אודותיי

13

THE greatest gift you can give

(ריק וורן)  to someone is your TIME

 

אודותיי – תקציר:

מאמן אישי ומאמן עסקי בכיר מומחה ומוסמך (MCIL | Master Coach) ע"י מבתי הספר המובילים לאימון, מפתח שיטת  Triple w להישגים משמעותיים, פריצות דרך והצלחה מעשית, בחיים ובעסקים.

חבר רשום ב"לשכת המאמנים בישראל" וב"איגוד המאמנים".  בעל תואר שני במינהל עסקים (MBA), ולמעלה מ-30 שנות פעילות  במגוון תפקידי ניהול, הובלה והנעת אנשים.   . 

בזכות ניסיון עשיר זה, מאות מתאמנים, אלפי שעות אימון, והידע הרב שרכשתי במשך כל השנים, פיתחתי את שיטת ההצלחה המוכחת להשגת יעדים ופריצות דרך, ה- Triple w.  שיטה ייחודית בת 3 שלבים (W's) עיקריים וקלים ליישום, המתאימה לכל אדם בעל עסק וחברה. שיטה מעשית ומוכחת להצלחה ניהולית ועסקית ולהגשמה עצמית המאפשרת השגת יעדים ומטרות ומוכיחה כי כל אחד יכול להצליח יותר ולהיות הגרסה הטובה ביותר של עצמו.

נסיוני הרב מוכיח, ועל כך מעידים מתאמניי (קרא ב"לקוחות מספרים"), כי זהו בהחלט שילוב מנצח המאפשר השגת תוצאות מיידיות בשטח ובניית פלטפורמה אישית להגשמת יעדים בטווח הארוך.  אימון שהוא תהליך המשלב את ניסיוני המקצועי עם היתרונות המיוחדים של האימון – העצמה, העזה, אותנטיות ואינטגריטי.   אימון שבא "מהשטח", ומציע ארגז כלים רחב עם מגוון פתרונות יעילים, יצירתיים ועמוקי מחשבה.   אימון שמבין אותך ולנפשך גם בין המילים. 

אני מאמין שכל אדם הלוקח אחריות על חייו ומחויב לעשות שינוי – אכן עושה שינוי. ניסיוני האישי ועבודתי עם אנשים ועסקים רבים, הוכיחו לי כי ניתן להשיג כל דבר שנרצה בו – אם נדע לפעול נכון, ולהשתמש ביכולות הקיימות כבר בנו פנימה.   כשכך, אימון עימי, בשילוב שיטת  Triple w הייחודית לתהליך זה, זו דרך מבטיחה,  המאפשרת לעשות זאת ותוך פרק זמן קצר יחסית.

כל פעילויותיי נובעות מתוך אמונה עמוקה בדרך וביטחון מלא ושלם בתוצאות. אני פועל מתוך מחויבות טוטאלית כלפיך ורואה בהצלחתך הצלחתי.

אני מתחייב לסייע וללוות אותך להתפתחות וצמיחה, לפריצת דרך ניהולית, כלכלית ואישית, לתוצאות מוחשיות מוגדרות ומדידות בטווח זמן מוגדר, ולמיצוי כל יכולותיך.  להנחות אותך לפעול בעוצמה ובשלמות, והכול מתוך חיבור אותנטי למי שאתה ולמאווייך ולהיות מאושר ומסופק מתוך הצלחתך.

אני מזמין אותך לקבל סקירה על שיטת ה Triple w, יתרונותיה והתאמתה לך ולעסק/לארגונך, ולהבין מקרוב כיצד זו תקדם אותך ואת מטרות ויעדי העסק, תחזק את שדרות הניהול ותוביל לשפה אחידה לכלל הארגון, מהמנכ"ל ועד אחרון העובדים. 

 

אני מאמין שאנשים מצויינים מייצרים תוצאות מצויינות 

מחוייב להצלחתך!     אני גורם להם לקרות!

 

אודותיי בהרחבה:

מאמן מומחה (Master Coach) בעל ניסיון ניהולי ועסקי רב תחומי.  מאמן אישי ומאמן עסקי בכיר מוסמך (Life & Business Coaching) , מאסטר וטריינר להישגים והצלחה מעשית, ומפתח שיטת  Triple w.    יליד 1966, נשוי באושר להילה ואב גאה לכפיר עופרי ואלון.

במהלך השנים האחרונות, אני עצמי עברתי מהפך וטרנספורמציה בחיי האישיים והעסקיים.

בעקבות המסע האישי והמקצועי שלי, פיתחתי מתודולוגיה מעשית מוכחת להצלחה ניהולית ועסקית ולהגשמה אישית.

