכן שאני כעת. אז תודה!

 

—מיכאל ל.

"למדתי להעריך את עצמי ולראות את הגדולה שאני"

 

שי יקר!

אני רוצה להודות לך על הליווי הצמוד האישי והמקצועי במהלך החודשים האחרונים.

התהליך איתך היה תהליך מעצים ומרגש.

לכול אורך הדרך הרגשתי וגם שמעתי ממך דברי עידוד ואמונה בי, במי שאני ובמה שאני יכולה להשיג ולהיות.

האמונה הזו שלך והדרבון שלך לפעול הביאו אותי בתום התהליך למקום טוב בהרבה ממה שהייתי בתחילתו.

למדתי ממך המון: להציב יעדים , לגזור לאחור , לפעול , ללכת אל המטרה ועוד ועוד

והכי חשוב למדתי להעריך את עצמי ולראות את הגדולה שאני.

המון המון תודה

ממעמקי הלב ובאהבה

 

—מרגלית ברוק – מאמנת בחינוך' יועצת חינוכית בי"ס תיכון

תמונה ריקה"מקור השראה עבורי"

 

שי יקר,

מבחינתי הדבר החשוב ביותר שהצבת זו מראה ושיקוף אמיתי וכן, ואני מעריכה זאת מאוד. עזרת לי להסיט את תשומת הלב למקור, להבין את הבסיס להתנהלות שלי ולחזק אותו ולא את ה"סימפטומים". באופן מפתיע, למרות שכביכול תחילה לא בחרתי לשים את הפוקוס על הדימוי העצמי (היעד השלישי), דווקא שם יש לי שינוי רציני, מה שהשפיע על העסק וההתנהלות שלי.  גם בתחום העסקי, זה שבניתי לוחות זמנים עזר לי מאוד להתכוונן ולהבין מה הצעדים שאני צריכה לעשות כדי לצמוח ולגדול. 

תובנות עיקריות שלי מהתהליך הן בחשיבות של התכוננות, של התוויית דרך, בעיקר למישהי כמוני שקצת הולכת לאיבוד כאשר לא ברור לי מה הצעד הבא. זה כלי שאקח איתי לתחומים נוספים.

חשוב לי להגיד לך שאתה נפלא בעיניי, אתה קולט אנשים בצורה מהירה ומדוייקת, אתה נגיש וחם, מדבר ומייעץ בגובה העיניים. הרצון שלך לשנות ולעזור מורגש בכל שיחה.

תודה על הליווי, על האכפתיות, על ההקשבה והתמיכה. אני מודה על ההזדמנות והזכות שניתנה לי להכיר אדם גדול כמוך ושאפשרת לי להכיר את עצמי מחדש. אתה מקור השראה עבורי.

תודה ענקית!!!

הרבה אהבה

סיון 

—סיון

‏‎Simon Weil‎‏"חוויה אדירה ופריצות דרך מדהימות!"

 

שי היקר

היה לי העונג להתאמן אצלך ואני בטוח שכל מי שעובר אצלך עובר את מה שאני חוויתי עימך, חוויה אדירה ופריצות דרך מדהימות!

תודה לך על האכפתיות

תודה לך שי על האהבה

תודה לך שי על התמיכה

תודה לך שי על המילים החמות

פשוט תודה...

אתה איש מיוחד מאוד!

 

—סיימון וויל

"יש לך כשרון להעצים את מי שאתה נוגע בו"

 

שי היקר
תודה על 9 חודשים מדהימים בהם ליווית אותי הקטנה שגדלה, את הפחדים הגדולים שקטנו
ידעת לבוא עם פנס ולהאיר במקומות הנכונים
העצות שלך שוות הון
באמת!!
יש לך כשרון להעצים את מי שאתה נוגע בו
לראות את הקשיים ולתת את הפתרונות
כל כך פרקטי, לכן זה עבד לי
השינויים שעברתי בזכותך:
היחסים שלי עם חמותי מצויינים ואמול אף יצאתי לשופינג עם חמותי, מה שלא היה נראה אפשרי קודם התהליך בינינו וכשבתחילתו לא דיברתי איתה במשך חודש
הגדלתי את העסק ואחרי חודשים ללא רווח התחלתי להרוויח - ומתקרבת בצעדי ענק לרווחים שכתבתי כיעד  
יש לי שליטה מלאה במה שקורה בסטודיו - הבנתי איך לתמחר נכון ושאני זו שקובעת את החוקים
אני בונה מעגל כוח סביבי של שיתופי פעולה 
יש לי מקורות הכנסה פאסיבית
חזרתי לגלוש אחרי 3 שנים שזנחתי את הגלישה וכל פעילות הספורטיבית
אני ישנה טוב יותר
רגועה יותר
כיף לי בבית עם בן זוגי והילדים
הזוגיות השתפרה
אנחנו משקיעים יותר בבית
ועוד ועוד ועוד
תודה תודה תודה
 

—מרב כץ – בעלים ומנכ"ל Studio Lola

מנחם בומבך-3"יוצא דופן"

 

שי

אומרים יש אדם שעולה בחכמה בדעת ובכישרון

קיבלת חבילה משומנת של תכונות מדהימות

אתה איש יוצא דופן ביכולת הנתינה שלך

תרמת המון לקבוצה ולי אישית.

תמיד המילים שלך חשפו את המנהיגות שבך.

תודה לך איש מדהים!

 

—מנחם בומבך – ‏‏‎hebrow university of jerusalem‎‏‏‏ ו‏‏‎Mandel Leadership Institute‎‏‏‏ ‎‏

תמונה ריקה"שלווה ואמונה בעצמי וביכולות שלי"

 

שי.

בתהליך איתך השגתי מחשבה בהירה יותר לגבי המטרות שלי, הבנתי ומצאתי דרכים למחשבה מקדימה על תהליכים ותמיד לכוון למגדלאור שלי. ממוקדת מטרה.

האתר שלי הולך לעלות בשבועות הקרובים לאוויר והפעם אני בטוחה בתכנים וביכולות שלו. האתר הזה הוא רק ההתחלה והיום אני מרגישה שהבסיס שלי הרבה יותר יציב בהיר וממוקד.

למדתי שאני מעולה אבל לתת לאחרים לבצע זה לפעמים טוב יותר, מונע ממני לעכב את העבודה.

אני זוכרת שבמפגש הראשון בקשתי להיפטר מהכעסים שלי.  היום אני בהחלט הרבה יותר שלווה ורגועה.  אני מתאמנת קבוע אימונים שבועיים ויש לי תוכנית תזונה ברורה.

אז תודה רבה על הדרך שבה עברתי ולמדתי המון על עצמי ועל הסביבה שלי על היכולות שלי ועל קבלה עצמית.

יצאתי עם מיקוד שבעיניי מהווה ערך חשוב ביותר ויצאתי עם שלווה ואמונה בעצמי וביכולות שלי.

 

—לירון דרזנר

רינת אשכנזי מאמנת בנבחרת 7מודל והשראה!

 

שי יקר!

זה היה תענוג וכבוד גדול לי ללות את נבחרת 7 לצידך.

אתה מודל והשראה!

למדתי ממך המון.

תודה על התמיכה לאורך הדרך,

חיבוק גדול 

—רינת אשכנזי

"אדם מיוחד, בעל מחוייבות יוצאת דופן למאומנים וללקוחות שלו"

 

שי היקר

אני לא מכיר הרבה מאמנים שיש להם את היכולות והנסיון שצברת לאורך השנים.

בשנות העבודה המשותפות שלנו, זכיתי להכיר אדם מיוחד, בעל מחוייבות יוצאת דופן למאומנים וללקוחות שלו.

ראיתי פעם אחר פעם, כיצד הליווי שלך למתאמנים שעבדת איתם, גורם להם להגיע בצורה מהירה למטרות וליעדים ששמו לעצמם.

יש לך יכולת נדירה להתחבר לאנשים, לתמוך בהם, להקשיב וליצור אצלם את ההנעה הנדרשת כדי שיקחו את חייהם לרמה הבאה.

כל אדם שיבחר להתאמן אתך יזכה!

בהערכה רבה,

—ערן שטרן – מנכ"ל חברת "יוצא מהכלל" ומחבר רב-המכר "להגשים"

מיכל חלפן-8"הצמחת אותי לגבהים חדשים

 

שי יקר,

נתרמתי על ידך המון בתחומים רבים ושונים והשגתי המון דברים בזכות הליווי שלך. בעקבות התהליך בינינו הצלחתי לממש חלק משמעותי מהיעד העסקי שלי, את היעד האישי אני סבורה שאני יודעת איך לממש ואני מצויה בדרכי לשם ואת היעד הזוגי קידמתי משמעותית לכיוון שרציתי. הגעתי אליך לאחר תהליך, התנסויות ונסיונות לעשות צעדים קטנים קדימה. נסיונות שלא המריאו מספיק. חיפשתי את ההכוונה הבלתי מתפשרת וההקשבה בין המילים לדברים שבאמת מפריעים לי ומונעים ממני להתקדם. חיפשתי את האדם שיצליח להצמיח אותי ולהראות לי דברים במקום בו הסתתרו ממני. חיפשתי חוסר התפשרות ועמידה על שלך. חיפשתי הכלה במידה אך גם בעיטה ב... כשצריך.  מצאתי את כל אלו אצלך. אתגרת אותי, פתחת בפני אופקים חדשים, לימדת אותי לחשוב בגדול.  תמכת, כיוונת, היית קשוב מבין ומאד מקדם, לא וויתרת ולא הרפיית, לימדת אותי שיעורים חשובים בתכנון ובביצוע והצמחת אותי לגבהים חדשים.  

