תוכנית פעולה

3/6: התוכנית     או     להתחיל את השנה בהילוך גבוה על המסלול הנכון

ראש השנה הוא היום שבו אנחנו מבקשים מאלוהים לחדש איתנו חוזה לשנה נוספת.  זה הזמן המתאים להתחיל להתבונן פנימה ולקבל על עצמנו תוכנית לשנה החדשה – תוכנית שתחזק את השלמות והאמיתיות שלנו.

חצי מהעבודה היא להגיע למודעות (באותו הרגע) שאנחנו עושים דבר שאנחנו לא רוצים לעשות. משהו בתוכנו מתנגד לכך, ואנחנו צריכים להשקיע המון תרגול כדי להתמקצע. כאן נכנס תרגול שרירי הבחירה החופשית שלנו. התנגדו באופן מודע לפיתוי להתנהג כמו שתמיד התנהגתם, ואז עקבו אחר התקדמותכם:

* וודאו מיקוד- בחרו תחום אחד להתמקד בו, וערכו רישום יומיומי כיצד אתם מתקדמים. מיקוד הוא תפיסת עולם וטכניקה שיכולות לשנות את חייך. היא שינתה את חיי מקצה אל קצה, והכפילה פי כמה את התוצאות שלקוחותי מפיקים.

* השיגו בהירות- אבחנו באילו נקודות אתם לא עקביים. פרטו את ההתנהגויות והערכים שאתם מוקירים, עד כמה התנהגותכם החיצונית תואמת את ערכיכם הפנימיים.

* בקשו עזרה-  אני יודע/ת הכל על הבעיות שלי, רק שאני לא מצליח/ה לפתור אותן".  מוכר?   ככל שאנחנו יותר חכמים ומודעים, אנחנו עלולים ליפול למלכודת הזו יותר בקלות. אנחנו כבר שבויים בתפיסות שלנו. מבינים טוב מדי מה הבעיה, וזה בכלל לא עוזר.  אף אחד כבר לא יכול ללמד אותנו דבר חדש.  תחושת יאוש.

בהתאם הצורך מומלץ להעזר בבעל מקצוע. אדם עם נסיון משמעותי אשר יסייע לכם להגדיר מטרותיכם ולהשיג יעדיכם באופן יעיל, נכון ואף מהיר יותר.  להרחיב את טווח החשיבה שלכם, כך שיכלול תחומים נוספים של מידע (מחשבה רציונלית וגם הבנה עמוקה של הרגשות שלנו, אפילו התחושות הפיזיות שלנו).

ההרחבה הזו של החשיבה מאפשרת לנו התקדמות והתפתחות בכל תחום, גם תחומים שניסינו ללא הצלחה לקדם,,אפילו במשך שנים. מה שתקוע יכול להשתחרר! אתם יכולים להיות כמו שתמיד רציתם להיות.

המאמן האולטמטיבי שם אותך על המגרש מסיבה מסויימת.  יש לך הזדמנות

תמונה בהילוך גבוה 1

בראש השנה אנחנו קובעים את הכיוון בו נצעד בשנה הבאה, כששאר השנה נמשכת בעקבות אותם הרצונות. 

התחילו את השנה החדשה בהילוך גבוה. זוהי דרך מצוינת ויעילה לעשות זאת.

צפו בסרטון זה –https://www.youtube.com/watch?v=m2BWnlbxo4s        

 

* אהבתם, אתם מוזמנים לסמן בלייק, להוסיף תגובתכם ולהעביר לחברים.  להתראות במאמר הבא – עוצמת הרצון

תגובות

תגובות

Comments are closed.

Post Navigation

מיתוג: Up-Grade