נסיון מקצועי

למעלה מ-3 עשורים של פעילות במגוון תפקידי ניהול, הובלה והנעת אנשים וחברות להישגים ופריצות דרך משמעותיים בחייהם ובעסקים.  

אני מאמן בכיר (MCIL) עם הסמכה של 5 מבתי הספר המובילים לאימון. עברתי סדנאות והרצאות אינספור ושמתי לי כיעד ללמוד תמיד מגדולי המאמנים ומובילי תחום האימון וההתפתחות האישית בעולם.  חבר רשום ב"לשכת המאמנים בישראל" וב"איגוד המאמנים".  בעל תואר ראשון ושני במינהל עסקים (MBA) בהצטיינות.

השרשרת הניהולית שלי עוברת דרך 5 שנים בצבא (רס"ן במילואים), ניהול מפעל (יח' רוה"ס), מנהל תחום וחטיבה, ניהול שוק מקומי ועד למנכ"ל חברה.   החל מ-2007 אני מאמן אישי ועסקי לפרטיים וליויי חברות, ומרצה בארגונים ובאקדמיה. במקביל, במהלך שנים אלו, ליוויתי ואימנתי במשך כשנתיים את חברי ומתאמני רשת "הולמס פלייס" ועוד כ-3 שנים הייתי המאמן הבכיר והמוביל של נבחרות "קוד המנצח" בניצוחם של אלון אולמן ערן שטרן ודורון ליבשטיין.

בזכות ניסיון עשיר זה (למעלה מ-5,000 שעות אימון) והידע הרב שרכשתי במשך כל השנים, פיתחתי את שיטת ההצלחה להשגת יעדים ופריצות דרך, ה- Triple w.  שיטה ייחודית בת 3 שלבים (W's) עיקריים וקלים ליישום, המתאימה לכל אדם בעל עסק וחברה, ומאפשרת השגת יעדים ומטרות ומוכיחה כי כל אחד יכול להצליח יותר – הגרסה הטובה ביותר של עצמו.

נסיוני הרב מוכיח, ועל כך מעידים מתאמניי (קרא ב"לקוחות מספרים"), כי זהו בהחלט שילוב מנצח המאפשר השגת תוצאות מיידיות בשטח ובניית פלטפורמה אישית להגשמת יעדים בטווח הארוך.  אימון שהוא תהליך המשלב את ניסיוני המקצועי עם היתרונות המיוחדים של האימון – העצמה, העזה, אותנטיות ואינטגריטי.   אימון שבא "מהשטח", ומציע ארגז כלים רחב עם מגוון פתרונות יעילים, יצירתיים ועמוקי מחשבה.   אימון שמבין אותך ולנפשך גם בין המילים. 

"הצעד הראשון לביצוע שינוי הוא לקיחת אחריות על מצבך כיום(מקור לא ידוע)

אני מאמין

מחקרים רבים כבר הוכיחו שמה שמבדל מצליחנים ממצליחנים פחות נובע בעיקר מנושא הבחירה, המודעות לבחירה שהם עושים ואיכות הבחירה שלהם. כולנו נולדים עם פוטנציאל להיות הכי גדולים שאנו יכולים, אך יש מי שמגשים את החלומות שלו בעוד אחרים מאמינים שהם לא יכולים.

החדשות הטובות הן, שלא משנה מה קרה לנו בעבר, אף פעם לא מאוחר להשתנות, ללמוד ולקבל כלים אפקטיביים, שיעזרו לכם לחיות את המשך חייכם מתוך בחירה ולמצות את מלוא הפוטנציאל שלכם!   לא משנה אם לא הצלחנו, או אם אפילו לא ניסינו… העבר מאחורינו וההווה הוא כאן ועכשיו.

אני מאמין שכל אדם הלוקח אחריות על חייו ומחויב לעשות שינוי – אכן עושה שינוי. כשכך, האימון בשילוב שיטת  Triple w זו דרך מבטיחה, המאפשרת לעשות זאת ותוך פרק זמן קצר יחסית.

אני מאמין באימון מעשי, מוכוון מטרה, בלמידה, בעבודה נחישות והתמדה. התשובות האמיתיות, אלה שהופכות לאבני דרך בחיים, באות מבפנים. 

כל אדם הוא גם בן זוג, איש משפחה, אבא, בן, חבר, אינדיבידואל.  אני מאמין בקשר הדוק בין יכולות הביצוע בתחומי החיים השונים והמגוונים, ולכן, בתהליך האימון נחתור יחדיו להשגת איזון והרמוניה בין הגשמי לרוחני ובין כל רובדי החיים – החיוניים להבטחת התקדמות והצלחה בכל תחום ותחום.