העבודה אתך הרחיבה את תודעתי ופקחה את עיני לראות דברים שלא ראיתי ולא חשבתי שנמצאים. מראייתך המנוסה למדתי לקחת דברים בפרופורציה ולהתבונן עליהם בעין מקדמת. מההנחיות שלך למדתי איך לתכנן את מעשי ואיך להתנהל במקומות בהם אני מרגישה תקועה ונשאבת להתנהלות העבר. למדתי ממך להשתמש ביצירתיות ובראיה מחוץ לקופסה, לפתח ראיית רוחב ולא להסתפק בראיית עומק. תמיד לחפש מה כן ואיך להפיק מהסיטואציה את המירב. לא לחשוש ולא להתייאש כשדברים לא מתקדמים כפי שרציתי. למדתי שלדברים יש את הקצב שלהם אך יש באפשרותי להאיץ אותו. למדתי שעין מתבוננת ויד מכוונת הכרחיים במצב של צמיחה וכי אני צריכה להיות קשובה לאינטואיציות שלי יותר באשר לבחירת הדמויות המלוות אותי ובאשר לתהליכים שאני עושה.

על כל אלו תודה הערכה והוקרה רבה

 

—מיכל חלפן-רוטשטיין – אימון לילדים ונוער וטיפול בשיטת אלבאום

חני פרידקובסקי-8ב"יכולת הנעה אדירה"      

 

חייבת, או בעצם רוצה להוקיר איש יקר אחד שבזכותו הגעתי לפסגה חדשה של עצמי.

אותך שי יקירי...

אני לא יודעת כמה אתה יודע, אילו עוצמות יש בך.   לא בטוחה שמה שקרה לי היום, היה קורה אילולא אתה!

מה למדתי כעת?

 1. שתמיד להקשיב לאינטואיציות שלי
 2. לא להתפשר ותמיד לרצות לקבל את הטוב ביותר!! 
 3. וגם כשה ״לא״ כבר קיים, אז.. ״מקסימום יגידו לי כן״ (שי ליסבון(
 4. גם כשקשה לי לעשות משהו, זה בסדר לאלץ את עצמי, כי אז התוצאות המתקבלות הן הטובות ביותר
 5. למדתי על עצמי, שדווקא בגלל שזה קשה, זה מעולה, כי אני רוצה יותר..
 6. למדתי על עצמי, שאני רוצה לנסוק, לדהור, לעוף בהכל.. בכל התחומים
 7. אבל יותר מזה.. למדתי שאני יכולה!!!!
 8. אני רוצה גבוה ואני גם יכולה להגיע גבוה!
 9. שאני רוצה לקבוע לעצמי כל הזמן יעדים, כי רק כך אני יודעת איך ולאן להתכוונן
 10. אחרי שקבעתי יעד, רוצה תכנית
 11. במידה ואני לא יודעת כיצד לקבוע תכנית, ללכת ולקבל יעוץ והכוונה מגורם מקצועי. ולא לוותר!!!!

ו.. התחושה לסיים 10 ק"מ ריצה בשעה, לאחר 3 חודשי אימון בלבד.. היא עילאית!!

שי איש יקר..

את הכל אתה יכול לזקוף לזכותך ולעצמך!

יכולת ההנעה שלך אדירה..

אתה יודע להלהיט, לדרבן, לתמוך, לעודד..

מדהים שדאגת לשלוח ברכת הצלחה לנייד לפני ה...

מדהימה היכולת שלך להעניק יחס אישי, כשברור שיש לך המון מתאמנים!!

מדהימה יכולת הנתינה שלך, היכולת שלך להעניק אהבה, וכל זאת לצד מקצועיות ומקצוענות של class A..

אז תודה ענקית לך!!

אין עלייך

נשיקות 

 

 

—חני פרידקובסקי – "Istyle"

"מוטיבייטור אמיתי. קסם אישי. קשוב לצרכים ולרצונות ומעניק תחושת ביטחון בתהליך"

 

שייקה

העבודה איתך הייתה כיפיית ומהנה. אתה קשוב לצרכים ולרצונות שלי ומעניק תחושת ביטחון בתהליך. הרגשתי שאתה סומך עליי ועל ההחלטות שאני מקבלת. הרגשתי שיש לי גב מלא בכל דבר שאעשה. הענקת לי הרבה רעיונות  ונקודות למחשבה שלא תמיד יכולתי לראות מהזווית שלי. עצם העובדה שהכלת אותי כמו שאני בלי תחושה של רצון או צורך שלך לשנות אותי, אלא מתוך קבלה אמיתית, עזרה לי המון להאמין גם בעצמי שאני יודעת הכי טוב מה נכון לי. הרגשתי שאתה מאוד תומך בי ומאמין ביכולות שלי וזה מאוד עזר לביטחון העצמי שלי. אני אוהבת את זה שיש לך עולם עשיר של רעיונות ומחשבות משלך ואתה רץ עם זה רחוק, גם אם לפעמים אני כבר לא רצה איתך... 🙂

הגעתי לתהליך כשהמטרות שלי בהתחלה לא היו הכי ברורות, אני אחת שיודעת להשיג את מה שהיא רוצה, רק שרוב הזמן פשוט לא ידעתי מה אני רוצה! היום בדיעבד אני מבינה שכל מה שרציתי בעצם זה להתחבר לעצמי מחדש. לאהוב ולקבל את עצמי בדיוק בדיוק כמו שאני. לעשות עבודה של התפתחות ולהקיף את עצמי בסביבה אוהבת ותומכת שמעודדת צמיחה בכל המובנים. מהר מאוד הבנתי שאני לא בשלב העשייהDOING  אלא בשלב ההוויה BEING וזה היה חשוב לי יותר מהכול. הרגשתי שאתה מבין בדיוק את המקום בו אני נמצאת ואפשרת לי לעבור את התהליך בצורה הכי נכונה עבורי. אז- כן! אפשר להגיד שהגעתי למטרה שלי. יחד עם זאת זה תהליך שלוקח זמן, אבל אני בהחלט יכולה להגיד שהיום יותר מתמיד אני מרגישה שאני בדרך הנכונה! וכן, מערכת היחסים שלי עם עצמי השתפרה בצורה מדהימה!  בזכותך ובזכות כך שעשיתי עבודה! וכי היום יותר מתמיד אני מבינה שחשוב ליהנות מהדרך ולא רק מהתוצאה. נו טוב, וגם כי אני פשוט בחורה מדהימה.... 🙂

תובנה עיקרית שלי מהתהליך היא שהחיים זה עבודה לא קלה. לפעמים מאתגרת, לפעמים מתסכלת ובעזרת שינוי תפיסה היא יכולה להיות גם מאוד קלה ונעימה! מה שחשוב לזכור ולהפנים שזאת עבודה בלתי נגמרת! תמיד יש מה לשפר ולאן לשאוף, והאמת...זה כיף לא נורמלי!

אין לאף אחד פתרונות קסומים או סודות כמוסים שיוכלו להעלים את כול הבעיות, הכול מתחיל ונגמר בתוכי. ככל שאני אעשה יותר עבודה פנימית, כך יתחולל השינוי ממני והלאה. ככל שאני אלמד לקבל את עצמי בדיוק כמו שאני ולגלות חמלה כלפיי עצמי, גם במקומות חזקים וגם במקומות החלשים, התנודות בין הלמעלה ללמטה יהיו פחות קיצוניות והמעברים יהיו יותר מהירים. אין מי שיודע יותר טוב ממני מה נכון עבורי!! יכולת הבחירה היא בידי בכל רגע נתון. אני לא יכולה לשנות את המציאות, אני יכולה להשפיע עליה! אני בוחרת להקיף את עצמי בסביבה של אנשים מנצחים שמאמינים באהבה, שמטפחים את התודעה שלהם כדי להחזיק את עצמם וסביבתם בתדר גבוה. ולא, אני לא צריכה לאכול *** מאף אחד!! אני בנאדם נפלא ואני ראויה לנפלאות העולם.

אחד הדברים שתרמו לי בעיקר להצלחת התהליך היה היתה התחושה שאתה מכבד את הזמן והקצב שלי ולא מנסה לשנות את מה שקורה אצלי כדי להתאים לתבניות מסוימות. זו אפשרה לי להיות מי שאני כמו שאני בדיוק. לא ניסית להתאים אותי בכוח למסגרת, אלא דאגת לעמוד מול המסגרת ולבקש מהמסגר הראשי שיתאים אותה במיוחד ובגמישות מחשבתית עבורי 😉 היכולת שלך ל"נער" אותי לפעמים מהשאננות שאני נוטה להיכנס אליה... אתה בהחלט מוטיבייטור אמיתי.  האהבה האמיתית שאתה מקרין החוצה.  המיקוד שלך, שמאפשר לי לא להתפזר או לברוח לאזורי הנוחות שלי.  האהבה והפרגון שאתה מרעיף הופכים כל שיחה לכייפית מאוד. אתה שופע ברעיונות ומצליח לתת הרבה נקודות מבט שונות לנושאים, מה שמאוד עוזר להרחיב אופקים.

אתה לא מוותר לי כשאני מנסה להתחמק וזה מעולה!!!! ההקשבה וההכלה שלך, התחושה שלא משנה עכשיו מה קורה שם בעולם, לא משנה איזו שיחה הייתה לך לפניי או איזו מחכה לך אחריי, כשאתה איתי- אתה איתי ורק איתי!! הזמן שלי חשוב לך וההצלחה שלי חשובה לך כאילו שהם שלך.  אתה מעניק תחושת ביטחון. אתה כולך קסם אישי מהלך 🙂 

אתה איש מדהים וכיף גדול לעבוד איתך! אני בטוחה שהמתאמנים שלך מצליחים לעבור ויעברו איתך תהליכים משמעותיים. יש  לך כל-כך הרבה ערך ותשוקה לתרום שאין לי ספק שכל מי שיגיע קצת פתוח ועם רצון אמיתי לשינוי יקבל ממך המון!!

כעת התכנית שלי היא להמשיך להתפתח בקצב שלי וליהנות ממה שיש.

אתה עושה עבודה מדהימה ואני אוהבת אותך!

 

—רמית נאור

תמונה של ‏מני ונטורה‏."המתנה האמיתית"

 

שי – המתנה האמיתית

יש אנשים שזה פשוט מתנה לקבל מהם פידבק. ואתה אחד מהם.

לא אשכח את אחד הדברים שהשפיעו עליי משמעותית והביא אותי לעימות עם העצמי שלי,

היה איך שאמרת לי פעם שאני לא מעריך את עצמי על מה שאני עושה... זר לא יבין מה הביג-דיל, אך עבורי משפט זה עשה

רבות, למרות שאולי בכלל לא ידעת זאת.

אתה אמיתי נעים ומאד אכפתי והייתה לי זכות להכיר אותך

באהבה

 

—מני ונטורה – מנכ"ל אוטופיה מרקטינג

‏‎Guy Avnor‎‏"מביט אחורה בטלסקופ כדי לראות הדרך שעברתי"

 

שי היקר,

בתחילת התהליך הגעתי ללא יעדים מוגדרים, לא ידעתי לאן לשאוף והייתי גם קצת סקפטי.

שיחה אחר שיחה איתך פשוט כיוונה אותי לעבר הגדרת היעדים שלי שנראו לי אי שם רחוקים. אמנם לקח זמן, אבל זה קרה.

שיחה אחר שיחה, מפגש אחר מפגש, התמיכה שלך וההכוונה שלך הכול כך אמיתית וכל כך מוכוונת מטרה עבורי, הייתה בשבילי הכלי שהוביל אותי להגדרת היעדים ולהשגת המטרות.

לא מעט פעמים הייתי "תקוע" ואל סף הרמת ידיים על שלא ידעתי כיצד להמשיך. בזכותך ובעזרתך צעדתי צעד אחר צעד כשאתה מטר מאחורי מוודא שלא אעצור או אמעד בדרך להשיג את יעדיי.

בכל פעם שלא הייתי בטוח כיצד או שלא ידעתי איך, היו לך רעיונות כל כך פשוטים וכל כך משמעותיים עבורי שבלי לשים לב גרמו לי להתקדם קדימה,

שי, אתה אדם מדהים ומאמן נפלא, אכפתי ואמיתי. הרבה בזכותך אני נמצא היום במקום שלא חלמתי שאהיה בו. קידום בעבודה, במילואים, לימודים של דברים שהיו לי בגדר חלום ועוד ועוד שינויים שעברתי בזכותך שאפילו לא דיברנו עליהם. כמו ש"בוב פרוקטור" אומר - 'בעוד חצי שנה תביט אחורה בטלסקופ ותראה איזו דרך עברת'. כך אני מרגיש.

אני רוצה לומר לך תודה ענקית ומכל הלב על ההכוונה והאכפתיות.

 

—גיא אבנור, דיירקרטור באמדוקס

תיאור: C:\קוד המנצח\WinnersCode_Team_logo_TM_2.jpg"המסע היפה ביותר בחיים"

 

שי היקר,

תודה רבה על השנים שבהן שימשת מאמן בכיר בנבחרות קוד המנצח.

אימנת, השפעת ועזרת למאות אנשים לעשות את המסע היפה ביותר בחיים – המסע לאני הגדול.

בוגרי נבחרות רבים חבים לך חוב גדול על ההתמדה, המקצועיות והאהבה שנתת להם.

נפלה בחלקך זכות גדולה- הזכות לעזור ולהוביל אנשים.

חשוב לנו להודות לך ולהוקיר אותך על המסירות, המקצועיות והחברות.

מאחלים לך הצלחה בכל דרך שבה תלך.

בהערכה רבה

—אלון אולמן, דורון ליבשטיין וצוות "קוד המנצח"

 יעל ודפנה לוין"השיטה שלך מדהימה !!!!!!!  תמשיך ללמד אותה"

 

שי היקר,

פגשנו אותך במקרה וגילינו (שוב) ששום דבר אינו מקרי בחיים. נשלחת אלינו ללמד אותנו דרך חדשה יחודית, מאתגרת, ברורה, מבהירה מה צריך לעשות כדי לצעוד בדרך בטוחה להשגים.

המחויבות שלך אלינו, הרצינות, הזמינות, התשובות המעמיקות והיחס לכל מילה, רוחב הלב, הנדיבות – היו הוכחה שוב ושוב על האיכות שלך כאדם וכמאמן, על היחוד והשוני שלך מכל מי שפגשנו עד כה.

השיטה שלך מדהימה!!!!!!! תמשיך ללמד אותה. כל הכלים שנתת בנדיבות ובלי היסוסים היו מעניינים ובוודאי היית יכול עוד ללמד אותנו שעות רבות איך משתמשים בהם ביעילות.

מזל גדול שפגשנו בך!

שמחנו לעבוד איתך ואנחנו לא מפסיקות להשתמש בכלים שלימדת אותנו ולא מפסיקות לדבר עליך ועל הדרך שלך בכל מקום שאנחנו יכולות.

ואנחנו יודעות שהקשר ביננו ימשך עוד בעתיד.

תודה מכל הלב,

https://www.facebook.com/bamaagal?ref=ts&fref=ts

—יעל ודפנה לוין – Bמעגל העוצמה

"המפתח לשינוי והתקדמות"

 

שי, קודם כל אני חייב לומר שהחוויה להתאמן אצלך הייתה מעולה עבורי, למדתי המון וההתקדמות שלי ניכרת בזכות האימון ומהתובנות שהסקתי ממפגש למפגש. אחת מתובנות אלו הייתה, כי אנחנו יכולים להיות מעולים בלנהל פרויקטים עתירי משאבים שאנחנו מופקדים עליהם בעבודה, אבל כשזה מגיע לפרויקט האישי שלנו, זה משום מה הרבה הרבה יותר קשה.  עוד למדתי כי לשאול את השאלות שנראות אולי הכי טריוויאליות, מאחוריהן, מסתתרות פעמים לא מספר חסמים.   מאמן/מנטור טוב יודע לייצר דינמיקה מאוד מכוונת תוצאות בתהליך.

למדתי להטמיע תהליך של תכנון יעדים אישי וניהולו על בסיס קבוע. למדתי את החשיבות שיש למסגרת/פלטפורמה של התהליך על בנית התקדמות. הטמעת המרכיבים של התהליך והגדרתם המדויקת של: תוצאות מתוכננות, פעולות, ניתוח ההישגים בפועל והסקת מסקנות, הם אלה שמעצבים גם את אופי ואיכות התוצאה. למדתי לשים דגש על תובנות/מסקנות ולשאול מה אני לומד מכך ? איזה השפעה יש לזה ? אלה הם אולי השאלות הקשות וגם אלה שיוצרות את המפתח לשינוי/התקדמות.

שי היקר, קודם כל תודה גדולה על האימונים שעברתי אצלך, מעבר לחוויה מלמדת ומקדמת הם גם נעשו באווירה הכי נעימה מבחינתי. מאמן/מנטור טוב יודע לייצר דינמיקה מאוד מכוונת תוצאות בתהליך. האימונים שלך מלווים עם המון איכפתיות לגבי הצלחת התהליך, מה שיוצר אמון די מהר כבר מתחילת התהליך, והדבר ניכר לאורך כל הדרך.

שוב תודה גדולה.

—ארי בן אפרים, יזמות ופיתוח עסקי

חנן ברק"לעשות יותר, להתקדם, לנצל הצלחות ולא להיכנע לכישלונות"

 

התהליך עם שי עזר לי להגדיר דברים בצורה טובה יותר, למקד את המטרות שלי ובעיקר חייב אותי לארגן את המטרות והיעדים.

כתוצאה מכך אני יודע היום הרבה יותר על העסק שלי. אני יודע ממה אני מרוויח, מה נקודות התורפה שלי ומה החוזקות שלי.

עצם הלימוד הזה נתן לי כלים חדשים לבחון את צעדי בעתיד ולנווט את דרכי.