"דרוש מעצמך תמיד קצת יותר מממה שאתה חושב שאתה מסוגל לעשות. התוצאות יפתיעו אותך לגמריי, והאמון והביטחון שלך בעצמך יגדל ויתעצם" (מקור לא ידוע)

המחוייבות שלי

במהלך למעלה מ-2 וחצי עשורים, מצאתי את עצמי מייעץ, מעשיר ותורם מניסיוני לפרטיים ולאנשי עסקים. מכון, מחזק, מעודד ומצליח להניע אותם להצלחה. לאורך השנים, בדגש על העשור האחרון, צברתי ניסיון רב בפיתוח והובלת מנהלים וצוותים, ליווי ואימון של בודדים וקבוצות והגעתי להישגים רבים. בעצמי עשיתי שינוי מהותי בחיים והתמקדתי בעשייה עבור עצמי ועבור אחרים בתחומי האימון והליווי האישי והעסקי. 

מה שגרם לי לקום יום בהיר אחד ולעשות שינוי, הוא ההבנה וההפנמה כי כל יום שבו אני לא עושה מה שאני אוהב לעשות, ושאיני מרגיש כי מיציתי את עצמי – זהו יום שבזבזתי.  הבנתי שניתן להתגבר על הפחדים, ניתן לפעול למרות כל המעצורים שקיימים בנו וניתן לחיות בכל יום בהגשמה – צריך רק לרצות ולהעיז. ניסיוני האישי ועבודתי עם אנשים רבים, הוכיחו לי כי ניתן להשיג כל דבר שנרצה בו – אם נדע לפעול נכון, ולהשתמש ביכולות הקיימות כבר בנו פנימה. 

כשכך, אני מתחייב לסייע וללוות אותך להתפתחות וצמיחה, לפריצת דרך ניהולית, כלכלית ואישית, לתוצאות מוחשיות מוגדרות ומדידות בטווח זמן מוגדר, ולמיצוי כל יכולותיך. להנחות אותך לפעול בעוצמה ובשלמות, והכול מתוך חיבור אותנטי למי שאתה ולמאווייך ולהיות מאושר ומסופק מתוך הצלחתך.

כל פעילויותיי נובעות מתוך אמונה עמוקה בדרך וביטחון מלא ושלם בתוצאות. אני פועל מתוך מחויבות טוטאלית כלפיך ורואה בהצלחתך הצלחתי.

בתהליך האימון לא אעלה את הדג על שולחנך, אלא אלמדך לדוג. לא אאיר את עולמך באחת, אלא אספק את הפנס. האימון יסייע לך לחשוף עולמות חדשים מתוך עולמך שלך, מתוך התבוננות, התנסות והפנמה.  

"פריצת דרך איננה הבזק או צעד חד פעמי, מדובר בתהליך חיזוק בנייה והבשלה" (מקור לא ידוע)

מחוייבות הדדית 

חשוב לציין כי אימון הוא תהליך מדהים ומרתק המביא לפריצת גבולות שלעיתים לא ניתן לדמיינם בתחילת תהליך. חלק מאלו תוכלו להתרשם ולקרוא בעדויות של חלק ממתאמניי פה באתר ("לקוחות מספרים"). יחד עם זאת, זה לא משיכה של מטה קסמים, כך שלפתע תוך מספר חודשים יהיה שינוי משמעותי בחייך, ונתחבק ונקריא רשימת תודות. אימון הוא תהליך שבו מחוייבים 2 אנשים, המאמן והמתאמן, ללכת יד ביד עד שתושגנה המטרות והיעדים עימם הגעתם לאימון ו/או יעדים נוספים שיועלו תוך כדי התהליך. 

אני מצידי מתחייב להביא את כל נסיוני המקצועי ולהיות עבורך במשך כל התהליך כדי להבטיח הצלחתו. יחד עם זאת, המאמן הוא לא מנהל עבודה שידחוף אותך מאחור ולא "קטר" שגורר אותך מאחור. בתפיסת האימון שלי, כדי להבטיח הצלחת התהליך ולאורך זמן, אני הולך לצידך (לא לפני ולא אחריי) ויד ביד צעד צעד מתקדמים קדימה. המתאמן עושה צעד קטן אני עושה צעד קטן, המתאמן עושה צעד גדול אני עושה צעד גדול, המתאמן עושה צעדיי נמלה אני איתו עושה צעדי נמלה. תלוי בקצב שלך. אני מתאים עצמי אליך, וזה קריטי לתהליך.   

חשוב לומר שאין פה נכון או לא נכון, טוב או לא טוב, אלא מה נכון למתאמן, מה מתאים למתאמן ומה יביא אותו הכי נכון להשגת יעדיו ובצורה הכי מהירה, אך חשוב יותר- הכי נכונה ומקדמת.  נכון שאני תמיד אדרבן ויאתגר קדימה, אך זה חייב להיות בתאום והבנה מלאה לקצב ולמקום בו נמצא המתאמן באותו הרגע.   

כך מתנהל תהליך נכון חיובי ומקדם.  בין אם נתקדם בהליכה, בין אם בריצה ובין אם נתקדם בצעדי נמלה.  מה שבטוח הוא שנתקדם, אתה תתקדם, ולא תשאר תקוע במקום ובהסברים "למה לא".  כי גם שנצעד בצעדי נמלה, אמנם יקח יותר זמן, אך בסופו של דבר נגיע. כיון שכמו שאומרים, כדי להתחיל מסע שלם צריך לעשות קודם את הצעד הראשון.  

עד הסוף איתך מחוייב להצלחתך !  מה איתך ?

אתה לא צריך להיות מצויין כדי להתחיל, אבל אתה חייב להתחיל כדי להיות מצויין  (זיג זיגלר)

המחוייבות שלך

דברים לא קורים סתם בחיים, כל מה שקורה הוא הזדמנות לצמיחה.​ בכוחנו ליצור את המציאות של חיינו!  עלינו לחיות ולבצע בעוצמה ובתשוקה . להיות נוכחים בכל רגע, כאן ועכשיו.  הכל אפשרי!  השאלה תמיד היא לא איך ולא האם אני יכול אלא האם אני מוכן!   מה אני מוכן לעשות כדי שזה יקרה.

היום, גם אתם עומדים על קצה ההזדמנות…

זהו הזמן לעשות מעשה ולקבל החלטה לגלות למה אתם באמת מסוגלים ולהגשים את המטרות שלכם בחיים, אחת אחרי השנייה, ללא קשר לעד כמה המטרות שלכם גדולות.

ניתן לגשר על הפער בין התוצאות הנוכחיות שלנו בחיים ובין הפוטנציאל שלנו – אם רק נבין ונלמד כיצד פועלת התודעה, המחשבה והשכל שלנו. ואם נקבל החלטה ונבחר להשיג יותר בחיינו.

יש משפט שאומר: "החיים הם כמו ספר, יש פרקים עצובים וקשים, יש פרקים משמחים ויש פרקים מרתקים,  אבל אם אף פעם לא תהפוף את הדף, לעולם לא תדע מה הפרק הבא תומן בחובו".   ואני אומר, אל תיתן למי שאתה להפריע למי שאתה יכול להיות.

אז אם הגעת עד כאן, עשיתם כבר את הצעד הראשון, ועל כך כבר אני כבר מוקיר אותך.  עובדה שרבים אחרים לא עשו גם זאת, כך שאתם נמנים כעת על אלו שבחרו לעשות שינוי בחייהם ולהיות במקום שאתם מאמינים שואפים ורוצה להיות בו.  זה מגיע לכל אחד מאיתנו, ויותר מכך זו זכותנו ואף חובתנו לממש את עצמנו ולהיות שלמים עם עצמנו. 

"אם ההזדמנות לא דופקת על הדלת – סימן שאתה צריך לבנות דלת" (מקור לא ידוע)

אני פה עבורך, מטרותיך הן מטרותיי ואני מחוייב לך ולתהליך. השאלה היא אם אתה מוכן להתחיייב עבור עצמך!?, ובמקום להמשיך ולהגיד איך לא ולמה לא, בוא ותשאל מה כן, למה כן ואיך כן, ואתה יודע  מקסימום זה……. יצליח 🙂 

כעת נשאר לך לעשות עוד צעד קטן אחד, לקחת אחריות ולעשות מעשה, כי כל אדם הרוצה להיות מצליחן, יכול להיות מצליחן… אם רק יבחר בכך.  אל תלך בדרך – סלול אותה.

 תסכים איתי כי השמיים הם שמיים ואנחנו הם אלו שיוצרים את הגבולות

 ותסכים איתי כי ההבדל בין מי שאתה לבין מי שאתה רוצה להיות הוא מה שאתה עושה

 אז אתה בטח תסכים איתי, שכשאתה רוצה להצליח ולהגשים את עצמך בחיים, אתה צריך לעשות כל שניתן כדי להיות שם

 

מחוייב להצלחתך, אני מזמין אותך להחליט עתה! ולצמוח לתהליך עוצמתי חוויתי ומרתק.

אני מתחייב לצעוד עימך יחדיו, צעד אחר צעד, בקצב הנכון והמותאם לך אישית,  להגשמת מטרותייך ויעדייך וליצירת שינוי חיובי משמעותי בחייך 

 

צור/צרי קשר עוד היום!  

שי ליסבון

Bשביל ההצלחה שלך!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"אל תפחד מהעובדה שחייך ייסתיימו – תפחד מזה שהם אף פעם לא יתחילו" (מקור לא ידוע)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מיתוג: Up-Grade