בשיחותינו שמתי לב שכל הזמן אתה בודק יחד איתי איך אפשר לעשות יותר, להתקדם, לנצל הצלחות ולא להיכנע לכישלונות.

אני יודע שאתה כל הזמן לומד ותמיד חותר קדימה – תמשיך כך וכן, תמשיך לקחת חלק גדל והולך להפוך את אחוז האוכלוסיה העוסקת בהתפתחות אישית לדו-סיפרתי.

 

—חנן ברק, מנכ"ל ובעלים "גרבר-ברק כרטיסים בע"מ"

"טריגר לעלות על הבמה ולהעיז"

 

שי,

אני מונע לפעולה טוב יתר כאשר אני תלוי בגורם חיצוני.   מבחינתי הגעת בדיוק בשלב בו הייתי צריך את "הדחיפה" שאתה עושה כל כך טוב וכל כך ברגישות .  כמו לעודד מישהו לקפוץ באנג'י  אבל בלי לדחוף אותו פיזית.  בדיעבד אני מצטער שלא השכלתי לבחור מאמן בשלב מוקדם יותר – אבל אלא מים שעברו כבר מזמן מתחת לגשר ונהניתי מהעבודה עימך.   אני חייב להודות שהגעתי לתהליך איתך מעט שחוק, מתוסכל מחוסר היכולת להציב לעצמי יעדים אך מהר סגרתי הפער. לא וויתרתי על ההתפתחות, ובוודאות אפשר להגיד שאתה היית הטריגר לעלות על הבמה ולהעיז ולהבנה שלי שאני נהנה מזה וזה מותר לעשות דברים שאוהבים, ועוד שת"פ שיניב עוד רגעים יפים, ואפילו רווחיים J 

למדתי ממך להתעקש עם עצמי ולשאול את ה"איך כן"?  למדתי לא להסתער על היעדים, למיין ולסנן, להתחיל לעבוד על כל אחד בזמן שלו – זה לקח יקר ערך עבורי.

באמצעותך הצלחתי למצוא את משפט הכיוון שלי וכרגע אני עדיין עובד על להרשות לעצמי לקבל אותו.

דבר נוסף שמאוד עבד עבורי היו הדוגמאות האישיות ששיתפת אותי -  אני יודע שזה לא פשוט להיחשף בפני מאומן, ובכל זאת יש לזה ערך בלתי ישוער בהבנת המאומן שזה אפשרי, גם על ידי בני אדם "רגילים".

ובכלל, לעמוד בכמות של 70 מאומנים בשבוע למאמן זה "קסם" בפני עצמו. 

תודה והערכה רבה לך שי

—איתמר שמיר – מנהל פרויקטים במערכות מידע, שטראוס

‏עורכת דין רונית זץ‏"גדולתך שאתה מתאים את האימון לדפוס של האנשים ולא נצמד למסגרת קבועה"

 

שי,

מהתהליך עימך למדתי בתהליך להתמקד, להיעזר בסביבה, להעז, לדחוף את עצמי כל הזמן קדימה ומעלה.

אני יכולה לומר שתחילה היה לי קשה , זה היה נראה שרק עובדים לפי תבניות סכמטיות ועמידה ביעדים.  מה

שהכניס רק ללחץ ולאנטי .. ואז הבנתי. במקום שהבנתי התחלתי גם ליישם לעצמי את היעדים באקסל של משימות...ההכנסה לתבנית של אקסל , מסדרת את החשיבה וגם מכריחה לבצע פעולה.

אני מברכת את התהליך אני בטוחה שצמחתי בזכותו מאוד. אני מברכת על היותך קשוב ויחד עם זאת אסרטיבי עם חיוך..מאוד מעריכה שגם כשלא היה לי רצון לדבר הצלחת למשוך אותי לשיחה בחיוך 🙂 . גדולתך שאתה מתאים את האימון= סוג השיחה לדפוס של האנשים ולא נצמד למסגרת קבועה.  מאמן טוב זה זה שמוצא את הדרך לגעת ולשנות.. הסיסמאות מאוד יפות אבל אני יכולה להעיד על עצמי שאני אוטודידקטית ולכן רגע ראשון זה התלהבות מדבר חדש, רגע שני זה הגדלת התודעה ואז אני מתחילה לנבור ביוטיוב, ספרי אודיו וקופי ולקרוא כל מידע על הצלחה, מנהיגות...ומנטורים שאימצו שיטתם ולכן שינוי גישה בשיחתנו, הליווי החם, חיבוק מלא רגש וחם..זה דברים אמיתיים שמשכו אותי בתך התעשייה הזו.

אז המון תודה

 

—ד"ר עו"ד רונית זץ

תמונה ריקה גבר"יעד שכבר חשבתי שלעולם לא אוכל להשיגו"

 

 

שי יקר

רוצה אני להודות לך מעומק הלב על כל שהענקת לי, הדרכת אותי, לימדת אותי במחוייבות אין קץ.

הפגישות איתך הביאו אותי ליעד שכבר חשבתי שלעולם לא אוכל להשיגו.

אין מילים שאוכל לומר כדי להודות לך כמו שצריך באמת

תודה, תודה, תודה רבה לך!

—דוד,

רבקה ניסני-8"כבשת את ליבי, הכי אמיתי בעולם"

 

 

שי היקר איש מקסים

גיליתי אותך ב"וינגייט" ואח"כ בשיחה לא ארוכה אבל מרוכזת באמת וכנות.

כבשת את ליבי. היית הכי אמיתי בעולם ואני נכבשתי בקסמך.

נשאר לי טעם של עוד.

באהבה 

 

—רבקה ניסני, בעלים ומנכ"לית בית הספר לאומנות – "אומנות יוצרת"

אביבית לוי
"גיליתי את עצמי מחדש...הכול אפשרי ויכול להיות פשוט...השינוי הפנימי הוא הרווח הגדול"

__

שי ליסבון – ה"נותן בראש"

הגיע רגע הפרידה ותרשה לי פשוט לשחרר את מה שיש לי על הלב.

באופן כללי...אני הרבה יותר מלאה ומסופקת מחיי. אני עושה מה שאני אוהבת- מנצלת את היום שלי עד תום.  אני כבר הרבה פחות מתרגזת ולוקחת דברים ללב -  פעם העבודה שלי הייתה בשבילי מרכז החיים (אחרי המשפחה כמובן) ואם היו תסכולים גררתי אותם איתי הביתה....היום אני יודעת שזה רק אבן דרך לקראת משהו אחר טוב יותר.

החיים שלי השתנו, התפיסה, התודעה, והיום אני מרגישה ש"עליתי לקומה גבוהה" ואחרי מה שראיתי, אין שום סיכוי שארצה לרדת משם.

גיליתי את עצמי מחדש. וזה הרבה מעבר להגדרת היעדים שלי לעצמי והשגתם... הדבר החשוב באמת מבחינתי, הוא השינוי הפנימי שעבר ועדיין עובר עלי.

מהבחורה הביקורתית, הצינית, שקשה לה להקשיב וחשוב לה להשמיע... שלא יודעת לקבל מחמאות ונוטה לעיתים לראות את הדברים הפחות טובים בכל סיטואציה, ה"סרטנית" שמתוסכלת מהפער שקיים בין איך שהיא חיה לאיך שהיא יכולה לחיות - אני מרגישה שאני עוברת טרנספורמציה למישהי שהיא בין היתר הרבה יותר בוגרת, שלווה, שלמה, אופטימית ו...כן גם שיודעת לקבל מחמאות.

ברור לי שהשינוי הפנימי הוא הרווח הבאמת גדול – כי הוא זה שישפיע על ההצלחה של שאר הדברים ועל ההתקדמות שלי בחיים.

אני מרגישה שהזיקוק שבפנים סוף סוף התחיל להתפוצץ וזו רק ההתחלה.... איזה כיף !

התובנות שקיבלתי מהעבודה איתך רבות.

אני מרגישה  שעזרת לי בעיקר בעבודה שלי על עצמי- שזו בעצם העבודה הקשה ביותר והיא זו שמשחררת ותשחרר את המעצורים שיש לי.... כמו כן, במיקוד הדברים, הגישה של לפרוט את הדברים לדברים קטנים או צעדים קטנים על מנת שיהיו קלים להתמודדות. הצלחת להראות לי דברים מכיוון אחר ללמד אותי שאפשר להתמודד עם דברים בצורה שונה ולעיתים בצורה יצירתית יותר, מחוץ לקופסא. ובעיקר הצלחת לפשט לי את הדברים ולהראות לי שהכול אפשרי ויכול להיות פשוט אם אהפוך אותו לכזה.

בשיחות שלנו - גרמת לי להרגיש שאצלך הכל פשוט בחיים, שאתה תמיד "שולט במצב" ושאין מצב שמישהו יכול או יוכל להסיט אותך או להפיל רוחך מהמטרות שלך גם אם לפעמים יש לך קושי ובכך נתת לי השראה גדולה !

ידעת לעודד לתמוך ולייעץ גם בנושאים שאינם קשורים באופן ישיר ליעדים וגם בתקופות של "דגירה" כאשר דברים אחרים הסיטו אותי ממסלול או מיקוד.

תודה רבה על הכל!

אני לא מתכוונת להיעלם... 🙂

באהבה והוקרה רבה,

 

—אביבית, תכשיטי אופנה

תמונה ריקה גבר"ניצחתי בגדול במקום שרבים וטובים לא האמינו שאפשרי"

 

לקואצ'ר מספר 1

אני רוצה לספר קצת על התהליך שעברתי, כשבעזרתו של המאמן לחיים שאותו אני מוקיר מאוד, הצלחתי לעשות מה שרבים וטובים לא האמינו שאפשרי משום המורכבות והקושי שבדבר.

אך הסיפור שלי הוא כזה,

באתי ממקום של לעשות שינוי בחיים .

שירתתי ביחידה לוחמת מבצעית הממוקמת בערבה, הרחק מהבית, ולאחר כ10 שנים בחייל בתפקידי פיקוד וקצונה שונים, ותנאי שירות הקשים לגיל ה29 , התחלתי לעבור תהליך של מעבר למסגרת בטחונית אחרת.

הבנתי שמיציתי את עצמי ביחידה, ורוצה אני לעלות מדרגה למקום יותר מעניין ומגוון, קרוב לבית ולגיל שבו הקרבה למשפחה נותנת את אותותיה.

נקודת הפתיחה שלי היתה מאוד קשה ולא היה נראה האור באופק.

ביחידה הריי לא יוותרו על קצין, אני לא מכיר מישהו שיכול לעזור לי לעבור, והסיכויים קלושים ביותר, כי גם מי שמאיים בפיטורים במטרה לעבור ליחידה האחרת, גם הוא לא מצליח.

חשבתי על לקחת אימון אישי כדי לפתח את עצמי ואת היכולות שלי על מנת להשיג את המטרה שלי ולשמחתי פגשתי את שי ליסבון, ביולי 2009.

ממפגש למפגש הבנתי כי כמה שאני חושב שאני יודע בחיים, תחום הידיעה שלי הינו נורא קטן, וכי עלי להתגבר על הקשיים שלי , כששי עזר לי להביט בעצמי ממבט הציפור על עצמי, נפלו לי האסימונים.

למדתי להפוך כל אבן שנמצאת בדרכי והבנתי כי כדי להגיע אל התוצר הסופי, יש דרך שבא אני רואה ומרגיש כי התוצר הסופי כבר בידי, אני ממש חש כי הצלחתי במה שעשיתי וכי הגעתי אל המטרה שלי. במקביל לתחושה זאת, עלי לראות מהתהליך הסופי מהם השלבים שעלי לעבור עד להגעה לנקודת ההתחלה.

האימון ביחד עם שי חידד אותי כמו סכין החותכת כל דבר שהיא רוצה.

אני רואה את האימון הזה כהשקעה הכי טובה שיכולה להיות, כי להשקיע בעצמך , בדרך ההתבוננות שלך כלפי דברים, ולהבין כי יש דרך להשיגם שווה כל מחיר.

היום  28/6/2011 אני יכול לאמר כי  ניצחתי ובגדול. עברתי ליחידה שחלמתי לעבור אליה כבר בפברואר 2010, מדהים!

הצלחתי בסופו של דבר לעבור, תמיד האמנתי שאצליח, כי מה שאתה מאמין בו עד הסוף אתה תקבל, אבל המיוחד עם שי שהוא עזר לי דרכי, ודרך הבנתי וכוחותי בעצמי לראות איך משיגים מטרה שנראת רחוקה וכמעט בלתי אפשרית, טרם האימון.

אם אני הצלחתי לעשות את המעבר שאף אחד לא האמין שאצליח , אני יכול לאמר כי אין דבר העומד בפני הרצון. אין דבר העומד בפני הרצון!

היום אני משרת כקצין ביחידה אליה שאפתי לעבור, נהנה מהעבודה, מאותגר, בעל סיפוק מאוד גדול ולעיתים אני חושב על הדרך שעברתי עד הלום אני גאה בעצמי.

לך שי רוצה אני לאמר תודה באופן אישי.

אני רוצה לאמר לך שכל העסק הזה של אימון אישי  - שמו הולך לפניו בזכות אנשים כמוך.

אשריך.

או איך שאתה נוהג לאמר...   ש  א  פ  ו   .

בברכה,

ניצן ע.

—ניצן ע.

תמונה ריקה גבר"הזכות ללמוד ממך"

 

שי

מעריך את החוכמה והנתינה שלך

האכפתיות הכנה שלך שנצליח ונתפתח

תודה על הזכות שהיתה לי ללמוד ממך

—גיל רודה, מנהל- קופ"ח כללית

"אנרגיה של מוטיבציה ועשייה"

 

אנרגיה-

שי הוא קוסם. יש לו יכולת לקחת כל מצב כל אנרגיה

לתרגם לאנרגיה של מוטיבציה , אנרגית עשייה.

תמיד הרגשתי באימון את שינוי האנרגיה.

כל סיום של אימון יצר אצלי שמחה .

ממליצה בחום!

בברכת הוקרה.

—חיה וסרמן – "חיית צחוק"

תמונה ריקה"ללא תהליך זה ולולא התמיכה שלך זה לא היה קורה"

 

שי היקר !

מי היה מאמין שההחלטה הזאת תהיה משמעותית וקריטית לאותה נקודה בחיי. תחילה חשבתי לעצמי איזה בזבוז זה קואצ'ינג, עוד אחד שיספר לי סיפורים ואני גם אשלם לו? בתוך תוכי צחקתי שאין מצב שאשתף פעולה אי פעם עם דבר כזה. אבל איך אומרים "לעולם אל תאמר לעולם לא".

הגעתי לשיחת הכרות, נכנסתי אליך לחדר ואתה בשנייה הראשונה כבר קלטת אותי, כנראה הייאוש העמוק זעק מתוך עיניי לעזרה, השיחה התפתחה די מהר. הצלחת לדובב אותי בקלות ולהבין שעובר עליי משהו, לעולם לא אשכח את ה60 דקות האמוציונליות הללו, דמעות שטפו את לחיי ללא הפסק . לראשונה פרקתי את כל שעל ליבי באותה תקופה, דבר שהצלחתי להסתיר מכל הסובבים אותי.

לאימון עימך הגעתי כי החלטתי לעשות שינוי בחיים. בדיוק עזבתי עבודה במשרה ניהולית אחרי שלוש שנים. הרגשתי מיואשת, לא הצלחתי למצוא עבודה חדשה, לא היה לי חשק לכלום  ולא היה בי רצון לעשות משהו בשביל עצמי, איבדתי כל תקווה, חייתי מיום ליום כמו עלה נידף ברוח בלי משמעות קיומית לחיי. אני לא חושבת שהגעתי אי פעם לשפל כזה בחיי.

אבל זו לא הייתה הבעיה היחידה. הזוגיות שלי עמדה בפני משבר רציני ובנוסף הייתי כבר צמאה להתחיל לימודי תואר ולא ידעתי מאיפה להתחיל את התהליך. אתה גילית כבר מהפעם הראשונה שאני לא אדם שמוותר ונכנע לחיים, שאני רוצה לחיות ולהגשים את עצמי, אני לעומת זאת באותה התקופה בחרתי לבטל את עצמי ולשקוע עמוק בתהומות הייאוש.

התחלנו בתהליך. אני מודה שלא הייתי קלה ומאוד סקפטית לפחות בפגישות הראשונות, לא נפתחתי, לא שיתפתי פעולה ואפילו די זלזלתי. אח"כ הבנתי שאם נכנסתי לתהליך אז כדאי שאשתף פעולה ממילא אני משלמת על זה ואולי זה יתרום לי ( אין ספק שהספק בתהליך עוד כרסם בי).

שי, אני משחזרת את הכל ונזכרת שלפעמים הסטטי הפגישות שלנו מהעיקר אבל אתה זרמת איתי, התאמת את עצמך אליי והקשבת לפרץ הדברים שיצאו מפי גם אם זה היה נראה שבכלל לא קשור לאימון. יכולת ההקשבה המדהימה שלך, האכפתיות, המעורבות שלך בחיי  והזיכרון גם בפרטים הקטנים הדהימו אותי מפגישה לפגישה. שוחחנו המון, כעסתי המון ובעיקר למדתי ממך על ארגז כלים לחיים, על "קיר" שניתן לעבור בדרכים יצירתיות, הצלחת להוציא אותי מהקיבעון שלי ומהמרירות שלי ופשוט לאהוב את החיים ולחזור לעצמי.

במהלך התהליך הייתי בחיפושים לעבודה חדשה, פסיכומטרי לקראת הרשמה ללימודי תואר ראשון ובעיקר בניסיון לשקם את זוגיות שנפגעה. אלה היו שלושת המטרות החשובות לי וגם המאבק שניהלתי מול לשכת התעסוקה בו לימדת אותי דבר שאקח איתי לכל החיים "תהיי חכמה, אל תהיי צודקת",  יישמתי זאת והצלחתי. דאגת לי אני יודעת, כשאמרתי לך שאשיג עבודה תוך חודש אחרי שהצבתי לי זאת למטרה. אמרת לי להיות זהירה, לא לפתח ציפיות, אבל אני הפתעתי כשהצלחתי להשיג עבודה תוך חודש וחצי. הזוגיות שלי כיום במצב מדהים, אני מאורסת צעד נוסף לקראת מיסוד הקשר. ברגעים אלה אני שוקדת על בחינות סמסטר ב' לשנה ראשונה בלימודי תקשורת במרכז הבינתחומי בהרצליה, המקום שדמיינתי ללמוד בו לפני שנה וחצי ללמוד בו ורק איתך שמתי זאת למטרה ויחד עשיתי את הבלתי אפשרי והתקבלתי. 🙂   אין ספק שהלימודים מוציאים ממני את הטוב ביותר. אני מרגישה כל כך חיונית ולפעמים אפילו בת 16, אוהבת את החיים , נהנת מכל רגע ומעריכה את הזוגיות שלי.

שי, אני מודה לך ושמחה שלא ויתרת לי עוד בשיחה הראשונה אחרי שנפגשנו כשאמרתי לך שאני מחליטה לרדת מהנושא בגלל בעיות כלכליות. אני שמחה שהתעקשת במקום שבו אני לא רציתי להתעקש ולעשות בשביל עצמי. אני זוכרת אותך נדהם מהביטחון שקיבלתי תוך כדי התהליך ומהאופן בו תיארתי את הדברים כאילו אני כבר שם בלי היסוס. בזכות התהליך עימך ראיתי בעיני רוחי את כל מה שרציתי קורה, חייתי את זה והאמנתי בזה.  אין לי צל של ספק שללא תהליך זה ולולא התמיכה שלך כמאמן זה לא היה קורה.

המילה החמה, החיוך מכל הלב, ההתלהבות מהסניקרס שאני מחליפה כל מפגש ( זוכר J), כוס התה החמה בתחילת כל מפגש ליוו וילוו אותי כל הזמן.

תודה שהזכרת לי מי אני

 

—אלה ד.

תמונה ריקה"לעמוד על שלי ולא לוותר, להרים ראש למעלה וללכת זקופה"

--

אני זוכרת את המפגש הכרות בינינו.   לא ידעתי לאן אני באה ומה זה בכלל הדבר הזה קואצ'ינג.   בסיום הפגישה יצאתי מתרגשת ביותר ורוצה לעשות זאת, אך עקב מגבלות כספיות לא יכולתי.   בהמשך החבר המקסים שלי אמר שאם זה חשוב לי באמת אז שאלך ובסוף גם הוא נרשם :).

מהאימון עימך שי לקחתי ארגז כלים שאוכל איתו לצאת לדרך החדשה.  היום אני יודעת לעמוד על שלי ולא לוותר, להרים ראש למעלה וללכת זקופה. לדעת להרשות לעצמי לא להצליח ולא להתייאש אלא לתת עוד מוטיבציה. לדעת להיות פתוחה לדברים חדשים ולא להיות מקובעת! לשים סימן שאלה על הידע שלי ולא סימן קריאה.

המטרות שלי היו: 1-למצא כיוון בחיים.  2-לימודים.  3-עבודה להבין אם מתאימה לי.  4-זוגיות-מקומי ולאן.

באימון קיבלתי כלים להגשים מטרות שלי ואור להבין הדברים איך לדעת להגיע אליהן.  הכיוון והייעוד בחיים מאד ברורים לי ואני יודעת איפה ואיך להמשיך ולהשקיע כדי ללמוד ולהיות גננת מוסמכת.

מהאימון לקחתי גם שחשוב לפתוח דברים כמו שהן, לשים על השולחן ולא להתבייש למען ההצלחה שלי.להבין מי אני!!!

גם לקחתי את הידיעה והאמת שלא נכון לחיות עם הזרם, לאן שהחיים יביאו אז בסדר,  אלא לשים מטרות, להחליט מה חשוב באמת להגיע אליהן על מנת שאהיה מה שאני! רוצה ולא מה שהחיים עצמם יובילו.

שי, התחלתי תהליך ממש מאפס, ידעתי רק שאני חייבת לעשות את זה. קיבלתי כלים רבים להתמודדות על מנת להגיע למטרות שלי, וקיבלתי המון התייחסות לכל תחום ונושא ששאלתי אותך. אם זה עידוד או הסבר המשמעויות על ההתנהגויות מסוימות שלי ושאלות על כמה תחומים חשובים בחיי,כמו הייעוד שלי, משפחה, נכס, יחסים עם אמא, לימודים...

עכשיו אתחיל את הדרך בעצמי וכמובן בכל הזדמנות שהיא אני אחזור להתאמן.

שי, היית מאמן באמת מאוד טוב, היה לי תענוג לעבוד איתך ולשמוע את הדברים שלך כי הם מאוד נוגעים ומדברים ללב.

ולסיום, וזה באמת הדובדבן,  אחרי שנים רבות של זוגיות ואי ודאות ולאן אני הולכת,

אני מתחתנת!    יש!!!    🙂

וללא ספק זה  בזכותך שי

תודה תודה גדולה מאד.

אוהבת

 

—אירנה זלינסקי

תמונה ריקה גבר"פשוט עצום"

 

שי היקר והמדהים

כה רבות לימדת אותי. ידעת לפרוט על נימי הנפש הכי עמוקים לדרבן לזרז לגרום לעשייה מתמדת להרגשה נפלאה וואוו, גרמת לי לראות ולהבין דברים שבלעדייך לא הייתי רואה אותם.   אתה פשוט עצום, הרעיונות המבריקים שלך מלאו אותי התלהבות לעשייה.

מילים לא יכולות להכיל את עוצמת הכרת הטוב והתודה שיש לי אליך שי יקר

תודה מכל הלב

 

—שלמה רוטנמר

ליאת שריג-8

"השיעור שלימדת אותי לא יישכח לעד

 

שי

אומרים שכל סוף הוא תמיד התחלה של משהו אחר.  אבל הסוף הזה הוא קשה לעיכול

אומרים שכל אדם שאנו נפגוש בחיים בא ללמד אותנו שיעור בחיים. אז אני מבטיחה לך שהשיעור שאתה לימדת אותי לא יישכח לעד

לא סתם קראתי לך מלאך כי זה מה שאני רואה בך.. המלאך שלקח אותי ביד ועזר לי לצעוד קדימה ולהסתכל לפחד בעיניים ולהבין שאת הסיפורים שאני מספרת לעצמי אני אשמור לאגדות וכדאי מאוד שאספר לעצמי סיפורים אחרים...

ביום הראשון ביקשתי להיפטר מהתקפי החרדה לפח והיום אני יודעת שאני מנהלת אותם ולא הם מנהלים אותי ולך יש חלק גדול מאד בתוצאה הזו.

במשך כל התהליך בינינו לא אפשרת לי לברוח ולמכור לך שום תירוץ, כי הכרת אותי היטב תוך זמן קצר וידעת ללחוץ לי על הכפתורים הנכונים כדי שאתחיל לזוז (דרך אגב זה גם מה שגרם להתנגדות שלי בתחילת התהליך). ההישג שלי מכל התהליך הוא ההתגברות על הפחדים שלי ועל התקפי החרדה והידיעה שהכל תלוי בי . העבודה איתך גרמה לי להבין את העוצמות שבתוכי ועד כמה הסיפורים שסיפרתי לעצמי לא היו נכונים ודרך השיחות איתך הבנתי שיש כאן מישהו שמכיר אותי זמן קצר ורואה דברים שאני לא רואה על עצמי- אז אם הוא רואה למה אני לא רואה ולדעתי זה היה המענה והפיתרון שחיפשתי למצב שהייתי שרויה בו. שיא התהליך מבחינתי היה הרגע שבו התעקשת ולא ויתרת לי. מבחינתי זו היתה נקודה שעזרה לי לפרוץ את גבול הפחד.  

אז..טפיחה גדולה על השכם  כי לא הייתי עושה את זה בלעדיך.   מעבר לכך, חשתי שאתה תמיד ידעת להגיד את הדברים האמיתיים שמהם ניסיתי לברוח כדי לא להתמודד והשיחות היוו מנגנון מאזן עבורי שהחזיר אותי בכל פעם מחדש למסלול.

שיניתי את הסיפור הפנימי והבנתי שההצלחה היא תהליך של עליות ומורדות וזה נכון וטבעי להרגיש קצת מדוכדכים אבל לא לתת לעצמי לגור במקום הזה.  וכמו שאמרת, גם צעדי תינוק הם צעדים בדרך אל היעד אפילו אם לי הם נראים עמידה במקום.  גם אם אני לא רואה תוצאות בעולם הפיזי אין זה אומר שלא חלה התקדמות אצלי בדרך אל היעדים שלי.  למדתי להכיר שמה שחשוב למעשה הוא מה עושה אותי מאושרת ולא מה עושה את האחרים  מאושרים. שאני לא זקוקה לאישורים מאף אחד לגבי מי אני  ומה אני שווה.  אני מוצאת את עצמי שומעת את הקול שלך מהדהד לי בראש  "למה זה טוב שזה קרה?" "זה יקדם אותך אם תחשבי כך וכך?"  וזה כבר הפך לרפלקס אצלי שכשאני חשה את הייאוש מתקרב אני שואלת את עצמי, רגע מה שי היה אומר לי עכשיו  ואוטומטית אני עונה על השאלות האלה וחוזרת למסלול.

אתה  הכי טוב שיש- ואני יודעת שכל מתאמן זוכה ליחס של V.I.P  אצלך.  היכולת שלך לקרוא את האנשים ולתת להם בדיוק את מה שהם זקוקים לו (לפחות במקרה שלי) היא מתנה משמיים  שגורמת לשינויים גדולים בתובנות, בהתנהלות ובהשגת היעדים.  אתה זה שגרמת לי לפרוץ גבולות שלא האמנתי שאני מסוגלת לפרוץ ואת זה אני לא אשכח לך לעולם!!!!!!

אז תודה ענקית על כל הליווי, התמיכה, ההקשבה, האנרגיות , החיזוקים....אתה בנאדם מדהים וזו היתה זכות גדולה עבורי להיות המאומנת שלך.

נשיקות וחיבוק חזק

 

—ליאת שריג

תמונה ריקה"תהליך מדהים ומעשיר"

 

שי

אני חושבת שהדבר החשוב ביותר שהשגתי באימון הוא ההכרה בדברים שאני עושה באופן "בלתי-רצוני / חסר שליטה". בתחילת הדרך לא הבנתי את ה"חוסר שקט" שאני חשה, והיום אני מבינה שהבעיה אינה זו, אלא לעבוד על נושא השליטה עצמית שלי.

היו לי מספר מטרות בתחילת האימון, שהעיקרית היתה "שקט-נפשי". בהליך של עשייה מדהים ועבודה על שליטה עצמית, שהיא הבסיס עוצמה שלי כרגע השגתי היעד (אם כי עדיין יש מה לעשות אך זאת אני מסוגלת כבר לעשות לבד). ואני מאמינה שכאשר השליטה העצמית תהיה באופן "בלתי מודע" לאחר העבודה שאני עושה על עצמי- אני אוכל לומר שהשלמתי לחלוטין מטרה זו.

לקחתי המון מהאימון עימך שי. למשל כלים שמשמשים ועוד ישמשו אותי רבות.  כמו כן, הבסיס עוצמה-  הוא דבר שאני לא מאמינה שהייתי מוצאת אותו ללא האימון וללא עזרתך בפרט.

העשייה עצמה היא המשמעותית ביותר לדעתי, ונהנתי לעבוד ולחשוב על הדברים לעומק ולראותם גם קורים... מדהים.  כל התהליך היה מדהים. בא לי עוד פעם, אני אתגעגע 🙂

ובכלל, האימון היה מאוד מעשיר מכל הבחינות. ובכלל אתה- שי, היית תמיד מאוד קשוב לצרכים שלי, להתקדמות שלי- לא חשתי לחץ למהר או כל דבר אחר...מה שאפשר לי להיות היכן שאני היום, מקום טוב מאד, מקום חדש אך מרגש ומדהים לי.

אז- תודה!!!

—מור גואטה

‏‎Zohar Segev‎‏"מוכוון וממוקד מטרה"

 

נכנסתי לתהליך עם רצון להגיע ליעדים בתחום אחד ומצאתי עצמי מיישם יעדים מתחום אחר. התחום העסקי נמצא עדיין בעבודה מתוך הרחבת התודעה והכרות עם התהליך. התחומים האישיים קיבלו את מירב המשקל כי שם ההתמודדות הייתה עם עצמי בלבד.  השגתי המודעות להיות מוכוון מטרה, לדעת להגדיר, והכוונה להגדיר בדיוק ובבהירות את המטרה. אין בערך ואולי! לדעת שמטרות ויעדים שאינם באמת כאלה, הם סוג של בזבוז זמן והם באים ע"ח הדברים האמיתיים.

שי, אני חושב שאתה מאמן מעולה. להיות מוכוון מטרה היא דרך חיים, ידיעה, הכרה וכוונה אמיתית של עשייה ורצון עז לחצות את קווי הסיום. אני חדור רצון ומוטיבציה להמשיך בעשייה תוך שמירת התדר בראשי. אני יוצא עם הרבה תובנות, ואני גם יודע לצידן גם לא מעט הצלחות, קטנות,  גדולות וגדולות מאד.

—זהר שגב – שגב אדריכלים, בעלים

"אבן הדרך מהחשובות בחיי"

 

מה הקשר בין אבנים ושי ליסבון ?

את שי פגשתי בקוד המנצח סדנה מדהימה להתפתחות אישית. שי היה המאמן המלווה האישי שלי ועבורי המתנה היקרה והמשמעותית ביותר בסדנה וחשוב מזה לאחריה.

בעדינות וסבלנות ובתוקף העביר לי שי עקרונות חשובים המשמשים אותי כל הזמן בחיי האישיים והעסקיים גם יחד..

אחד העקרונות היה לבנות אבני דרך בכל תחזית או תוכנית שהם בעצם עמוד השידרה. כל אבן דרך מייצגת זמן והישג בדרך ליעד. בצורה זו אתה יודע תמיד היכן אתה ביחס ליעד ומה עליך לעשות צעד אחר צעד. העיקרון הבהיר ונתן כוח התמדה גם כשקשה.

הכי חשוב זו הנתינה והרגישות. שי הציע את כל כולו ונתן עצות ובעיקר תמיכה ועידוד בעת משבר אישי ואפשר גם לעבור את הקושי וגם להתפתח ממנו.

תודה והוקרה שי. אתה, וחשוב יותר התובנות המשמעותיות שהעברת לי במקצועיות ובהירות נצורות ונמצאות בשימוש כל הזמן. אתה אבן הדרך מהחשובות בחיי.

ממליץ בחום

—יוסי נקר – מנכ"ל קואופרטיב מטפלים האוניברסיטה הקוסמית

Omer Segal"להצטער על כך שלא נפגשנו לפני 10 שנים"

 

שי,

הגעתי אליך כשהייתי בתהליך מעבר משכיר לעצמאי.

עברתי איתך תהליך אימון פרונטלי וטלפוני, מוכוון מטרה, בו עזרת לי בדרכך הייחודית להגדיר חזון בהיר, להציב מטרות ברורות ולנקוט בצעדים כדי להשיג תוצאות.

בדרכך הנפלאה עזרת לי לחדד רעיונות ולהבין את הרצונות האמיתיים שלי.

תמיד הייתה לך היכולת המרשימה להגיע לשורש הבעיה, להתמקד בדברים החשובים באמת והחוכמה לתת את הדחיפה הנכונה ברגע הנכון.

תודה לך על תאורת הדרך, המטרות שהצבתי מתממשות ויוצאות אל הפועל.

היה כיף גדול לדבר איתך, מכל פגישה איתך חזרתי מועצם ומחוזק.

נותר לי רק להצטער על כך שלא נפגשנו לפני 10 שנים .

תודה על הכל

—עומר סגל – Owner, Business Rule Management System (BRMS) Consulting

"תוצאות יוצאות דופן !!! 

 

שי היקר,                                                          

אתה אכן איש יקר! אני מבקשת להודות לך עבור כל העזרה שהענקת לי במהלך תשעה חודשים.
במהלך תקופה זו, הפכת לאחד האנשים החשובים והמשמעותיים בחיי ! עשית זאת בדרכך המקצועית, האחראית והאכפתית באמת.  כידוע לך, אני עובדת גם בארץ וגם בחו"ל ויכולותך המקצועיות ראויות לציון לשבח ! עם תוצאות יוצאות דופן !!!
שי היקר, אין לי ספק שכל מי שיעבוד איתך, ירוויח אדם מהימן, ישר, מקצועי, מקדם, מביא תוצאות מהירות יודע לתמוך כשקשה ושמח באמת כשישנם הצלחות.

מבקשת להודות לך על כל אלה והרבה מעבר.

כל מי שיעבוד איתך בעתיד, יזכה במאמן ברמה בינלאומית!!!  אשריך!!!

באהבה

אירית עוז

—אירית עוז – Oz & Hirshfeld, Co-Founder & Owner

תמונה ריקה"היום אני שולטת בחיים שלי"

 

"כשהתלמיד מוכן המורה מגיע"

ההחלטה להשקיע בעצמי היתה נכונה לי. היום אני מרגישה שאני שולטת בחיים שלי, השליטה הזו מעצימה אותי, אני מרגישה שהכל תלוי אך ורק בי, ומה שאני רוצה ומוכנה לשלם את המחיר אני אצליח.

כל המחשבות שלי היום ממוקדות ב"איך כן", ומה צריך לעשות כדי להגיע לשם.  היום אני מתחייבת בלי לפחד ומלמדת את ילדיי לפעול באותה הדרך.

מהתהליך שעברתי השגתי התקדמות וביצוע פעולות לקראת שלושת היעדים הגדולים שלי. בזכות ההדרכה שלך, הבנתי בכלל מה זה לכתוב יעד וכיצד ניתן להגיע אליו ,ע"י פעולות שונות ומחירים" שאני מוכנה לשלם. בכל שיחה בינינו גרמת לי להתקדם ולפעול לקראת השגת היעד.

בעזרת השאלות המנחות שלך, הכיוון שנתת לי, לימדת אותי להסתכל על הדברים מלמעלה ולבחור את הכיוון שלי, המחשת לי המון דברים באמצעות דמויים שונים מהעולם שלי. דאגת תמיד להעיר אותי מהאופוריה ,ובכלל הנעת אותי לבצע פעולות באופן יומיומי וקבוע.

גם כשעמד בפני מכשול כלשהו, הצלחתי בעזרתך, ובכוון שנתת לי, לראות איך מוציאים מזה את הכי טוב , ואיך מתקדמים למרות או בזכות המכשול ,קדימה. כשהרגשת שאני "תקועה" שאלת אותי באופן ישיר איך אני יכול לעזור לך בזה? ובהחלט עזרת!

בתהליך בתחום העסקי גרמת לי להבין שאני פועלת מתוך פחד, ועזרת לי להתמודד עם הפחד ולהעיז לעזוב את מקום עבודתי , והיום לעסוק במקום שממלא אותי ועל כך אני מברכת יום יום.

בעבודה עם הילדים שלי ,עשיתי שינוי משמעותי ומרגש בכך שהנחת אותי להגדיר פרמטרים לשיפור התקשורת בנינו , עזרת לי לפשט את הפרמטרים , ובפשטות הזו להגדיל את התקשורת ביני ובינם. בתחום האישי גרמת לי לבצע פעולה בעולם הפיזי ולהירשם ,וזה קיבל משמעות אחרת לגמרי.

בפעמים שהייתי זקוקה לך, תמיד נמצאת עבורי וגרמת לי להרגיש הרבה יותר טוב, למדת אותי להסתכל על הסיטואציה מכיוון אחר לגמרי, וזה בהחלט עזר לי.   המון תודה!!!

היום אני יודעת שללא התהליך עימך לא הייתי מגיעה למודעות ולשינוי בכל ארבעת העולמות ברמה הזו שלי עכשיו. השיחות בינינו היו מועילות ומקדמות מאד.  היום אני יודעת לכוון את כל המהלכים שלי לאיך כן להצליח, לשאול את עצמי את השאלות המקדמות, ללמוד להוציא מהכשלון את הטוב ביותר ולהמשיך להתקדם.  להתמודד מול הפחד, להגדיר דברים ברורים, להסתכל ולחשוב הרבה פעמים מחוץ למסגרת ובמבט מלמעלה.

אני מוקירת תודה לך שי על החיזוקים לאורך כל הדרך, ההשראה והמוטיבציה לפעול, על החשיבה מחוץ למסגרת, האמונה בי ובדרך שלי, על השיחות המקדמות והתובנות בכל שיחה מחדש. על האכפתיות בהצלחה שלי.

יישר כוח

באהבה ובתודה ענקית

 

—שרית וקנין

‏‎Tami Avraham‎‏"זה עובד.  העזרה שלך לא תסולא בפז"

 

שי יקר

המטרות שלי היו שינוי בחיי. לדעת ליהנות מהחיים ולהיות מאושרת בכל יום ויום. ללמוד להעריך דברים וללמוד מטעויות לא בדרך של הלקאה עצמית אלא בדרך חיובית.

מה שהשגתי מהתהליך הוא שינוי תפיסתי. איך לחשוב, מה לחשוב על מנת שאוכל להשיג את כל מה שאני ארצה. נוכחתי לדעת מהו תהליך. להסתכל על הדרך ולא רק על התוצאה הסופית. למדתי להעריך את עצמי יותר.

בדומה לסרטון הבמבוק – למדתי שתוצאות לוקחות זמן וזה בסדר. לוקח לי זמן להטמיע דברים ולשנות דפוסי חשיבה – אבל זה משתלם. בסוף, כשנופלים הטלפונים על הראש – זה עובד. נהייתי יותר סבלנית וסובלנית.

תמשיך לאמן. אתה עושה עבודת קודש. העזרה שלך לא תסולא בפז (-:

 

 

—תמי אברהם – Ynet

תמונה ריקה גבר"סביבה מנצחת"

 

 

איש מדהים

יש בך כל כך הרבה דברים טובים

אינך נותן אליך להכניס ה"מסרטנים", אינך "חונה" רק נוסק למרומים.

יש לך סביבה מנצחת אנרגיה גבוהה ותודעה מופלאה.

המשך להגדיל אחרים

ובכל אשר תפנה שתשכון בך הברכה

מאחלים מכל הלב 

 

—אהרן ומוישי מן, יזמים שותפים

תמונה 2.png"ביכולתי להשיג כל מטרה אשר הצבתי לעצמי"

 

לאימון הגעתי עם הרבה סקרנות והבנה שישנה פה הזדמנות עבורי, וכשזו נקראת בדרכי אני מסתערת עליה.

מטרותיי העיקריות היו להצליח להתמיד בדברים שאני עושה ולעשות את מה שאני כל כך אוהבת ורוצה.  אלו הושגו במלואן ויותר מכך, אני משוכנעת כי אני היום בדרך הנכונה ואם אני רוצה משהו אני יכולה להשיגו וזה אכן תלוי רק בי!

רכשתי כלים רבים אשר מאפשרים לי לומר בבטחה כי יש ביכולתי להשיג כל מטרה אשר אני הצבתי לעצמי.

האימון נתן לי את אותה הדחיפה לעשייה וכי זה אפשרי, וכשכך אני ממשיכה להציב לי יעדים כל יום וזה מדהים לראות כמה זה פשוט.   אמנם לא תמיד זה קל אך זה נתון לבחירה שלי ולכן הבחירה שלי.  זו הרגשה נפלאה שלא הכרתי קודם האימון איתך שי.

לקחתי איתי כלים לחיים ולמדתי להסתכל על העשייה שלי מהצד. לעשות לעשות ולעשות זה הכי חשוב. במקום לחשוב על זה ולפחד מזה.

אני חושבת, ובעצם אני יודעת כי כל מה שהייתי צריכה לקבל מהאימון קיבלתי, ועל כך אני מודה ומוקירה אותך שי.  אני יודעת שאתה אומר שזה תלוי בי וההצלחה היא שלי.  אך אני משיבה חזרה ואומרת – חד משמעית – בלעדייך שי זה לא היה קורה! נקודה.   ועל כך תודה ענקית.

זה מתחיל באישיות שלך, ברוגע והשלווה שאתה מנחיל, יכולת ההקשבה וההכלה שלך, וזה שאתה תמיד שם עבורי.    אתה מאמן גדול ויש בך את כל שנדרש לכך, ואני עוד הוכחה מהלכת לכך (חחח).   לזכותך יאמר כי אתה הצלחת במקומות שרבים וטובים אחרים לא הצליחו, וזה שמור לך.

זה היה תהליך חוויתי ועוצמתי ואין לי מספיק מילים כדי להודות לך על כל ההשקעה, היחס האישי, האכפתיות והמסירות אין סוף.

תודה רבה שי

 

3 שנים אחרי - "הזרעים שנשתלו בעבר וכעת הפכו לעץ חזק ויציב ופירותיו נהדרים

עם שי עברתי תהליך מאוד מעניין. בזכות הכנות שלו, המקצועיות ותחושת החום והשלווה שהוא משרה, אפשרתי לעצמי לקבל ממנו את הכלים ואת הדרך שהוא התאים במיוחד עבורי 

בדיעבד, לא את כל הידע הרחב שלו הצלחתי להכיל באותם ימים, אך עם הזמן למדתי להשתמש בכלים שקיבלתי בכל תחומי החיים. הכלים האלו, לא נועדו רק לתקופה ספציפית אחת אלא נועדו לשמש כדרך חיים המאפשרת כל דבר שאדרש לו
שי נתן את כולו לאורך כל הדרך והמשיך וליווה אותי גם כשהתהליך הסתיים.

אני בקשר עם שי למעלה משלוש שנים ואני חייבת לו אין סוף תודות על התקדמותי והישגיי ועל כל העזרה והנתינה שבאה תמיד מהלב.
הפריצה שלי בתחום איור ספרי ילדים היא בזכות האמונה הגדולה שלו בי וביכולות שלי  הוא לא ויתר לי כל התקופה והקפיד לוודא שאני ממשיכה ומשקה הזרעים שנשתלו בעבר וכעת הפכו לעץ חזק ויציב ופירותיו נהדרים 🙂
שי, אלפי תודות (:

 

—ג׳ני קוגן, מאיירת וסטודנטית לעיצוב פנים, "שנקר"

"להשיג את מה שרוצים באמת"

 

שי יקר

להתאמן איתך היה שונה .

היה לב הייתה מחשבה על מה אני צריך ולא רק על מה אני רוצה 

היו הרבה דברים שלא ראיתי אצל מאמנים, פסיכולוגים ושאר עוזרים למיניהם 

יש לך לב אתה נותן לא רק ניסיון ודרך וכיוון אתה לא מסתפק בלתקן את הבעיות ולהגשים את הרצונות 

יש לך דחיפה פנימית שמי שמתאמן אצלך יהיה מאושר יותר בסוף התהליך 

כמובן שעמידה במטרה המוצהרת תושג אבל גם להיות מאושר יותר זה לא סטנדרטי, זה שונה, מיוחד אם תרצה 

יש הרבה מאמנים רובם לוקחים רק כסף, אך יש מעט אנשים שיתנו את הלב והנשמה כדי שלא רק תשיגו את מה שאתם רוצים אלא גם שיהיה לכם טוב יותר בחיים אבל באמת

אם יש מישהו שהוא הדבר האמיתי זה שי 

—גיא כהן, משקיע נדל"ן

מיתוג: Up-Grade